Модель психіки СЛЕ - Жуков, Македонський

Ви є тут

14.12.2010
Таня Педан

Психотип Жуков - Маршал, тактик, а мета - кінцевий результат

Сенсорно-Логічний Екстраверт       2 квадра
Псевдонім - Жуков, Македонський         Практик
Тварина - лев    Флегматик

 

Ірраціональність: властива гнучкість, безстрашне розуміння життя таким, як воно є. Здатний на політичне лавірування, але ніколи не відступить від своєї мети.

Екстравертність: бере на себе відповідальність і несе її з честю.

 

1. Сенсорика вольова

Вольовий, цілеспрямований, спрямований на досягнення кінцевого результату. Вважає, що якщо чогось забажає - завжди доб'ється. Все робить захоплено, пристрасно, має характер борця, який повинен, що б там не було, брати гору над будь-яким супротивником. Девіз: не уникати труднощів, а долати їх. Іде в своїй діяльності від життя, а не від догм, від реалій і обставин, а не інструкцій. Всіляке об'єднання людей поважає за те, що це організована сила, але ненавидить за те, що своєю ієрархією та дисципліною обмежує можливості людини. Добрий тактик, швидко схоплює ситуацію і розстановку сил, приймає рішення і діє. Закликає до рішучих дій, до "нарощування м'язів", бореться з недбалістю, сам діє гранично, енергійно, на удар відповідає подвійним ударом.

2. Логіка структурна

Має сильну логіку, але ця логіка цілеспрямована і служить не для філософського розумування, а для творчого пошуку найкоротшого шляху до мети. Легше поступитися логікою, ніж метою; у суперечках не шукає істини - шукає перемоги. Не переконує опонента, а звертається до свідків суперечки з метою висміяти, скомпрометувати. Непокоять загальні, глибокі проблеми, на які повсякчас наштовхується, розв'язуючи проблеми конкретні. Стурбований самоосвітою, підвищенням духовного та культурного рівня, багато часу проводить за читанням.

3.  Інтуїція часу

Справжнього змісту його життю надає наявність віддаленої, високої, в чомусь навіть незвичайної мрії. Мрійник, проте мрії пов'язує з конкретними справами і реалізує. Психотип Жуков невпевнений у прогнозах. Потрібна людина, яка буде вселяти віру в успіх справи, яку треба розпочати, оптимізм у відношенні до бажаного розвитку подій.

4. Етика поведінки

Підкреслено недемонстративний, про справлене на інших враження не цікавиться, суворо додержується принципу: "справа понад усе". Спересердя може назвати кого завгодно яким завгодно епітетом, у гніві - страшний і сам не володіє собою, проте не осуджує людей і рідко говорить про них погано. Чим небезпечніша ситуація, тим зібраніший і рішучішій, може виявляти деспотизм - вороже поставитися до людини лише через те, що вона не зважила на його думку. Однак його дії, як правило, не визначаються особистою неприязню, вміє піднятися над нею.

5. Інтуїція можливостей

Шукає новизну, де себе проявити, цікавиться, наскільки можливості інших можуть бути використані у справах. А якщо не має нових проектів, стає консервативним. При новій можливості може змінити свої наміри.

Спокійно-впевнений, коли бачить перспективу, можливості, планомірність. Психотип Жуков проявляє увагу і доброзичливість, готовий вислухати і розібратися в будь-якій проблемі. Однак в екстремальних ситуаціях може нетерпимо ставитись до людини, яка не виконала своїх обіцянок або проявила непорядність. На неприйнятну ситуацію реагує словом і ділом, дає волю гніву.

6. Етика емоцій

Непідвладний страху, ненависті, не дивується і не заздрить. Не любить говорити про почуття. Боїться кохання і будь-яких почуттів, зате спокійно і впевнено ставиться до тілесної сторони кохання. Судячи про інших по собі, не має сумніву, що може бути бажаним, але рідко буває певен, що його кохають. Потребує розуміння й співчуття, часто відчуває потребу "вилити душу" і прагне, щоб інші підштовхнули до цього своєю увагою. Якщо виявляють байдужість - його ентузіазм згасає, замикається у собі.

Психотип Жуков не зважає на людей, проблеми інших просто не цікавлять. Може веселитися тільки в колі друзів і не любить ходити в гості, оскільки всі чекають, що він стане центральною фігурою, а він хоче від цього відпочити. У вчинках не схильний пристосовуватися до партнера, а тільки диктувати. Ввічливий, але якщо зачеплять за живе - важко зупинитися, у ньому закипає злість, вона чітко проявляється у погляді. Перебуваючи у заведеному стані, нервує, вперто шукає вихід з ситуації.

7. Логіка ділова

Вміє згуртувати людей, залучити до найактивнішої праці, розставити і використати їх в інтересах справи. Добрий організатор, стиль керівництва - колегіальне обговорення рішень, але одноосібність їх прийняття; відповідальність у разі поразки може бути перекладено на іншого. Чіткість, організованість, захопленість і здатність захоплювати інших, має свою думку з кожного питання і вміє її обґрунтувати.

8. Сенсорика відчуттів
 
Відчуває гостроту моменту. Психотип Жуков має розвинутий практицизм. Активно йде назустріч життю, полюбляючи задоволення, ризиковані розваги, бойові пригоди і спортивні змагання. Займається тільки тим, що приносить прибутки. Впевнений у своєму тілі, довіряє власному здоров'ю, силі, вольовим якостям, його уподобання часто мають азартний характер, ґрунтуються на суперництві: спортивні ігри, полювання, шахи. 
 
Якщо ви почали знайомитися з соціонікою з цієї сторінки, то вам обов'язково треба знати детальніше про модель психіки, а цим матеріалом поділіться з друзями (кнопки соцмереж нижче). 
Вас точно зацікавить те, що дуальним партнером Жукова є психотип Єсенін ІЕІ.

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Модель психіки ЕСІ - Драйзер
Психотип Драйзер - хранитель і господар Етико-Сенсорний Інтроверт        3 квадра Псевдонім - Драйзер     Координатор Тварина - корова     Холерик   Раціональність. Обережний, йому нелегко зважитися...
Як бути щасливою людиною знаючи свій соціонічний тип
Вітаю вас, дорогі друзі! Сьогодні в мене чудовий настрій, щоб поговорити про просте людське щастя. Запрошуємо всіх вас до обговорення, але спочатку ознайомтеся навіщо знати свій соціонічний тип, для...
Психіка людині дана для орієнтації в житті і її треба знати
Вітаємо вас, дорогі друзі! Ми рухаємось далі і сьогодні ви дізнаєтесь як виглядає наша структура психіки, а це означає, що від сьогодні ваше життя стане більше усвідомленим і зрозумілим. Тепер ви...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment