Люди, інвестуймо у дитячі таланти - діти наш останній шанс!

Ви є тут

17.12.2010
Тарас Гладкий

Вітаємо вас, дорогі діти і батьки! (в кінці статті сюрприз для вас)

Діти! - Ви наше щасливе сьогодення і прекрасне майбутнє. Знаємо, що ви в курсі, але ваші батьки не хочуть до вас прислухатися. А ось це вже сумно!

Дорогі батьки, ваша головна задача - не заважати дітям жити і бути собою. Найкраще виховання дітей - це спостереження і нагадування дитині, що ви завжди є і будете поруч.

Дуже просимо вас! Нехай діти насолоджуються життям, адже вони краще за вас його відчувають, а ви - просто спостерігайте, вчіться і не ламайте дитячу психіку своєю заздрістю, страхом і неповноцінністю.

Всі ваші комплекси - це ваші особисті проблеми, не сипте цей шлак на дитину, на вашу рідну дитину - на цього Ангелочка, який з'явився врятувати ваше життя. Просто скористайтеся шансом і згадайте справжнє життя, дитині ж можна довіряти, як ви вважаєте?! І головне ж те, що вам легко буде згадати дитинство, тому що ви там вже були.

А тепер, дорогі дорослі батьки, читайте уважно і записуйте, щоб вашому янголятку з вами було просто і легко. Ви ж мрієте бути найкращими батьками на світі для своїх дітей, тоді будьте уважні і старанні, щоб зрозуміти що таке виховання дітей насправді і з чого починати виховання.

Знайте, що тип особистості або соціонічний тип - це система різних стилів мислення, властивих різним людям і вашій дитині з народження!

Вперше теорія типів особистості була розроблена швейцарським психологом Карлом Юнгом. Потім вона була значно розвинена двома американками, матір'ю і дочкою Катарін Бріггс і Ізабель Бріггс Майерс. Роботу з узагальнення моделі пріоритетів психіки людини і вивчення закономірностей їх прояву з позиції інформаційного аналізу продовжила литовський педагог, соціолог і економіст Аушра Аугустінавічюте, основоположниця соціоніки. Багато написано про те як виховувати дитину і яке виховання дітей правильне, але хто користується цією інформацією?!

Аушрой Аугустинавичюте була створена модель функціонування психіки (модель-А) і розкриті закономірні стосунки між різними типами (інтертипні стосунки). А тип - це наявність одного з компонентів з пари протилежних, взаємовиключних психічних ознак, або «переваг» - там і чекають свого часу дитячі таланти, в які потрібно інвестувати:

1. Звідки люди отримують енергію - екстраверсія-інтроверсія;
2. Якого роду інформацію вони схильні помічати і запам'ятовувати – сенсорика-інтуїція;
3. Як вони приймають рішення – логіка-етика;
4. Як вони організовують світ довкола себе – раціональність-ірраціональність.
 
З цього видно, що кожна з цих переваг відноситься до важливого аспекту життя дитини. Але незважаючи на те, що в сотнях щоденних занять діти використовують обидві сторони кожної переваги, вони роблять це з нерівною частотою, легкістю, енергією і успіхом.
 
Батьки запитують: «Чи можна одночасно бути і тим і іншим, інтровертом і екстравертом?» Відповідь - ні, з одним уточненням. Так само, як ми можемо навчитися писати не тією рукою, яка розвинена у нас від природи, ми можемо використовувати «іншу сторону» кожної переваги. Але у кожної людини є природна, вроджена схильність до тієї чи іншої сторони, і вона виявляється сильніше, виразніше, енергетично - це сильна її сторона.
 
Коли ми говоримо про переваги, ми маємо на увазі не свідомий вибір, а вроджену тенденцію. Людина не вибирає, бути їй екстравертом чи інтровертом, і не може змінити ні одну з переваг свого типу. Ми народжуємося в одному з типів і залишаємося вірні йому протягом всього свого життя. Це та стабільність, про яку мріє кожна людина і вона нам дана від природи.
 
Тому жодна з переваг не є кращою за іншу. Жоден з типів не є кращим, розумнішим чи дурнішим. Навпаки, у кожного з типів є свої сильні сторони і слабкості, викликані властивими йому тенденціями і схильностями. Це головний секрет і сутність процесу виховання. А як тоді виховувати дитину правильно, без покарань і розвитку у нього комплексів?
Україна має талант інвестувати у виховання дітей
 
Щоб дитина була в гармонії з собою, її сильні сторони повинні визнаватися, дотримуватися, підтримуватися і підживлюватися батьками. А ви вже знаєте сильні сторони своєї дитини?
 
Дуже мало людей, які розуміють справжнє виховання дітей і важливість інформації в житті дитини. Тому терміново потрібно вивчити модель психіки своєї дитини і особливо її провідні функції, тому що це природна основа психотипу вашої дитини, - та її частина, яка найтісніше пов'язана з її образом самої себе, потенційне джерело її переваг і талантів. Тому, щоб дитина була в гармонії з собою, ця її особлива потреба повинна визнаватися, дотримуватися, підтримуватися і підживлюватися. 
 
Наскільки важливо визначити і стимулювати провідні переваги, психічні ознаки типу своєї дитини, настільки ж важливо зрозуміти її найменш розвинені - слабкі сторони і поважати їх. Розуміння цієї динаміки може допомогти вам передбачити чи запобігти конфлікти, які трапляються вдома і в школі.
 
Це допоможе вам зрозуміти, чому дитина іноді не виправдовує ваших очікувань, і пояснить, чому ті чи інші заняття або ситуації ставлять його в скрутне становище або плутають понад усяку міру. Кожна людина унікальна, тому що має неповторний генетичний код батьків і життєвий досвід, між людьми одного типу разюче багато спільного і в той же час кожен з них неповторний.
 
СОЦІОТИП ДИТИНИ МОЖНА ТОЧНО ВИЗНАЧИТИ ВЖЕ В 3-Х РІЧНОМУ ВІЦІ.
Україна має талант робити виховання дітей кращим на планеті
 
Зробити перші кроки у визначенні типу дитини батьки можуть самостійно, спостерігаючи за своєю дитиною. Але обов'язковим етапом є перевірка батьківської версії з нашим фахівцем, що має достатній досвід в діагностиці типів, щоб не допустити помилки.
 
Адже краще не знати соціотипу, ніж неправильно його визначити. Батьки тоді можуть розгубитися в сприйнятті дитини, орієнтуючись на неправильну рекомендацію вибрати «непотрібний» спосіб спілкування, нав'язувати чужі дитині шляхи розвитку. Неправильне визначення типу може людині нашкодити, тому що дає неправильні орієнтири в сприйнятті себе і своїх можливостей, перспектив розвитку відносин. Тому звертатися за консультацією необхідно тільки до кваліфікованих діагностів.
Визначення соціотипу, як і будь-яка інша діагностика, - вкрай відповідальне завдання. Другий варіант для батьків - пройти курс навчання по візуальному типуванню - визначення соціотипу по зовнішності і тоді самостійно визначати типи не тільки своїх дітей, а й близьких, друзів чи колег. Тоді ця навичка стане вашою другою професією і допоможе не тільки зорієнтувати свою дитину в життяі, але і допоможе вам самим краще зрозуміти себе, своє оточення і стати на шлях успіху і реалізації власного потенціалу. Це допоможе вам стати авторитетом для своєї дитини і це буде ще однією інвестицією у виховання дітей.
 
Визначити природні переваги дитини - означає зрозуміти сутність процесу виховання і знайти оглядове віконце в його свідомість. Через нього ми можемо отримати дорогоцінну інформацію, яка допоможе нам стати хорошими батьками, творчими і конструктивними в вихованні.
 
Розуміння того, що є «комірчиною» особистості вашої дитини, - це ключ до істинної любові і ефективного виховання вашої дитини, а також є головним секретом як виховувати дитину не завдаючи їй болю і страждання.
Підтримуючи і заохочуючи розвиток здорової самооцінки наших дітей, ми допомагаємо їм вирости впевненими в собі, надійними, сильними і дбайливими дорослими. Як кинутий в воду камінчик, так і кожна дитина, кожна людина створює навколо себе хвилі і змінює навколишній світ.
 
Батьки і вся Україна має талант від наших Предків, виростити для суспільства щасливих, урівноважених і захоплених життям людей. У нас є шанс подарувати нашим дітям і всьому світу цінний дар - покоління гармонійних людей з об'єктивної самооцінкою, які зможуть змінити світ на краще.
 
Зміни можуть відбуватися повільно, але вони ніколи не будуть відбуватися до того, як ви зрозумієте в них необхідність. Відповідальність лежить на батьках, вчителях, педагогах, психологах, спортивних тренерах тощо і кожен з вас повинен сприймати будь-яку дитину як свою.
 
Залишайтеся відкритими для нової інформації по мірі того, як ваша дитина буде рости і постійно адаптуйте свій стиль виховання так, щоб він був максимально позитивним і ефективним незалежно від типу дитини!

 

Отже, є декілька варіантів з чого вам, дорогі батьки, починати (УВАГА! АКЦІЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ СІМЕЙНИХ) :

1. Купити книги Тетяни Педан, магістра соціоніки і автора методики, - "Знайди гармонію в житті" (про модель гармонійних стосунків і як крок за кроком прийти до гармонійних стосунків в сім'ї) і "Характер за зовнішністю" (для самостійного визначення соціотипів усіх членів сім'ї) для самостійної роботи - 300 грн. за обидві книжки.

2. Методичка з детальною інструкцією визначення соціотипу (психотипу) за зовнішніми рисами обличчя (електронний варіант) для самостійної роботи - 100 грн.

3. Замовити послугу визначення соціонічного типу (450 грн. з особи) з 25% знижкою для всієї вашої сім'ї
або
визначення соціотипу (450 грн.) + місячний коучинг з профорієнтації (3200 грн. з особи за 8 сеансів) + всі книги з методичкою безкоштовно + участь в будь-якому тренінгу чи семінарі на вибір безкоштовно = зі знижкою 50% = 1800 грн. з особи за все перелічене (ціна дійсна до 00.00 год 16 липня).
Пишіть на емейл, бронюйте ціну.

4. Чи навчитися самостійно визначати типи на тренінгу по візуальному типуванню (підтримка фахівця у визначенні соціотипів всієї вашої сім'ї) - 4750 грн. з особи.

Емейл для замовлень - taras.gladkyj@gmail.com або підтримка і безкоштовна консультація за телефонами в розділі Контакти.

Україна має талант жити заради дітей і їх повноцінного розвитку!
Будьте всі здорові і щасливі!
До зустрічі!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Проект "Соціонічна діагностика учнів. Розкриття стосунків між учнями та вчителями"
ПРОЕКТ "Соціонічна діагностика учнів (виявлення вродженого потенціалу, сильних і слабких сторін, вроджених схильностей до певних предметів і профорієнтація). Розкриття закономірних стосунків між...
Виховання на основі соціонічного типу особистості
  Людина – найскладніша система у світі, і вивчати її треба комплексно, інтегруючи знання багатьох наук, що вивчають людину. Для гармонізації особистості та стосунків потрібно зробити якомога швидкий...
Як знання соціотипу дитини допомагає у її вихованні
Вітаємо вас, дорогі наші! Пам'ятаєте той день, коли ви привезли свою крихітку з пологового будинку додому? І доки ця крихітка була немовлям, потрібно було більше піклуватися про її фізичний комфорт....

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment