Психіка людини - це енергетика людини, її джерело життя

Вы здесь

14.03.2016
Таня Педан

Закони життя – то закони природи,
Знатимемо їх і відійдуть усі хвороби,
І внутрішні, і зовнішні.
Лиш той діє безпомилково,
Хто слідує законам природи.

 

Матерія сприймає космічну енергію, пропускає її крізь себе і потім передає у вигляді нею ж народжених властивостей. Людина не є винятком і своїм єством трансформує енергію життя, певним чином виявляючи цим свою суть і виконуючи роботу, яка є досконалою у виконанні саме цією людиною, це є її покликанням і результатом реалізації вроджених здібностей та вмінь - її Талантів.

Людина поєднує в собі матеріальне і духовне, є посередником між духовним і матеріальним світом - провідником духовної енергії.

Відсутність людини у Всесвіті приведе до дисбалансу космічних законів. Сенс життя в творчості. Кожен є неповторним і оригінальним. Все, що мислить і творить людина, залишається у духовно-енергетичній субстанції, яка накопичує в собі весь людський потенціал протягом усього еволюційного періоду розвитку людини, який допомагає їй творити на кожному новому витку. Всі закони відкривалися внутрішнім психічним осяянням при усвідомленні підказки Всесвіту.

Людина знаходиться в інформаційному полі мікро і макро космосу, і ця інформація діє і впливає на енергетичне поле як самої людини, так і на оточення в якому вона живе. Енергія, що пронизує весь простір, збуджує людську психіку і відчувається як настрій. Якщо настрій, як продукт, не виявляється психікою, це означає, що вхід космічної енергії людиною перекритий, тому вона не зможе реалізувати себе і виконати місію.

Соціоніка ж дозволяє вдосконалювати свою духовну природу, маючи зв’язок макрокосмосу з мікрокосмосом. Зв’язок Всесвіту з людиною в повній мірі можна здійснити, знаючи свою соціонічну природу, свій соціонічний тип. Ця наука - ключик до відчуття й розуміння таємниць людської душі, виявлення творчих можливостей людини.

психіка людини - джерело творчої енергії

Людина є істотою біологічною і духовною водночас, для свого біологічного існування отримує енергію землі і сонця через продукти харчування, а для духовного - енергію через обмін інформацією з оточенням, яка створює настрій і вищу енергію - космічну, яка дає натхнення в творчості. Людина, реалізуючи енергію космосу, трансформує її, вдосконалюючи себе, видає новий творчий продукт згідно своєї програми, надсилає трансформовану енергію у просторово-часові реалії і таким чином відбувається прогрес.

Існує погляд, що їжа – основа здоров’я, а доцільне харчування підтримує фізичний стан. А справжня основа здоров’я – здорова психіка людини. І знаючи особливості психіки, ви станете повноцінним господарем свого життя.

Вплив енергії, яка отримується від спілкування ми відчуваємо повсякчас: психіка людини тонко реагує на якість спілкування, яке може покращити чи погіршити настрій, приводячи навіть до стресів. Інформація поєднує людей у їх взаємодіях у суспільстві, через інформацію передаються знання, здобутки культури, завдяки інформації формується особистість.

Інформація – рушійна сила дій людини і через неї проявляються усі особливості психіки. Від якості передачі і сприйняття інформації залежить життєдіяльність організму. “Інформація є властивістю всіх матеріальних об’єктів, вона проникає в усі атрибути й інші властивості матерії. Атрибути і властивості матерії відображуються людиною, як суб’єктом, що пізнає, тобто їй від об’єктів пізнання передається інформація”. (А.Д.Урсул).

Людина є провідником енергії Всесвіту і виконує визначене завдання. Правильно визначити для себе це завдання допомагає знання психо-інформаційного генетичного коду, тобто соціонічного типу, що розкриває неповторність індивідуальності людини. Ця індивідуальність в ході розвитку під впливом соціального оточення і направлення та самовдосконалення переростає в особистість, але якщо умови несприятливі, спостерігається, як правило, регресивний розвиток психіки, людина втрачає цінні якості своєї психіки, а усі механізми психіки задіяні на подолання негативного стану. Тому часто спостерігається протидія людини ще з самого народження вихованню як притисненню, насильству над індивідуальністю, як над самою природою, що приводить навіть до стресів і зламу психіки. 

Лише висока якість і розвиток психіки, чистота пропускання біоенергії дозволяє людині зберегти неповторність свого соціонічного типу й відкриває зв’язок з її духовністю - повноцінно запускає механізми психіки і дає можливість зробити правильний вибір супутника життя і усвідомити покликання саме до своєї власної справи, узгоджуючи свій глибинний духовний стан із зовнішнім світом.

Світ твориться всюди і повсякчас. Від кожної людини залежить його створення і розвиток – чи бере вона участь у творенні чи в руйнації. Створюючи себе – творимо світ. “Духовність – це створення світу” (ДЕВА). Простіше сказав Тарас Петриненко: “Духовність – це розвиток душі”. Чим більш розвинена душа – тим більше можливостей розкривається перед нею.

психіка людини і особливості психіки

Дух і Душа – це джерело життя і життєва енергетика людини, це основа розвитку, діяльності і основні форми проявлення психіки, той взірець людини, на основі якого відбувається зовнішнє відображення її внутрішнього психічного світу. Мислення, мова, память, відчуття, увага, сприйняття і уява – це також механізми психіки.

Взаємозв’язок цих понять і особливості їх взаємодій, тобто протікання психічних процесів притаманних людині від народження: дитина народжується з цим і це розвивається на свідомому рівні впродовж життя. Ця діяльність відбувається при взаємодії зовнішнього середовища і внутрішніх ідеалів, інформація порівнюється, аналізуються співвідношення, встановлюється причинно-наслідковий зв’язок.

Душа відображає психічний стан людини. Зовнішнє відображення цього процесу спростерігається у вчинках, при спілкуванні, в міміці і жестах, тобто у поведінці. Внутрішні процеси проявляються в зовнішніх реакціях.

Дух дозволяє людині відчувати свій талант до тієї чи іншої справи або навпаки -  неможливість щось робити, складнощі з тією чи іншою справою. Він надає людині впевненості у собі, в своїх власних можливостях.

Філософ Шопенгауер говорив, що вуста вимовляють думку людини, а обличчя - думку природи. Психіка людини відображається на її обличчі.

Психіка людини має свої стани, процеси і властивості, саме психіка виробляє свій продукт у вигляді почуттів, відчуттів, емоційних станів тощо, за рахунок передачі інформації будь-яким шляхом, але лише тоді, коли людина активно діє, реалізує себе і має чотири струми підживлення:

 • Інформація у вигляді Знань і Досвіду;
 • Їжа, як продукт землі і енергії Сонця, завдяки якій відбувається обмін речовин, що впливає на психічний стан;
 • Енергії землі, води, повітря і сонця;
 • Енергії космосу, які пронизують все і мають здатність збуджувати психіку, взаємодіючи з біоенергією і штовхаючи до дій і розвитку все живе і людину у тому числі.

Біоенергія в матеріальному і духовному вигляді розкриває психоінформаційний генетичний код людини, визначаючи вроджену індивідуальність. Це спостерігається від самого народження, коли дитина проявляє себе. 

Отже, давайте будемо відповідальними не тільки за те, що ми їмо, де і з ким спимо, в що одягаємось, але й за те, щоб стати Людиною і навчитися бути Людиною. Бо тільки в нашій Людській природі є головне для кожного з нас - це Талант, через який ми маємо виконувати основну місію на Землі - бути Творцями у своїй справі. Бо тільки Творчість розкриває нас справжніх, життя Творця - це життя в Раю. Творчість - це радість, щастя, здоровя і успіх.

Якщо ви більше хочете розуміти як влаштована психіка людини читайте про структуру психіки і її функції.

психіка людини і її соціонічний тип розкривають талант

Будьте Творцями і заряджайте усіх навколо енергією Творця!
Підписуйтеся на розсилку, наш канал на Ютубі і читайте книги!
До зустрічі!

Получите бесплатные видео-бонусы!

ЭТО ЗНАНИЯ, КОТОРЫЕ ИСЦЕЛЯЮТ ДУШУ И ТЕЛО! Возьмите их и внедряйте ежедневно. Сделайте каждое мгновение своей жизни неповторимым

Рекомендуем еще эти статьи рубрики

Соціоніка та психологія – взаємне доповнення на службі людини
Всім привіт! Давайте сьогодні ми об'єднаємо "маму з донькою" в одну сім'ю. Ми повинні показати той високий рівень служіння людям і те, що психологія і соціоніка разом працюють набагато ефективніше,...
Соціоніка відправна точка в психологічному консультуванні
Вітаємо вас, найдорожчі наші друзі! Сьогодні в кожній школі по штату працює психолог і це насправді чудово. Бо його основна задача зробити так, щоб учень з радістю, натхненням і усвідомленням свого...
Сучасна психологія і соціоніка для людей?
Соціоніка виникла на базі сучасної психології, але не є її продовженням, а якісно новим напрямком у вивченні людини, виявивши закони її психіки. На основі спостережень психологія людей накопичила...

Добавить комментарий

Свежие материалы блога

23 Апр 2017
Магия нашего времени: новое лицо язычества в христианстве
Священник Георгий Коваленко понял, что "Бог не сидит в кабинетах митрополитов, его нет в позолоченный иконостас, Он не говорит устами напыщенных богословов" и пора найти ответы на вопросы, на которые церковь найти ответа не способна. Например, такие...
17 Июл 2016
Как заработать на комментариях в Qcomment ru
Приветствую вас, дорогие соционцы! Продолжаем наши великие дела и сегодня мы обсудим как увеличить заработок на комментариях в интернете на сервисе Qcomment ru. В первой части серии есть детальная видео инструкция по регистрации в Qcomment.   ...
13 Июл 2016
Работа для интроверта - просто работа на лайках
Сегодня необычная для сообщества "Социон" новость. Речь пойдет о дополнительном заработке в интернете и это первый выпуск из этой серии "Работа для интровертов". Каждый интернет-пользователь знает, что всемирная сеть предлагает товары и услуги на...

Ближайшие события центра

 • 21 Июл 2017

  Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Узнать подробнее
 • 17 Июн 2017

  Коуч-тренинг "Сила любви или кто моя половинка, как ее найти и любовь сохранить"

  Найдите свою половинку по внешним чертам лица, поведению, движениям и манерой общения....

  Узнать подробнее
 • 9 Сен 2017

  Полный курс "Программа подготовки целостной личности"

  Для подчинения своему Божественному началу научитесь пользоваться намерением, как основным...

  Узнать подробнее
 • 13 Июл 2017

  Вебинар "Молитва и медитация на службе у человека"

  Как служат человеку молитва и медитация? Преимущества, недостатки и последствия. Что выбрать:...

  Узнать подробнее
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment