Як бути щасливою людиною знаючи свій соціонічний тип

Вы здесь

07.11.2011
Тарас Гладкий

Вітаю вас, дорогі друзі! Сьогодні в мене чудовий настрій, щоб поговорити про просте людське щастя. Запрошуємо всіх вас до обговорення, але спочатку ознайомтеся навіщо знати свій соціонічний тип, для повноцінної участі в ньому.

Всі люди народились на цій планеті, щоб бути щасливими. Не будете заперечувати цю істину?

Але щоб знати що таке щастя кожен з нас має просто знати себе, свій потенціал, свою місію - своє призначення. Це індивідуальний процес розвитку кожного з нас, але щоб полегшити цей процес, нам допоможе соціоніка. І ми рекомендуємо всім людям, від школяра до пенсіонера, серйозно взятися за вивчення цієї ще молодої і дуже практичної науки, бо жити без соціоніки не раціонально.

Душа приходить у цей світ зі своїм готовим багажем, внутрішнім потенціалом, людина росте в певному культурному оточенні і набуває знань і вмінь, розвивається. І ціль в цьому одна єдина - бути завжди і всюди щасливою людиною.

Сукупність сталої складової характеру - соціонічного типу й змінної -  набутків душі протягом усіх своїх втілень, і якості самої людини - як вона вдосконалюється або деградує, набір звичок і манер, навичок і вмінь, ставлення до оточення протягом певного відрізку життя і складає в сукупності характер.

Якщо людина прагне вирішити свої проблеми і хоче відчути що таке щастя, треба спершу пізнати свою постійну складову характеру - соціонічний тип, знайти акцентуації й динаміку перебігу енергії, міру інформаційного наповнення функцій. Гармонізувати себе можна, орієнтуючись на постійну, дану від природи, складову психіки, коли реалізація відповідає природним схильностям, що властиво чистому соціонічному типу. Чим ближче до природи – тим гармонійніша людина. Щасливим можна бути, реалізуючи сильні сторони свого типу і задовольняючи потреби своїх слабких сторін, що природно відбувається в дуальності.

Соціонічний тип - це ще не характер, це вроджені особливості характеру, певні сталі реакції, сприйняття світу і життя, нахили, цінності й оцінка світу. Це постійна, незмінна протягом життя складова характеру. 

Людина – набагато більше, ніж її соціонічний тип, багатогранніша, а тип – це основа психіки, механізм її функціонування. Якщо цей механізм функціонує злагоджено, проблем немає, якщо є відхилення, це можна з’ясувати і виправити.

У кожного є своє, індивідуальне і спільне, властиве людям одного соціонічного типу. Тип – це не обмеження. Постійна, типологічна складова психіки не заважає розвитку особистості, і не стримує його, а допомагає краще пізнати себе і керувати собою, що робить людину щасливою. Через визначення типу можна точніше виявити індивідуальні особливості. Типовість не впливає на ріст особистості, так само, як не впливає на це стать людини. Соціонічний тип не обмежує свободи розвитку, не заважає проявам індивідуальності, допомагає "не наламати дров" і дає чіткі орієнтири як бути щасливою людиною.
 
На жаль, дуже часто зустрічаються люди надломлені, змучені боротьбою за досягнення в усьому ідеалу. Зневажаючи власні сильні сторони ("це ж і так легко!", "що в цьому особливого?"), вони примушують себе бути такими, "як всі", приділяють увагу своїм слабким рисам, "вдосконалюючи" їх, не знаючи, що ніякими зусиллями не зробити зі слабких рис сильні. І який результат? Це втомлені від життя, нервові  люди, які не змогли ніде реалізувати себе. Вони не розуміють, що в результаті такої боротьби із собою вони тільки отримують поразку. Природа все одно сильніша за людину. Навіщо цьому опиратися?!

Людина створена Творцем світу, який точно знає що робить людину щасливою. Творча праця приносить нам найбільшу насолоду. Саме в творчості людина почуває себе вільною, щасливою, необмеженою у проявах і можливостях.

Що таке щастя

Але важко знайти ту сферу, в якій можна повністю розкрити свої таланти, важко виявити, до чого маєш покликання. Люди часто шукають себе все життя – хто знаходить, хто не встигає, а хто розчаровується в пошуках, звикає і продовжує жити за звичкою, і тоді всі дні стають одноманітними, буденними, нецікавими, як результат байдужого існування.
 
Мало того, людина може працювати над собою, прикладати зусиль для досягнення кращих вмінь, щоб підвищити рівень компетентності. Натомість ще більше виснажується і не може зрозуміти, чому її старання не приводять до бажаного результату. Тоді знаходиться в полоні власних невирішених проблем. Психіка в напруженні, людина виснажується, страждає від неврозів, а то й психозів, і тільки тому, що перенапружується, активізуючи слабкі сторони.
 
Творчість можлива лише за сильними сторонами психіки. Тоді все робиться легко, без особливих зусиль, вільно, і сама людина почуває себе самостійною, впевненою, компетентною, щасливою, швидко розвивається, працює творчо і результативно. Віра у власні сили підвищує самооцінку і власну значимість.
Кожен вважає себе вільним у думках, фантазіях, почуттях і необмеженим у реальному житті.
 
Внутрішній світ – це світ свободи, творчості, - таємничий світ людини, але цей світ нічого не вартий, якщо не було здійснення мрій, якщо він хоча б частково не реалізований у житті. Сила щасливої людини набувається тільки через здійснення мрій і базується на мужній готовності іти вперед, не знаючи майбутнього. Прагнення власними силами створити таке майбутнє, яке малює уява, втілюючи свої задуми у життя – ось де реальна свобода сильної і щасливої людини.
 
Але треба ще знати себе і свої можливості. Вони розкриваются через соціонічний тип, коли знаєш, що ти можеш робити легко, без напруження і компетентно, а якої діяльності варто уникати, коли знаєш, що тебе активізує, що дає задоволення, що легко тобі, а що важко. Це і є компетентністю соціоніка, а змінні риси характеру – психолога.
 
Психолог допомагає зняти комплекси, підвищити самооцінку, вгамувати страхи й негативні емоції, повірити у себе. А от знайти себе допоможе соціоніка. У нашому центрі працюють спеціалісти соціоніки, психологи, коуч-фахівці і ви зможете отримати комлексну багатосторонню консультацію при індивідуальному підході. Всі проблеми можна вирішити, якщо цього дуже захотіти. 
 
Ви можете навчитися визначати типи за зовнішніми рисами обличчя на наших практичних заняттях або замовити послугу визначення соціотипу онлайн. Після оплати, ви отримаєте лист з інструкцями на емейл.
 
Розкажіть про нас друзям, бо ми стараємося бути корисними і практичними своїми порадами (кнопки соцмереж нижче).

Далі буде важливий матеріал про онлайн тести, їхні переваги і недоліки. 

Получите бесплатные видео-бонусы!

ЭТО ЗНАНИЯ, КОТОРЫЕ ИСЦЕЛЯЮТ ДУШУ И ТЕЛО! Возьмите их и внедряйте ежедневно. Сделайте каждое мгновение своей жизни неповторимым

Рекомендуем еще эти статьи рубрики

Як бути щасливою людиною знаючи свій соціонічний тип
Вітаю вас, дорогі друзі! Сьогодні в мене чудовий настрій, щоб поговорити про просте людське щастя. Запрошуємо всіх вас до обговорення, але спочатку ознайомтеся навіщо знати свій соціонічний тип, для...
Модель психіки ЕСІ - Драйзер
Психотип Драйзер - хранитель і господар Етико-Сенсорний Інтроверт        3 квадра Псевдонім - Драйзер     Координатор Тварина - корова     Холерик   Раціональність. Обережний, йому нелегко зважитися...
Модель психіки ЛІІ - Робесп'єр, Декарт
Психотип Робеспьер -  мислитель, аналітик  Логічно-Інтуїтивний Інтроверт         1 квадра Псевдонім - Робесп'єр, Декарт    Коректор Тварина - Орел    Меланхолік   Раціональність. Послідовний,...

Добавить комментарий

Свежие материалы блога

23 Апр 2017
Магия нашего времени: новое лицо язычества в христианстве
Священник Георгий Коваленко понял, что "Бог не сидит в кабинетах митрополитов, его нет в позолоченный иконостас, Он не говорит устами напыщенных богословов" и пора найти ответы на вопросы, на которые церковь найти ответа не способна. Например, такие...
17 Июл 2016
Как заработать на комментариях в Qcomment ru
Приветствую вас, дорогие соционцы! Продолжаем наши великие дела и сегодня мы обсудим как увеличить заработок на комментариях в интернете на сервисе Qcomment ru. В первой части серии есть детальная видео инструкция по регистрации в Qcomment.   ...
13 Июл 2016
Работа для интроверта - просто работа на лайках
Сегодня необычная для сообщества "Социон" новость. Речь пойдет о дополнительном заработке в интернете и это первый выпуск из этой серии "Работа для интровертов". Каждый интернет-пользователь знает, что всемирная сеть предлагает товары и услуги на...

Ближайшие события центра

 • 21 Июл 2017

  Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Узнать подробнее
 • 17 Июн 2017

  Коуч-тренинг "Сила любви или кто моя половинка, как ее найти и любовь сохранить"

  Найдите свою половинку по внешним чертам лица, поведению, движениям и манерой общения....

  Узнать подробнее
 • 9 Сен 2017

  Полный курс "Программа подготовки целостной личности"

  Для подчинения своему Божественному началу научитесь пользоваться намерением, как основным...

  Узнать подробнее
 • 13 Июл 2017

  Вебинар "Молитва и медитация на службе у человека"

  Как служат человеку молитва и медитация? Преимущества, недостатки и последствия. Что выбрать:...

  Узнать подробнее
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment