Щира взаємодопомога та найкращий інтим у дуальних парах

Гармонія в суспільстві прямо пропорційна рівню його дуалізації

У сім'ї люди спілкуються і взаємодіють на найближчих психологічних відстанях. Саме тут повністю проявляється дія закономірних стосунків. Соціоніка допоможе вам знайти психічно доповнюючих людей, сумісних з вами у багатьох життєвих сиутаціях.

Виходячи із закону структури психіки, яка складається із сильних і слабких сторін, людина має дуальну природу. Гармонія в суспільстві прямо пропорційна рівню його дуалізації. Це 2-й закон соціоніки - закон дуальної природи людини. 3-й закон - закон потреби психіки в реалізації сильних сторін і захисті слабких. Він стверджує: кожна людина від народження має потребу в реалізації і відстоюванні сильних сторін та в захисті слабких завдяки дуалізації, що дає впевненість у власних силах.

Отже, дуальність – це не тільки приємні стосунки, а й необхідність для нормальної життєдіяльності кожного при уважному, чуйному і бережному ставленні один до одного. Як допомагають і підтримують один одного у житті дуали певних діад, описано коротко нижче. Крім психічної доповненості цілком природно існує і фізична – адже душа і тіло невід’ємні. Інтимно-сексуальна сумісність можливі тільки між дуалами, коли обоє отримують повне задоволення при відсутності комплексів і відчуттів, що щось відбувається не так, як хотілося б.

1. Інтуїтивно-логічний екстраверт (Дон Кіхот) і сенсорно-етичний інтроверт (Дюма)

Будучи дещо відірваним від реальності, Дон має багато ідей, які пояснює так туманно, що їх важко зрозуміти. А його дуал проявляє до них цікавість і допомагає впроваджувати ті, які можуть принести практичний результат і користь, а від нереальних відволікає. Бере на себе практичну сторону життя, всі побутові проблеми і піклується про партнера.

Партнер СЕІ – стабілізатор для ІЛЕ у стосунках і справах. ІЛЕ не завжди вистачає терплячості, іноді буває різким, а СЕІ – майстер дипломатичного спілкування, вміє пом’якшувати етичні промахи партнера, загасити суперечки жартами, відводить від складних ситуацій. Намагаючись все доводити до кінця, не дає ІЛЕ кинути справу на півдороги в захопленні новою ідеєю.

Коли у ІЛЕ спадає життєвий тонус, СЕІ дає емоційні поштовхи, підтримує дух партнера, піклується про здоров’я. Хоча СЕІ демонструє оптимізм, але все ж не впевнений у майбутньому, побоюється невизначенності. Дуал позбавляє цих сумнівів, передбачаючи майбутнє і застерігаючи від можливих неприємностей. Зберігаючи цим загальний моральний клімат – веселощі і безпосередність. Інтимні стосунки їх не втомлюють, навпаки у цієї пари інтим щоразу емоційніший і різноманітніший, а сексуальне життя може тривати до 65-75 років.

2. Етико-сенсорний екстраверт (Гюго) і логіко-інтуїтивний інтроверт (Робесп'єр)

Бурхливі емоції, схильність багато часу витрачати на спілкування, прагнення допомагати людям, невміння відділити головне від другорядного дещо заважають в житті ЕСЕ. А ЛІІ врівноважує і заспокоює, завдяки вмінню чітко сформулювати думку підказує, яка справа перспективна, а на що не варто витрачати зусиль. Але при цьому може бути так, що недолік стриманості, тактовності, уваги до людей і холодність у спілкуванні ЛІІ відштовхують від нього людей, а ЕСЕ притягує їх своєю невимушеністю і теплом, знімає напругу жартами, вибачається за свого партнера.

ЛІІ цікавиться новими знаннями, але йому не вистачає ініціативності, а його дуал відшукує нову інформацію, бо дуже активний і кмітливий, у курсі всього, що стосується попиту і збуту. Слідкує за здоров’ям і зовнішністю, бере на себе побутові проблеми, добре розбираючись у людях, оберігає від небажаних зв’язків, влаштовує розваги і відпочинок для партнера, який виснажує себе роботою. Розуміючи користь таланту і працелюбності, підбадьорює і підхвалює партнера і створює умови для продуктивної роботи.

Самому ЕСЕ бракує дальновидності, а ЛІІ передбачає наслідки тих чи інших дій, остерігаючи від помилок. Тільки ЕСЕ вміє розтопити лід недовіри у душі ЛІІ, пом’якшити сувору натуру партнера, емоційно зігріти душу.

Романтичний дух 1-ї і 2-ї діади впливає на інтимні відчуття і стиль поведінки при сексуальних іграх і фізичній близькості. Завзяття надають грайливі розмови, недвозначні натяки, інтелектуальні інтриги, як запрошення-заманювання, але до певних меж – відтягують час фізичної близькості для більшої насолоди через уяву, фантазії, ігрові моменти, надумані моральні заборони, щоб все більше і більше розігріти себе і партнера. Втягують партнера у "невинну" солодку гру, щоб споглядати його реакцію і отримати ейфорійне збудження і душевне задоволення від усвідомлення того, наскільки сильно жадає тебе коханий.

Разом з тим перевіряються і власні відчуття – чи достатньо у душі любові, щоб віддатися їй не тільки душею, а й тілом. Велика і світла любов – єдине кредо для цього. А інші варіанти не варті часу і зусиль. Самопожертва, взаємодопомога, відданість, духовна близькість і тонкі душевні струни-зв’язки – тільки таким уявляється справжнє кохання. Компліменти – один із засобів привабити іншого і підкоритися самому. Коли струни душі повністю настроєні, виникає солодке бажання – і немає ніяких перегород зануритися в солодкі інтимні стосунки. Шквал почуттів охоплює настільки, що в діях не помічають, що робиться. Можуть прогавити весь секс, аби слухати й слухати кожному, що його люблять. Дії дуже різноматні – від ніжних обережних дотиків до інтенсивних, напористих і навіть грубих рухів. Але все приносить задоволення.

3. Етико-інтуїтивний екстраверт (Гамлет) і логіко-сенсорний інтроверт (Горький)

Сумніви ЕІЕ розвіюються в конкретній програмі дій ЛСІ, бо чіткість обмірковування фактів відкидає вигадки і перебільшення, а холодний реалізм і стабільність заспокоює тривожного партнера, не дає пасти духом. ЛСІ, показуючи приклад мужності і самовладнання, мобілізує в критичних ситуаціях.

Але при цьому слабкість ЛСІ полягає у нерозумінні мотивів вчинків людей, тому часто стає недовірливий. Його дуал допомагає розбиратися в людях.

Крім того, ЛСІ недооцінює можливу небезпеку, не бачить перспектив розвитку ситуації. ЕІЕ, передбачаючи все це, надає своєчасні поради, попереджує, чим може все закінчитись, допомагає ділом, прорахувавши наперед всі варіанти виходу із критичної ситуації, не дозволяє партнерові розпорошуватись на деталі, орієнтуючи його на кінцеву мету.

ЕІЕ вміє емоційно впливати на партнера, захопити своєю ідеєю, що рятує дуала від рутини життя. Та ЕІЕ необхідні поради ЛСІ щодо економічності та раціональності, користі і якості речей, вміння організувати роботу. Про своє здоров’я і душевний спокій ЕІЕ попіклуватися не може, його дратує дискомфорт. ЛСІ створює комфорт, дає поради щодо зовнішнього вигляду, якості харчування. Цю дуальну пару відрізняє складне емоційне життя, вірність почуттю обов’язку. Інтимні стосунки розваються бурхливо, ініціативний ЕІЕ задає темп і сексуальне життя для ЛСІ перетворюється безконтрольний потік різнобарвних емоцій. 

4. Сенсорно-логічний екстраверт (Жуков) і інтуїтивно-етичний інтроверт (Єсєнін)

ІЕІ не вистачає рішучості, впевненості, і тому захоплюється сміливістю, ініціативністю, цілеспрямованістю свого дуала. А зі своєї сторони ІЕІ допомагає йому обережними порадами, відслідковуючи емоційні реакції людей, передбачає наслідки відчайдушних вчинків СЛЕ, адже той не завжди може впоратися із гнівом і стримувати почуття, тому може поводитись необачно.
Інколи, не рахуючись з іншими, з їх почуттями та інтересами, не бажаючи того, багатьох налаштовує проти себе. А ІЕІ пом’якшує авторитарність партнера, налаштовує на більш теплі стосунки, вчить бути дипломатичним, толерантним, заспокоює, знімає гнів жартами і компліментами.
СЛЕ помічає в людях швидше негативні якості, ніж позитивні, боїться зради. Довірлива і лагідна манера спілкування ІЕІ знімає цю підозріливість. Крім того, розташовує до себе людей, управляє їх почуттями і стосунками, утримує нові зв’язки, завчасно готується до майбутнього, вміє вибрати момент для дій, і це приносить користь СЛЕ, який дуже цінує такі здібності. ІЕІ схильний скаржитися на людей, СЛЕ заспокоює і розбирається з тими, хто ображає, а партнера навчає мужності і витривалості, вселяє віру в успіх. А без такої дієвої підтримки СЛЕ знижується життєвий тонус дуала. Пробивні якості, реалізм і практична кмітливість СЛЕ підтримують ІЕІ, допомагають у всіх справах і життєвих ситуаціях.
 
Інтимні стосунки 3-ї і 4-ї діади відрізняються силовим напором, енергійністю, рішучістю й елементами боротьби з прагненням перемоги. Загравання спрямовані на збудження відчуття драматизму, створення атмосфери небезпечної гри. Основний стиль загравання – "агресія" зі сторони одного і "опір" або "захист" зі сторони іншого. Обом хочеться організувати неймовірну штовханину, сутичку, ігрище з боротьбою, наздоганялками, брати на сполох, підкрадаючись, як пантера, щоб створити внутрішнє напруження. Але при цьому відчувають межі, щоб не зробити боляче, а діяти м’яко й обережно. Ця бережність відчувається душею.
 
Обоє полюбляють не роздягатися, чекаючи від іншого, що він у пристрасті зірве одяг і красивим жестом відкине. Юнацьке завзяття спонукає придумати і витворити щось незвичайне: ущипнути, підхопити, скрутити, здивувати. Все це для того, щоб перевірити партнера на міцність, щоб розворушитися і досягти повної розкутості. Це може зайняти довгий період часу, щоб у такій ігровій простоті виявити щось незвичайне. Перехід до сексу може бути без втрати темпу боротьби або з різким переходом до ніжних стосунків. Способи отримання максимального задоволення – міцні обійми, стискання, пристрасні поцілунки, укуси, посилюють відчуття крики, стогін, ридання. Кількість та інтенсивність рухів і час має неабияке значення для отримання задоволення. Все повинно бути до повного виснаження й запаморочення.
 

5. Логіко-інтуїтивний екстраверт (Джек Лондон) і етико-сенсорний інтроверт (Драйзер)

ЛІЕ намагається довести нові технологічні досягнення до практичного застосування, активно займається тим, що приносить матеріальний прибуток, і взагалі не може, щоб не займатися ділом. ЕСІ імпонує запальна енергія партнера, він охоче допомагає в усьому, опрацьовуючи деталі і доводячи все до кінця. Марнотрацтво ЛІЕ врівноважується вмінням ЕСІ економити. А оптимістичність і діловий азарт ЛІЕ імпонує партнеру, схильному вагатися і знаходитись у стані невизначеності, все зважуючи. Консерватизм, педантичність і сумніви ЕСІ розвіюються від влучних жартів і завзятості дуала, який бере на себе ініціативу, відволікає від дрібниць.

Життя ЕСІ може стати одноманітним, коли партнер не буде захоплювати новими справами і перспективами, яких той не бачить. ЕСІ добре відчуває ньюанси стосунків, бачить, хто які має цілі, і тим самим оберігає дуала від нечесних людей і неприємностей, бо ЛІЕ довірливий, не помічає інтриг, на яких добре знається дуал, і може стати їх жертвою.

Знаючи, що ЕСІ важко відстоювати свої інтереси, ЛІЕ сміливо дає відсіч тим, хто на них зазіхає. ЛІЕ знаходить вихід із важких, скрутних ситуацій і вселяє впевненість у майбутньому, віру у свої сили - те, що так необхідно невпевненому і підозріливому партнеру. Цю дуальну пару відрізняє витривалість, працелюбство і відчуття справедливості.

6. Сенсорно-етичний екстраверт (Наполеон) і інтуїтивно-логічний інтроверт (Бальзак)

СЕЕ діє швидко і рішуче, розширює поле діяльності, але не уявляє, чим закінчаться його задуми, бо не впевнений через острах перед новою справою. І взагалі, не бачить перспективності у виявленні значної справи та її можливостей. Обережними далекоглядними порадами ІЛІ корегує дії партнера, не даючи розпорошуватися йому, бо виділяє найбільш перспективні справи і скептично відгукується на ті, які вважає даремною витратою сил.

Оскільки ІЛІ ранимий, недостатньо гнучкий, не дипломатичний, то злегка псує стосунки з оточуючими, і не розуміючи цього, ображається, впадає в меланхолію. Тому потребує веселої людини, яка може виправити такі промахи, і саме СЕЕ вміє відволікти від сумних думок, вчасно підбадьорити, перетворити все на жарт. ІЛІ пом’якшує напористість і тиск СЕЕ довірливим спілкуванням та мудрістю, і у дуала з’являється бажання діяти більш дипломатично. Крім того, ІЛІ допомагає розподіляти сили і час, вибирати головне, на чому треба зосередити увагу, і всю копітку роботу бере на себе. Для цієї пари характерні ввічливі стосунки з відтінком гумору і легкої взаємної критики.  

Інтимні стосунки 5-ї і 6-ї діади характеризуються повною розкутістю і вседозволеністю, відсутністю сором’язливості. Якщо говорять про сексуальне життя – називають речі своїми іменами. І говорити на такі теми їм просто – вони нічим не відрізняються від інших тем. Підготовчий період – інтимна вечірка чи то в кафе, чи вдома, але обов’язково із створенням дружньої атмосфери через цікаві розмови, показ оригінальності своєї особистості, винятковості власних талантів. "Я для тебе – найкращий" – навіюють.

Розпалюють партнера відвертими розповідями про минулі інтимні зв’язки, причому в натуральних подробицях, прагнучи збудити фантазію, - а раптом цей партнер придумає щось оригінальніше і цікавіше. Підзадорюють акробатичні трюки, різноманітність поз, вихваляння витривалості, чутливості і вмінь партнера у придумуванні всіляких варіацій. Не забувають похвалити і себе. Полюбляють, якщо беруть силою, рішучістю. Тільки міцні тривалі обійми можуть справити враження - бо тримаються до останнього.

Отримують задоволення від розглядання журналів, читання спокусливої літератури, усіляка порнографія – це їх струм. Не соромляться оголеного тіла, навпаки, люблять споглядати танці з відвертим показом контурів і рухів тіла, стриптиз приносить задоволення і збудження. Платонічного кохання не визнають, поняття любові нероздільне із втіхами тіла. "Кама сутра" – це вигадки людей, які належать до цих діад.

7. Інтуїтивно-етичний екстраверт (Гекслі) і сенсорно-логічний інтроверт (Габен)

"Мої думки – моє багатство" – кредо СЛІ. І тільки ІЕЕ може втілити їх у життя. СЛІ важко переносить дисгармонію в оточенні і в стосунках. Це викликає відчуття дискомфортності, прагнення вдосконалити оточення, людей, власну душу. Тому СЛІ вимогливий до себе і до оточуючих. Але якщо в оточенні СЛІ може сам створювати комфорт, то в стосунках не вміє вирівняти зіпсовані взаємини, при тому, що може легко їх порушити. Відчуваючи свою провину, ще більше картає себе за це.

Допомогти йому тут може лише дуал – показуючи стан душі й причини його виникнення, вирішує всі проблеми, а легким гумором, дипломатичним підходом знімає внутрішню напругу, створюючи нові, невимушені взаємини. СЛІ оминає все банальне, буденне і нецікаве. Дуже допитливий, має велике коло інтересів, палко захоплюється, але невпевнений у собі через самокритичність. Потребує схвалення своїх намірів, здібностей, дій, моральної підтримки.

ІЕЕ якраз та людина, яка помічає таланти інших, навіть приховані здібності, розвиває їх і вселяє віру у власні можливості. Крім того, знаходить вихід із важких ситуацій, які могли б спричинити тривогу і депресію у СЛІ. Тим самим вирішує внутрішні проблеми дуала, а той бере на себе всі побутові проблеми, забезпечує душевний і зовнішній комфорт партнеру, з яким завжди весело, затишно і приємно. Емоційність ІЕЕ запалює стриманого і холодного СЛІ, надає енергії і завзяття, поруч з таким партнером може гори зрушити, із задоволенням зробити неможливе.

ІЕЕ виправляє етичні промахи СЛІ, допомагає спілкуватися з іншими, стати впевненим у собі і більш відвертим. Оптимізм і впевненість у майбутньому знімають скептицизм і недовіру. Крім того, СЛІ може перебільшувати можливі небезпеки і не бачить реальних. Зате ІЕЕ прораховує все наперед і своєчасно попереджає, де потрібно бути обережним, заспокоює, якщо тривоги даремні. Врівноважує емоційність і бурхливі реакції СЛІ. Вміння СЛІ відділяти головне від другорядного допомагає направляти задуми партнера. Обоє бачать, де потрібна допомога і вчасно її надають.

Кожен поважає незалежність іншого, і дріб’язкової опіки у партнерів немає, кожен самостійно вибирає методи дій. Обоє відчувають, що потрібно іншому і йдуть на взаємні поступки. Характерні особливості діади – незалежність один від одного і від оточуючих, гармонія стосунків, дух творчості і саморозвитку.

8. Логіко-сенсорний екстраверт (Штірліц) і етико-інтуїтивний інтроверт (Достоєвський)

ЛСЕ відчуває потребу в ЕІІ, який пом’якшує його сувору натуру, відчуває його емоційний стан і врівноважує його, вміє співчувати і підказати, що може бути перспективним, показує почуття і стосунки інших людей. Це найкращий помічник у роботі – робить її старанно, скрупульозно і якісно. Але при цьому, збираючи і обробляючи велику кількість інформації, ЕІІ не відділяє головне від другорядного, тому часто розгублюється у житті, намагаючись охопити неможливе.

ЛСЕ систематизує все і дає правильний напрям. ЕІІ дуже уважний до людей, вміло спілкується, відчуває їх стан, чого не можна сказати про ЛСЕ, котрого більше цікавлять процес і результати роботи. А оскільки в будь-якій справі необхідно налаштовувати і підтримувати контакти з людьми, то в цьому найкраще допомагає його дуал. ЕІІ завжди стриманий і коректний, ЛСЕ іноді дратується і гнівається, особливо, коли віднімають час, при цьому втрачає тактовність, висловлюється занадто прямолінійно, різко.

Витриманий, дипломатичний і миролюбний ЕІІ заспокоює і врівноважує партнера, усуває етичні промахи, пом’якшує жорстку поведінку, впливаючи на його вроджене благородство, великодушність і совість. Тим самим полегшує спілкування, налаштовує й утримує зв’язки з іншими. ЛСЕ дратує те, що не може орієнтуватися у часі, завжди не встигає, ще й може транжирити його у розмовах. ЕІІ м’яко направляє свого партнера, підказуючи, коли що краще робити, щоб усе встигнути. Своїми мріями і фантазіями ЕІІ розворушує партнера, який при своїх консервативних поглядах може застряти в рутині, зупинитися у своєму розвитку, зациклитись на повсякденних дріб’язкових справах, втратити духовність, відчуття романтики, цікавість до нового.

Лідер по природі, ЛСЕ є найкращим захисником і другом для ЕІІ – дуже м’якої, чуйної і невпевненої в собі людини, яка не вміє відстояти свої інтереси в практичних справах і покладається в цьому на більш впевненого і напористого партнера. Для цієї діади характерні деяка замкненість, нерішучість, відмежованість від людей, скрупульозність в усьому, чесність, працелюбство, якість і довершеність, порядність.

Енергетичний обмін при спілкуванні, який відчувається як душевна приємність, посилюється різнобарвністю почуттів при простому дотику – варто взяти за руку, або ненароком торкнутися, як приємна тепла хвиля чудової енергії охоплює, пронизує тіло й зігріває душу. Такими сексуальними відчуттями можна насолоджуватися повсякчас і будь-де. Щирий, пронизливий погляд зігріває душу і говорить про все. І не потрібні вже слова про кохання – душа відчуває все без слів. Дивні енергетичні хвилі охоплюють весь організм – і виникає невтримне відчуття єдності і затишку. Дотепні жарти–загравання, ігри-борюкання, дитяча безпосередність - все це для відтягування часу близькості – таким чином душа отримує повне задоволення.

Можуть пообіцяти один одному тілесних втіх в скорому майбутньому і відійти від цієї думки. Зваблюючий елемент – неочікуваність і непередбаченість. А хіба можна описати безмежну гамму відчуттів в близькості? В цьому впевнитися можливо лише реально з дуалом, коли співають у гармонії не тільки тіла, а й душі. І кожного разу – нові відчуття, не схожі на попередні, - таке сексуальне життя не вичерпує себе і не набридає, не втомлює, а насичує. Різноманітність і новизна раз у раз. Повноцінний енергетичний обмін оздоровлює і тіло, і душу. Все ширше розкривається й глибше пізнається незвідане – бездонний світ безмежної насолоди. І невимовних відчуттів. Обережні ніжні доторки змінюються довірливим пригортанням, нагнітається бажання і розпалюється азарт, і де тільки береться фантазія у нестримних рухах, все різні різноманітні втіхи розчиняються у часі і не мають меж. А найголовніше, що відчувається вільність, немає скутості, побоювання, що не так щось зробиш, думки відображають відчуття, фантазіям немає меж. І енергійність переходить у почуття млосності, приємної розслабленості, солодкої знемоги, що знову переходить у енергетичний підйом. Інтимні стосунки приємні не в техніці і не у фізичних даних, а в безмежних у своїй різноманітності відчуттях і в задушевному спілкуванні.

Ми справді налаштовані покращувати корисність і практичність наших матеріалів. Ви оцінили інформацію, яку щойно отримали? Ми даємо її тільки на семінарах і тренінгах. Поділіться з друзями обов'язково (кнопки соцмереж нижче). 

А далі пропонуємо на 3 хвилини матеріал про щастя і здоров'я в гармонійній сім'ї.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал