Правило №1 - Раціональний і ірраціональний не створять сім'ю, а працювати краще на відстані

Раціональність у поєднанні з ірраціональністю є першопричиною непорозумінь, роздратувань і конфліктів. Тож треба це знати і враховувати.

Раціональному не давати одразу кілька завдань. Не смикати під час роботи. Давати час на закінчення поредньої справи, щоб надалі приступити до іншої. Поважати його плани і способи дій. Не переконувати у чомусь іншому – безрезультатно – ще більше заступориться і стоятиме на своєму. Дати йому право бути собою і діяти звично.
 
Ірраціональному ж дати свободу для дій: показати проблему, дати завдання загалом і оговорити бажаний результат – а спосіб дій надати вільний – довірити справу, оговоривши терміни. І не дратуватися, якщо буде зволікати, займатися не тим, чого ви чекаєте від нього, чи занадто метушитися. У нього власний спосіб дій, підпорядкований настрою, самопочуттю, сприйняттю ситуацій. І дуже гнучкий.
 
Тому ірраціональні незамінні в екстремальних ситуаціях, а раціональні – у підтриманні стабільності й традицій. В конкурентній боротьбі виграє ірраціональний. А у повсякденних справах нехай працюють окремо: раціональні з раціональними, а ірраціональні – з ірраціональними. Якщо ж поєднати таких різних –раціонального і ірраціонального, тільик дратуватимуть одне одного, сердитимуться, і спільна справа програє. Допомогти одне одному вони не можуть – найкраща допомога – не втручатися, розуміти і поважати спосіб дій кожного!
 
Навіщо раціонільний раціональному? Для спокійного ведення справ і ритму життя. Навіщо ірраціональний ірраціональному? Щоб жити веселіше й активніше!
 
Тепер ви знаєте головне правило створення комфортних і гармонійних стосунках, поділіться ним з друзями (кнопки соцмереж нижче).
 
Далі обов'язково треба ознайомитися з наступним правилом - навіщо логіку етик і навпаки.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал