Якою є сучасна психологія і навіщо нам соціоніка?

Ви є тут

31.10.2011
Таня Педан

Соціоніка виникла на базі сучасної психології, але не є її продовженням, а якісно новим напрямком у вивченні людини, виявивши закони її психіки. На основі спостережень психологія людей накопичила величезний, але не систематизований матеріал щодо різноманітних психічних проявів людини.

Соціоніка відкрила закономірності інформаційно-енергетичного обміну й структуру психіки, показуючи суть людини, закладену у ній від народження, закономірність її проявів і стосунків з іншими. І ця суть є незмінною протягом життя. А знаючи, як функціонує психіка, можна виявити причини психічних проявів.

Якщо сучасна психологія людей описує стан людини на певний момент часу, то за допомогою соціоніки можна передбачити її поведінку у будь-яких ситуаціях, у будь-якому віці, у взаємодіях з різними людьми, можна правильно спрямовувати себе в житті, щоб максимально розвинути свої вроджені здібності для якісної реалізації. 

Сьогодні психологи пропонують різні тренінги самозанурення, знаходження незламної сили, розкриття потаємних можливостей і т.п. Але ж при цьому потрібен індивідуальний підхід. Та нічого подібного! Кажуть, що «Всі можуть все». Сучасна психологія намагається розвивати лідерські якості і екстравертність. Але ж інтровертність так само потрібна соціуму, як і екстравертність, і питання полягає зовсім не в тому, щоб усіх робити відкритими, а в тому, щоб доповнювати людей одного типу іншими. Ознайомтеся, навіщо екстраверту інтроверт в одному з наших матеріалів.

І ось тут виникає закономірне запитання - чи насправді сучасна психологія для живих людей?

Всі не можуть все, бо це протиприродно і так не досягти гармонізації людини, якої ми так прагнемо. Кожен у чомусь сильний, а в чомусь слабкий. І якщо знати це, не буде даремної витрати сил й енергетичного виснаження, щоб зробити із себе «суперлюдину». Самовдосконаленню немає меж, але лише у певних напрямках і для кожної людини індивідуально. Знаючи характерні прояви соцінічного типу за характеристикою, можна знати, як людина проявляє себе за сильними сторонами, і вимушені прояви слабких сторін (читайте про сильні і слабкі сторони), які напружують і виснажують саму людину й неприємні оточуючим.

Соціоніка дає людині цілісне глибоке пізнання себе і своїх можливостей, напрям у виборі саме своєї справи, яка буде до душі, і в якій можна злегка, без особливого напруження, реалізувати свої таланти. І що найбільш цінне дає соціоніка так це можливість знайти свою половинку – друга, помічника й порадника в житті, з яким завжди затишно, весело, цікаво і надійно. Знайти людину, яку кожен шукає підсвідомо, бо потребує повноцінного психічного доповнення. І соціоніка на відміну від сучасної психології вказує на той важливий напрямок, щоб безпомилково і безпрограшно, а головне якісно жити.

Вміння визначати соціонічний тип людини дає неабиякі переваги у житті і розширює дані від природи можливості. Соціоніка дає орієнтацію на те, з ким, як спілкуватися і на якій відстані, кого обирати в друзі, а кого краще уникати, які бізнес партнери будуть надійними, а хто може підвести. В житті це дуже необхідно. Але сучасна психологія людей розглядає дуже вузько, а психолог став звичайним підприємцем (не всі звичайно, але таких більшість), який прагне якомога довше консультувати людину, щоб з однієї проблеми виявляти іншу і так до безкінечності.

сучасна психологія і соціоніка

Знання соціонічних типів суттєво допоможе справжнім психологам у роботі з людьми, тому що це є основою, відправною точкою при виявленні причин неадекватної поведінки, складнощів соціалізації, проблем особистості і колективу. На основі знання соціонічного типу можна вирішити всі інші психологічні проблеми і в найкоротші терміни. А більше задоволених і щасливих людей - більшою буде довіра до нашої з вами, колеги, роботи.

Тому для підвищення кваліфікації психологів, якості їх роботи, психологам варто серйозно підійти до вивчення законів соціоніки. При цьому кожен психолог матиме можливість відстежувати й аналізувати, як проявляються властивості психіки, які окремо розглядає сучасна психологія і які закономірно закладені природою і проявляються в кожному однозначно, залежно від соціонічного типу. А їх спостереження дадуть неоцінений внесок в розвиток практичної соціоніки і психології, приведуть в подальшому до продуктивного синтезу цих наук і тим самим до позитивних зрушень в розвитку людини і суспільства вцілому.

Наш центр пропонує психологам для підвищення якості своєї роботи навчатися соціоніці – набути теоретичні знання і практичні вміння визначення соціонічних типів. Свої запитання і думки пишіть в коментарях. 

Підписуйтеся на наші нові матеріали і отримуйте вчасно повідомлення про наші живі та онлайн заходи. 

 

Бажаємо Вам доброго здоров'я, міцної сім'ї та здійснення усіх найзаповітніших мрій!
Шануймося, бо ми того варті!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Соціоніка та психологія – взаємне доповнення на службі людини
Всім привіт! Давайте сьогодні ми об'єднаємо "маму з донькою" в одну сім'ю. Ми повинні показати той високий рівень служіння людям і те, що психологія і соціоніка разом працюють набагато ефективніше,...
Соціоніка відправна точка в психологічному консультуванні
Вітаємо вас, найдорожчі наші друзі! Сьогодні в кожній школі по штату працює психолог і це насправді чудово. Бо його основна задача зробити так, щоб учень з радістю, натхненням і усвідомленням свого...
Сучасна психологія і соціоніка для людей?
Соціоніка виникла на базі сучасної психології, але не є її продовженням, а якісно новим напрямком у вивченні людини, виявивши закони її психіки. На основі спостережень психологія людей накопичила...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment