Модель психіки ЕСІ - Драйзер

Ви є тут

14.12.2010
Таня Педан

Психотип Драйзер - хранитель і господар

Етико-Сенсорний Інтроверт        3 квадра
Псевдонім - Драйзер     Координатор
Тварина - корова     Холерик
 
Раціональність. Обережний, йому нелегко зважитися на круті зміни у своєму житті: змінити місце проживання, уподобати нового друга, зайнятися новою справою. Може спланувати роботу по пунктах, але часто не встигає виконати, оскільки план буває нереальним. У нього є певний потяг приносити себе в жертву.

Інтровертність. Замкнутим, похмурий і сухий. Йому все одно, якої думки про нього сторонні. Надійний, сумлінний працівник - сильно розвинуте почуття обов'язку, вимагає того ж від інших. Не хизується, не пнеться, байдужий до кар'єри. У новій компанії тихий, скромний: спостерігає і слухає. Замкнутий, нетовариський, тримається незалежно, насторожено, буває вразливим і недовірливим.

 

1. Етика емоцій.

Живе у світі сильних і глибоких почуттів, великої любові до добра і ненависті до того, що вважає злом, почуттів цих не приховує. Гніву і ненависті ніколи не виявить, буде підкреслено ввічливим і зарозумілим. Люди довіряють йому. Не використовує дружні стосунки у справах: дружба важливіша за все інше. Ввічливий, тактовний. Психотип Драйзер безпомилково знає, хто кого не любить, хто чого прагне, хто на кого впливає і чому. В нього не буває напівпочуттів, він або любить - і тоді все готовий зробити для людини, або ненавидить - тоді важко його переконати. Емоції підпорядковує емоціям інших: серед веселих - веселий, серед злих - злий.

2. Сенсорика вольова

Вольовий, вимогливий, наполегливий, зібраний. Уміє підкоряти людей своїй волі, коли цього потребують інтереси сім'ї, справи. Його характер нерідко можна назвати суворим, уміє зосередити зусилля - свої та інших людей - на спільній справі і твердою рукою довести до кінця все, за що береться.

3. Логіка структурна

Важливі питання обговорює мало. Прямолінійний. Прагне, щоб показали суть, систему і структуру організації. Якщо жартує, то гумор, як правило, саркастичний.

4. Інтуїція можливостей

З труднощами розбирається у здібностях, справжніх можливостях людей, тому схильний до нівелювання, вимагає одного й того ж від усіх, часто або недооцінює, або переоцінює оточуючих, ненавидить тих, хто поділяє людей на касти. Психотип Драйзер недооцінює і ставиться критично до власних здібностей. Йому неприємно, коли хтось копається у його здібностях, або хизується власними. Цікавиться всім оригінальним, незвичним, неймовірним: неординарними явищами і можливостями людей.

5. Логіка ділова

Працьовитий, сумлінний, старанний, наполегливий., В невизначених і незрозумілих ситуаціях втрачає витримку і терпіння. Прагне роз'яснень про засоби і способи дій, щоб економно виконувати роботу. Інакше невпевнений, натякає, щоб хтось допоміг, бо готовий завжди до дій, варто лише підказки зі сторони.

6. Інтуїція часу

Йому здається, що він постійно спізнюється, інші ж вважають його пунктуальним, необхідність зробити щось до певного строку нервує його.

7. Етика поведінки

Надає етичним проблемам величезного значення навіть у дрібницях. Вчить не кривити душею, не терпить неприємного і невизначеності у стосунках, учить самоповазі, обурюється розпливчастістю і безладністю, непевністю та безвіллям. Психотип Драйзер стосунки регулює не стільки словами, скільки тоном і виразним поглядом, на співбесідника часто не дивиться. Мораліст: критикує людей, звичаї, суспільство, часто відзначається різкістю оцінок. Пліткар. Критично обговорює вчинки людей. Злопам’ятний. Пам'ятає і добро, і зло, вважає за потрібне показати це, дуже цінує дружбу і не подарує зради.

Зберігає подружню вірність заради самоповаги. Проте в любові до шлюбу виявляє непостійність, оскільки не вважає за можливе продовжувати стосунки, які вичерпали себе. Не любить тих, хто сам не може любити, на розрив іде першим, а ініціативу в знайомстві не виявляє. Чуйний до чужої біди, схильний до співпереживання - хвороба, неприємності ближнього захоплюють його цілком, думати про що-небудь у такі моменти не здатен і від інших вимагає також повної самовіддачі. Подобається, позитивне ставлення: посмішка може розтопити образу, за прихильність усе старе забуває.

8. Сенсорика відчуттів
 
Бридливий, охайний. Естет, одягається з великим смаком і своєрідністю. Головне, щоб подобалося йому самому. Кожною своєю річчю повинен наближати себе до довершеності. Завжди "застебнутий на всі ґудзики", внутрішньо мобілізований, гранично нетерпимий до неохайності, неладу. Психотип Драйзер вдома підтримує ідеальну чистоту та порядок, часто прибирає. Порядок не відділяє від краси: вважає, що речі повинні бути складені красиво, а не абияк, однією з головних якостей партнера вважає акуратність в одязі та зовнішньому вигляді, привчає його до порядку, але не миттєвим наскоком, а поступовою вимогливістю. Його легко звинуватити в культі речей, важко переживає бідність.
 
Щоб в голові у вас склалася якісна картинка, обов'язково проштудіюйте модель психіки і доповнюючий Драйзера - психотип Джек Лондон ЛІЕ. Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче)!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Модель психіки ЕСІ - Драйзер
Психотип Драйзер - хранитель і господар Етико-Сенсорний Інтроверт        3 квадра Псевдонім - Драйзер     Координатор Тварина - корова     Холерик   Раціональність. Обережний, йому нелегко зважитися...
Як бути щасливою людиною знаючи свій соціонічний тип
Вітаю вас, дорогі друзі! Сьогодні в мене чудовий настрій, щоб поговорити про просте людське щастя. Запрошуємо всіх вас до обговорення, але спочатку ознайомтеся навіщо знати свій соціонічний тип, для...
Модель психіки ЛІІ - Робесп'єр, Декарт
Психотип Робеспьер -  мислитель, аналітик  Логічно-Інтуїтивний Інтроверт         1 квадра Псевдонім - Робесп'єр, Декарт    Коректор Тварина - Орел    Меланхолік   Раціональність. Послідовний,...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment