Модель психіки ЛІЕ - Джек Лондон

Ви є тут

14.12.2010
Таня Педан

Психотип Джек Лондон - найкращий підприємець і експериментатор

Логіко-Інтуїтивний Екстраверт       3 квадра
Псевдонім - Джек Лондон    Програматор
Тварина - собака    Сангвінік
 
Раціональність. Планує свій день, внутрішньо моделює ситуації та розмови, аналізує весь хід подій у голові, відзначаючи для себе помилки та неточності. Швидко і вміло будь-що обмірковуючи і легко орієнтуючись у будь-якій ситуації, може стати надзвичайно різким, якщо оточуючі не бачать, що і так вже ясно, і не розуміють, що необхідно робити, щоб досягти поставленої перед ними мети. Усілякі затримки зі сторони дратують, тому що завжди має план дій.
 

Екстравертність. Життєлюб, шукає постійних, щирих людських стосунків. Легко звертається до незнайомців. Дисциплінований, організований лідер. Новатор. Великий ентузіаст, об’єктивний, відповідальний. Всі дії орієнтовані на зовнішній світ, відрізняються активністю й об’ємністю. Без очікувань і пропонувань дозволяє собі відповідати за все, брати керівництво в свої руки. Те, за що береться - робить з таким знанням справи. Проте часто становиться першим через те, що полюбляє змагатися і дуже запальний. Жвавий, непосидючий, допитливий. Безпосередній, розкутий.

 

1. Логіка ділова

Невтомний трудівник, із задоволенням займається будь-якою справою, якщо вона обіцяє в перспективі успіх. Психотип Джек Лондон робить усе дуже швидко, навіть хода в нього своєрідна - трохи підстрибує, а якщо можна - вважає за краще бігати. Заслужено пишається своїм вмінням будь-яку роботу виконати якнайшвидше та найефективнішим способом, "стислість - сестра таланту". Схильний часто змінювати місце роботи, професію, заняття.

2. Інтуїція часу

"Час не чекає": не терпить марнування часу (хто не поспішає - той приходить останнім). Йому здається, що близькі втрачають темп, відстають, втрачають шанси. Не стоїть у чергах.

3. Етика поведінки

Оптиміст, швидко реагує на все, що викликає емоції - особливо позитивні. Постійно випромінює товариськість, позитивні емоції, усміхається і прагне розсмішити, іноді навіть за рахунок того, що удає із себе клоуна. З ним важко посваритися. Смикає партнера, щоб довідатися про його емоційний стан, розпитує, чи той любить його.

4. Сенсорика відчуттів

Сьогочасні вигоди та насолода для нього майже не існують. Психотип Джек Лондон не любить ледарів, які шукають комфорту і насолоди. П'є тільки для комунікабельності. неуважним до зовнішності, може ходити скуйовдженим, повністю довіряє смаку партнера, дозволяє йому в побуті командувати собою. Не терпить, коли його роздивляються впритул, адже через свою неуважність до оточення не знає, яким його бачать інші. Завжди не впевнений у своїй зовнішності і переживає свою удавану невродливість. Потребує партнера з розвинутим естетичним смаком, щоб відчувати, що подобається навіть попри те, що смак у нього прискіпливий.

5. Етика емоцій

Проповідує, що всі люди - брати, але у критичній ситуації не довіряє нікому. Потребує друга, який підказав би йому, кому можна довіряти, а кому - ні. Обіцяє, викручується. прибріхує, завжди займає зручну для себе позицію. Честолюбний. Вибирає тих, хто вибрав його. Бажає знати, як зберігати внутрішній стан, щоб не вибухати через дрібниці, зберігати моральність без крику і тиску, не звинувачувати. Психотип Джек Лондон може бути проповідником.

6. Сенсорика вольова

Демонструє свою безстрашність. Неохайність у зовнішньому вигляді є мовби відважним викликом оточенню. Свої права відчуває загострено і активно захищає. У противника його понад усе обурює нечесна тактика, гра без правил. Часто це бунтівник, який відважно виступає проти начальства та існуючих порядків, якщо обмежують його права. Не любить людей, які спекулюють своєю слабкістю.

7. Логіка структурна

Має розвинуте абстрактне мислення Теоретик практичних справ. Рахує усе - у тому числі те, що, як правило, не відносять то сфери арифметики. Перш ніж зайнятися будь-чим - збирає інформацію, не любить діяти наосліп. Не виявляє глибокої поваги ні до чого на світі, крім законів природи, фактів, логіки, не визнає авторитетів.

8. Інтуїція можливостей

Швидко приймає рішення. Легко пристосовується до найважчих умов. Авантюрист і романтик. Першопроходець, любить, коли грає адреналін, тягне у незвідане. займається альпінізмом, туризмом тощо. Ваблять далекі далі, перший кидається в усі ризиковані справи, вигадує романтичні пригоди і сам у них вірить. Психотип Джек Лондон поєднує романтичний дух піонерів дикого американського Заходу з підприємливістю і практицизмом тих же американців. Вірить у себе, сміливо йде на діло, що іншим здається авантюрою, навіть провал його не бентежить. Усе, що робиться - на краще. Впевнений, що ризик - благородна справа.

Вам краще знати більше про 8 функцій в структурі психіки і обов'язково орієнтуватися яким є дуальний партнер Джека - психотип Драйзер ЕСІ. Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче).

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Модель психіки ЕСІ - Драйзер
Психотип Драйзер - хранитель і господар Етико-Сенсорний Інтроверт        3 квадра Псевдонім - Драйзер     Координатор Тварина - корова     Холерик   Раціональність. Обережний, йому нелегко зважитися...
Як бути щасливою людиною знаючи свій соціонічний тип
Вітаю вас, дорогі друзі! Сьогодні в мене чудовий настрій, щоб поговорити про просте людське щастя. Запрошуємо всіх вас до обговорення, але спочатку ознайомтеся навіщо знати свій соціонічний тип, для...
Психіка людині дана для орієнтації в житті і її треба знати
Вітаємо вас, дорогі друзі! Ми рухаємось далі і сьогодні ви дізнаєтесь як виглядає наша структура психіки, а це означає, що від сьогодні ваше життя стане більше усвідомленим і зрозумілим. Тепер ви...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment