Що сприяє духовному розвитку людини або уроки духовності

Про річний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

Вітаємо усіх наших читачів і гостей! Сьогодні тема, яку потрібно вивчити і пропустити через себе. Бо підготовка цілісної особистості передбачає повернення людині втраченої цілісності та спрямована на отримання духовного здоров’я. Вона поділяється на декілька рівнів підготовки та самовдосконалення:  базовий, вищий та спеціальний. Ці рівні підготовки передбачають певні етапи самовдосконалення: опанування знань, очищення  фізичного тіла від токсинів, шлаків та хвороб; очищення енергокомплексу від психоемоційних травм та енергетичних блоків, відновлення рівня біоенергостазу, очищення ментального плану від негативних думок та установок, підвищення рівня світлоносності, спокій розуму і тіла, пробудження та просвітлення свідомості тощо.

Ось що сприяє духовному розвитку людини. Але уроки духовності і кожен етап найкраще та найефективніше долати при підтримці духовного Учителя. З ним ви зможете визначити основну ціль і задачі, бо мотивація як правило храмає у духовного шукача і такі кроки робити самостійно не раціонально. І пам’ята    йте, що духовний розвиток сприяє дуже швидким змінам в житті, бо дивним чином міняється оточення і середовище спілкування, а події розвиваються так активно, що в голові паморочиться. Як правило, людина і не підозрює наскільки вона талановита, а тут просто як манна з неба, завдяки урокам духовності, відкриваються нові таланти. І Учитель, що сприяє духовному розвитку людини і вчасно підтримує, реально рятує від такої насиченості емоцій та стану ейфорії. Тільки Учитель зможе вчасно відреагувати на таку, дійсно небезпечну, ситуацію і втримати вас на шляху духовного розвитку, який реально тільки почався вчора.

І все, що буде з вами відбуватися – це нормальний і повноцінний процес духовного розвитку. Ви часто будете відчувати прилив енергії, але не завжди, бо процес переходу з нижчого рівня на вищий відбудеться тільки за умови відпрацювання усіх уроків і програм, передбачених вимогами даного рівня підготовки. А так як ми руйнуємо набутий жорсткий ментальний каркас, то буває і болісно в такій роботі з собою. Уроки духовності пройти іншим шляхом не можливо, тільки з допомогою демонтажу свого жорсткого ментального каркасу, який створений стереотипним мисленням, а значить буде «боліти і гірчити». Кожен через це проходить і у вас вийде.

І дуже вас просимо, не поспішайте, не потрібно за один день проживати все своє життя. На все свій час, без форсування і зайвого газування.

Не створюйте собі п’єдестали, навчіться для початку довіряти Учителю і тим подіям, які рано чи пізно почнуть відбуватися в вашому житті, а за цим прийде і віра у Божественне походження. Учитель краще знає, що сприяє духовному розвитку людини, бо він через це пройшов і має такий для вас дорогоцінний досвід та знання.

Ці уроки духовності і знання, як кажуть мудрі люди, повинні виваритися в вас, тільки тоді з з духовного розвитку буде толк. У вас повинна поступово наростати впевненість у тому, що ви не один на світі, що Вищі Сили допомагають вам завжди, коли ви про це попросите, але не забувайте, що ваша перевірка на відданість вченню і Вчителю, на перших порах, триває постійно.

Що кожен має запам’ятати назавжди, так це те, що неможливо стати на битий духовний шлях відразу, не пройшовши полосу зневіри і духовних хащ – це період духовного „салаги”, який потрібно пережити, як перші місяці служби у війську. Духовні здібності – це зброя, а її дають тільки духовно зрілим людям, бо ваша сила, а з нею й відповідальність, зростає на порядки, порівняно з пересічною людиною.

Але тільки через духовний саморозвиток можна позбутися від страждань і ілюзій звичайного життя. Цей шлях тернистий, але єдино можливий, а ще – це дорога в один кінець ... Дорога Додому!

Дуже просимо вас зрозуміти, що задача кожного учня в духовній школі – злитися з Богом і просто бути собою (як ця маленька і щаслива дівчинка), а не грати якусь соціальну роль чи намагатися когось копіювати. Будьте собою, а не клейте дурня! Випускний іспит здають тільки ті, хто навчився щиросердечно радіти досягненням інших людей – з почуттям радості і щастя святкувати перемогу їхнього Духу. А це і буде заявка Всевишньому і всьому Всесвіту про свою духовну зрілість і обов’язково кожен з вас отримає заслужену винагороду – свою особисту духовну досконалість.

Весь наш досвід емоційний: ми пам’ятаємо те, що ми пережили, тому й духовність – це досвід спілкування з духовним світом, який спочатку треба отримати, потім пережити й засвоїти, а потім усвідомити пережите. Тобто критерієм будь-якого Вчення чи теорії є практика:  якщо вона містить систему удосконалення свідомості людини і сприяє пробудженню – вона має право на існування і є фракталом Вищого Розуму, а якщо ні – то це плід хворобливої уяви, який не має нічого спільного із Знанням. Бо що сприяє духовному розвитку людини? Тільки справжні знання і практичні перевірені часом уроки духовності, здатні пробудити та просвітлити свідомість людини і підняти її до рівня Богосвідомості.

Духовність не передбачає ніякого вірування в будь-що. Ви отримуєте власний досвід, ви його реально переживаєте й, будь ласка, робіть з ним, що хочете: сприймайте, заперечуйте, аналізуйте, використовуйте – це ваша особиста справа. Все одно, вами керує ваш особистий досвід, а не чужі розповіді. Саме ви визначаєте значення і властивості фактів, бо ви надаєте їм того чи іншого значення. Ваші інтереси спотворити дуже непросто, бо вони очевидні і співпадають з інтересами Бога, - це Життя. Бог завжди на боці Життя, бо він і є Життя. Життя – це фізичне втілення Бога. Бог і Життя – це одне і те ж!

Так, дійсно, настають часи, коли потрібні колективне усвідомлення і колективні дії для того, щоб змінити колективну реальність. Джерело всього, чого ми бажаємо, знаходиться всередині нас. Це справжня сила, яка здатна змінити світ. Ми всі – одне Ціле. За життя варто боротися, бо Життя – і є Бог! Ми – це прояв Життя, прояв Бога!

Ми повинні підтримувати рівновагу Життя, якщо хочемо вижити. Нам потрібно рішуче позбутися переконань, які заважають Життю нормально функціонувати, і прийняти нові, які сприяють духовному розвитку і дозволяють створити нову реальність, саме ту, в якій нам вдасться вижити як виду. Ми ще можемо встигнути перетворити нашу Землю на рай замість пекла. Іншої альтернативи у нас немає. Ми повинні змінитися заради власного виживання.

Саме цьому навчаються учні за "Програмою підготовки цілісної особистості": бути відповідальними за себе і світ, в якому ми живемо, а для цього їх свідомість повинна бути очищена від хибних переконань зумовленого розуму, тому повний курс навчання триває цілий рік і поділений на дванадцять курсів. Заняття проходять в середньому раз на місяць і тривають два дні в суботу-неділю, щоб і ті, хто мешкає в інших містах України, мали можливість навчатися у нас в Києві.

Для того, щоб пришвидшити процес підготовки учнів, вони проходять ініціації, посвяти в різні вчення, коли знання передаються безпосередньо із аури Учителя в ауру учня. Таким чином, учні отримують додаткові «ключі» до Джерела Божественної Енергії.

Програмою підготовки цілісної особистості передбачено повне кармічне очищення, коли кармічне забруднення доводиться до рівня карми заземлення – 10-12%, щоб учні могли в подальшому розвиватися, залишаючись адаптованими до соціуму. Тобто, учні позбавляються від незавершеної енергії і кармінних вузлів за весь період  їх реінкарнацій на Землі.

Обов’язковою умовою підготовки наших учнів є позбавлення від гормону смерті, який продукує наша ДНК, та активація ДНК шляхом створення імпринтів, а також засвоєння характерницьких практик в Україні, тобто, навичок бойової магії крірів.

Окрім того, Програмою передбачено очищення і зцілення всіх аспектів нашої Душі, які містять наші життєві сили, а також корекція всього дерева роду учня. Врешті-решт учні стають однією дружньою духовною родиною, бо спілкування між ними відбувається на найвищому рівні.

Завершується навчання підготовкою Воїнів Світла (останній випуск шести Воїнів в 2015 році) – тих людей Знання, що досягли самопізнання та здатні сказати подіям "Ні!" і вижити за будь-яких зовнішніх обставин. Шлях духовного розвитку – це єдино можливий шлях для людини розумної, яка хоче взяти кермо своєї долі у свої руки та перестати бути об’єктом маніпуляцій та готова бути суб’єктом процесу творення реальності.

Пісня про Воїнів Світла від маленького Воїна Андріанчика, який заспівав цю пісню на шоу "Україна має талант":

Увага! Щоб отримувати вчасно повідомлення на e-mail про усі наші події та наступний річний набір в "Програму підготовки цілісної особистості", заходьте на наш канал і підписуйтеся.

Обов'язково ознайомтеся з безстроковим конкурсом, бо його переможець отримає можливість безкоштовно навчатися в Академії. Приєднуйтесь до конкурсу!

Розкажіть про нас своїм друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вважаєте статтю корисною. А ми з додатковою мотивацією продовжимо готувати новий матеріал.

Далі пропонуємо матеріал про те як знайти свій шлях просвітлення.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал