Модель психіки СЕЕ - Наполеон, Цезар

Ви є тут

14.12.2010
Таня Педан

Психотип Наполеон - політик і лідер

Сенсорно-Етичний Екстраверт        3 квадра
Псевдонім - Наполеон, Цезар     Практик
Тварина - лисиця     Флегматик

 

Ірраціональність. Гнучкий і легкий. Діє за ситуацією. Увага, активно переключається з однієї справи на іншу. Подобаються неочікувані моменти, які залюбки доставляє іншим. Збуджений і захоплений веселощами і вільнодумством. Мобільний, непосидющий, шукає нових вражень і партнерів. Здатен утнути, що завгодно. Не полюбляє папери, інструкції, правила і порушує їх.
 

Екстравертність. Ініціативний і діловитий. Дуже товариський, у спілкуванні керується не тільки почуттям симпатії, але й практичними інтересами, в компанії перебуває в центрі уваги. Залюбки говорить про що завгодно. Не схильний пристосовуватися, а тільки диктувати. Любить і вміє командувати, але його влада, як правило, ґрунтується на любові, довір'ї, захопленні, його накази виконуються з любов'ю, засіб впливу на людей - нагороди, подарунки, якщо нічого дати - хоча б усмішка. Даючи ясні та чіткі накази, він не зв'язує виконавця дріб'язковими вказівками. Оптимістичний, перед складною ситуацією не розгубиться, а вирішить її одразу.

 

1. Сенсорика вольова

Ідеал - гарно виявлена воля людини. Пишається своїм впливом на людей, їхньою любов'ю та повагою, популярністю, із задоволенням веде за собою, сміливий і категоричний в еротиці. Психотип Наполеон схильний до волюнтаризму, причин відмови робити щось пояснити не може - не хоче, і все. Розмірковує про "пробивні" здібності людей, бо добре знається на цьому. На всіх дивиться зверхньо, як на матеріал, яким потрібно управляти.

2. Етика емоцій

Вміє виявити все розмаїття почуттів - від любові до ненависті, прекрасно ними керує, заради досягнення мети зіграє навіть роль "покірливої вівці". Буває сентиментальним, не тільки не приховує своїх почуттів, а навпаки - пишається ними. Порівняно легко, якщо це відповідає його внутрішньому настроєві, висловлює своє захоплення і словами, і поглядом. Він завжди - за повноцінне кохання, фізичне і психічне.

3. Інтуїція можливостей

Ідеалом часто є самовдосконалення, в чому бачить гармонію особистості. Прагне до стану внутрішньої рівноваги, душевного комфорту, однак довго перебувати в такому стані неспроможний. Потребує визнання своїх позитивних якостей. Критику на свою адресу сприймає хворобливо, гостро реагує навіть на незначні зауваження. Психотип Наполеон високо оцінює свої розумові й фізичні здібності, вихваляє себе і своїх близьких.

4. Логіка структурна

Не цікавиться абстрактними ідеями, орієнтуючись на практичні, зримі цілі. Обережний з технікою, недовірливий до нових наукових ідей і взагалі до всього об'єктивного. Схильний до душевних мук, пошуків суті об'єктивного світу. Життя йому отруюють наполягання близьких на обдумуванні своїх вчинків, їхні вимоги поводити себе розумно - він цього не терпить, через це виходить з рівноваги. Він і справді перестає зважати на логіку, чинить розумно й логічно лише доти, поки цього від нього не вимагають, поки його "поважають" і з ним "рахуються". Вплинути на нього можна, тільки протиставляючи його цілям інші, більш благородні і такі, яких важко досягнути.

5. Інтуїція часу

Показує, чого досяг і чого прагне досягти. Плани не завжди здійснюються, бо не встигає за часом, з яким не в ладах: велика рідкість зустріти його там, де очікуєте зустріти, і в той час, коли намічено. Хоча у нього завжди знайдеться роз’яснення у власне виправдання. Заспокоюють міркування про розвиток подій у часі, потребує інформацію про відсутність помилок у власних вчинках.

6. Логіка ділова

Неспокійна активність, жадоба до діяльності. Якщо проблему одразу розв'язати не вдалося, не завжди до неї повернеться. Розпочинаючи справу, прагне якомога скоріше, блискавичним наступом, одним-двома нищівними ударами досягти мети. Психотип Наполеон завжди знає, чого хоче, весь час чогось добивається, активний там, де інші пасивні, дуже ініціативний, але почуття міри в зробленому не знає, постійно сумнівається, чи все зробив, що міг.

7. Сенсорика відчуттів

Багато уваги приділяє естетиці оточення, порядку, вміло організовує своє життя. Одягається зі смаком, за останньою модою, екстравагантно, балансуючи на грані хорошого смаку, але не переступаючи її. Хоче мати все престижне: одяг, їжу, фізичний і психологічний комфорт. Чудово відчуває себе, якщо може змінювати вбрання кілька разів на день. Захоплюється яскравими кольорами, звертаючи цим увагу до себе. Може бути надмірно відвертим щодо своїх манер, поведінки, шокуючого одягу.

8. Етика поведінки
 
У виявленні почуттів дуже сміливий: може відверто, у вічі висловити свої симпатії та антипатії. Все схвалює. Більше покладається на заохочення, ніж на покарання, йому смішні спроби примусити людей що-небудь зробити міркуваннями і доказами: слава, рідше сила - ось до чого він апелює. Психотип Наполеон знає, що приховати, з яким виразом сказати, щоб досягти свого. Любить бути явним управителем ситуації.
 
Обов'язково ознайомтеся із структурою психіки і її функціями, а також про найкращого партнера Наполеона - психотип Бальзак ІЛІ. Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче)!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Модель психіки ЕСІ - Драйзер
Психотип Драйзер - хранитель і господар Етико-Сенсорний Інтроверт        3 квадра Псевдонім - Драйзер     Координатор Тварина - корова     Холерик   Раціональність. Обережний, йому нелегко зважитися...
Як бути щасливою людиною знаючи свій соціонічний тип
Вітаю вас, дорогі друзі! Сьогодні в мене чудовий настрій, щоб поговорити про просте людське щастя. Запрошуємо всіх вас до обговорення, але спочатку ознайомтеся навіщо знати свій соціонічний тип, для...
Психіка людині дана для орієнтації в житті і її треба знати
Вітаємо вас, дорогі друзі! Ми рухаємось далі і сьогодні ви дізнаєтесь як виглядає наша структура психіки, а це означає, що від сьогодні ваше життя стане більше усвідомленим і зрозумілим. Тепер ви...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment