Міражні стосунки - розслаблення, відпочинок

Розслаблення, закоханість, відпочинок і флірт

Загалом приємні стосунки, в атмосфері яких найкраще відпочивати, партнери відчувають комфортне розслаблення, обговорюючи різні теми. В міражних стосунках найбільше розслаблення, тому вводять партнерів в оману, бо відчувають себе закоханими, - їм приємно відпочивати і фліртувати. Але особистість партнера залишається неясною, ніби розпливається, деконцентрується, перетворюється в невиразний міраж. З таким партнером не хочеться займатися справами. 

Дія стосунків сприяє ще й тому, що всі помисли, ідеї, мрії партнерами сприймаються як реальні, а зі сторони очевидно, що вони нездійсненні, як міраж.

Їх можливо було б здійснити з іншим партнером, а в міражних стосунках серйозну справу виконувати разом важко, бо допомога надається там, де вона не завжди потрібна. Хоча готовність допомогти дуже сильна, саме цим і приваблюють партнери один одного. Але дії при допомозі видаються оманом і бажаний результат досягається великими зусиллями, бо партнери не знають, як зробити інакше.

Важко вибрати спосіб дій, який влаштовував би обох. Сама справа на перших порах затягується, робота відкладається, партнер не реагує відразу на прохання, тому що не бачить у тому необхідності. Взагалі звертання до партнера з проханням допомоги чи з приводу інших питань сприймається як міраж. 

Незрозумілі мотиви вчинків. Те, чого прагне партнер, здається несуттєвим, не вартим уваги. кожен чекає зовсім іншої активності від партнера. Тому один охолоджує іншого в його ділових замислах. Партнери наче грають у зіпсований телефон: у спілкуванні можуть різко і безцеремонно зрізувати один одного.

Екстраверт надає цілі, а з часом і впевненості. Визначає реальність наданого завдання і цим стимулює інтроверта до конкретних дій. Інтроверт в свою чергу відповідає вдячністю та надихає партнера моральною підтримкою. Таким чином за своєю наполегливістю партнери, прикладаючи зусиль, виконують завдання. Але при цьому екстраверт хоче змінити установки інтроверта, перепевнити його, втручаючись у "заборонені" зони партнера, намагаючись зробити з нього "нормальну" людину. Інтроверт, не розуміючи щирості намірів екстраверта, відстоює своє право на особисту думку і на свою інтимну територію, хоче досягти певної автономії. Обоє ставляться до здібностей іншого критично.

Непорозуміння нетривалі - партнери тягнуться один до одного

При спілкуванні характерні люб’язність, прихильність, ввічливість, підтримка, запопадливість. Але бесіда може раптово обірватися через нерозуміння і нехтування поглядів чи інтересів іншого. І тоді не уникнути суперечок, чвар через дрібниці, які закінчуються компромісним рішенням і незабаром забуваються. 

Думки, цілі, інтереси іншого сприймаються дуже туманно, тому взаєморозуміння слабке. Інтроверт намагається вивільнитися від спроб екстраверта нав’язувати свої думки, прагнучи незалежності. Обоє не довіряють здібностям один одного.

В одному й тому ж питанні партнерів цікавлять різні аспекти, різні ситуації, вони мають різні бажання і стимули до праці, хоча, коли разом працюють, то підтримують один одного до тих пір, доки не виникає потреби щось ділити, коли не включається особистий інтерес. Один із партнерів маніпулює легко й вільно там, де інший робить це з напруженням. І той, кому дану справу робити легше, починає відволікати іншого, що в подальшому призводить до напруження у діях.

Хоч партнери і бажають допомогти один одному, але не знають, як це зробити, чекають, щоб хтось підказав це зі сторони, але поради, як і взаємопідтримка, тільки присилюють непорозуміння і міраж стосунків між партнерами, де немає реальності, конкретності, результату допомоги. Разом навряд чи можна чогось досягти через неможливість зібратися і працювати на повну силу. 

Щоб утримати взаємовідносини, потрібно надіятися і покладатися лише на себе, а краще знати, що вміє робити партнер, а що ні.

У міражних стосунках кожен із партнерів має можливість накопичити інформацію, що стосується саме тих сфер, які не досить глибоко усвідомлюються ними, тобто з якими пов’язана соціальна адаптація, пізнання законів, які необхідні для повсякденного життя. Реалізація інтелектуальної програми (сприйняття світу) здійснюється на фоні вимог суспільства і саме в міражних стосунках цей фон вимальовується яскравими фарбами.

У дружбі та співпраці стосунки бувають теплими й спокійними

Все, що обговорюється, завжди цікаве, але щоб розуміти, кожному треба напружуватися, вдумуватися. Вони скоріше підхвалюють, ніж критикують. Партнер дивує своєю здатністю легко говорити про те, що з такими труднощами пізнається іншим. Часто один із партнерів говорить про те, чого не може дозволити собі інший, бо на думку іншого про це говорити просто не можна, і тоді вважають один одного ханжами.

Спілкування та поведінка можуть бути делікатними у тому разі, якщо пояснення зрозумілі і не зачіпають взаємин, щоб не понижувати самооцінку. Якщо партнери щиро захоплююються один одним, ці стосунки будуть справді приємними і для відпочинку, і для праці. Непорозуміння, як правило, короткочасні. Стороннім такі непорозуміння здаються смішними. Їх можна уникати тоді, коли партнери працюють разом, але виконують різні завдання. А при кооперації знову зустрічаються з тими самими труднощами. 

Активність у сім’ї ускладнюється, тому що партнери не розуміють причини й мотиви дій один одного, не знають, треба чи ні те, що вони роблять. Що б не робив один, іншим сприймається недостатнім і марним, не вартим зусиль. Через очікування зовсім іншого виду активності партнери починають негативно ставитися до намірів і прагнень один одного. 

Постійне перебування в міражних стосунках енергетично "виснажує" партнерів, вони намагаються один одного уникати, оскільки інформація, яка б доповнювала, "заряджала" б людину психічною енергією, не надходить. Партнери намагаються зрозуміти один одного, але не вистачає відвертості, радощів, позитивних емоцій, і не вміють вгадати бажань іншого. Їм мало зрозумілі мотиви вчинків, цілі іншого вважаються несуттєвими і нездійсненими. Виникає бажання охарактеризувати іншого, щоб зрозуміти його, але висловитися ні один, ні другий партнер не взмозі. 

Перебування в міражних стосунках дуже швидко набридає, хоч конфліктів майже не буває. А підштовхування до дій відбувається неусвідомлено, коли один не розуміє направленості роботи іншого. Тому таким людям краще зустрічатися час від часу. Але ж сімейні відносини вимагають своїх правил.

Поділіться з друзями (кнопки нижче), а далі читайте про те, навіщо українцями соціоніка.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал