Бувають зустрічі й такі... Зимова подорож

Ви є тут

12.01.2011
Таня Педан

 

Львів. Вокзал. Касир повертає мені  гроші за зданий квиток. І червоніє від запитання, якому передувало: «Ви маєте розуміти основні поняття» - англійською. Поспішаю допомогти обом у скруті. І просить мене полегшено касир відвести нахабу до іншого віконечка, де, звичайно ж, теж не розуміли англійської. Вдячна посмішка надала мені сміливості випалити:

-  Я знаю Ваш характер!
 
І виправдовуюсь, що це не гадання, не вигадки чи брехня – що є така наука… Пошуки перону і вагону обірвали дивну тираду. Тож обіцяю зайти до його купе, адже їхати нам одним потягом.
 
А довгою дорогою майже через увесь потяг міркую: «Як же розказуватиму? Де слова братиму? Про що?,- у лихоманці згадую моменти характеристики – адже мова – чужа, і практики – ніякої!
 
Радісна посмішка Ентоні втягла мене, як магнітом, до купе, і легко защебеталось чужою – рідною не завжди так влучно і легко виходить! «Exactly»! (Точно!) після майже кожного речення додавало ентузіазму. З телефонної розмови сусіда по купе  чую рідкісне слово “соціоніка».
 
-  Якщо соціоніка, то давайте слухавку мені!
 
-  Це моя мама цікавиться: 78 років, а вона бігає на заняття, всіх соціоніків Львова знає. Мене це, чесно кажучи, дратує – такими дурницями займатися в її роки!
 
-  Так цікавіше жити!
 
-  А  я не вірю цій соціоніці – мало чого вигадати можна, і якось складно там усе…
 
-  Але ж все, що вона говорила про мене – чистісінька правда! – заступається за мене Ентоні.
 
-  Соціоніка працює. Якось підійшла до мене на книжковій виставці жінка, помітивши мої книги, і говорить: «Я емпірично застосовую соціоніку. Знаєте – працює!» – гордо і радісно. А мені не дивно – я впевнююсь у цьому повсякчас. А не визнають цю науку ті, хто не знає. Невідоме завжди відкидають. А складність одна – думати треба. В психології простіше – там працюють з почуттями, тестами, нормами… тому, може, й популярності набула, що доступно кожному. Соціоніка ж внесла систему у психологію,як таблиця Мендєлєєва у хімію.  Деякі психологи користуються соціонікою, а якщо це робитимуть усі – результати якіснішими стануть. Соціоніка – це не тільки характер людини – це і знання сильних і слабких сторін, стосунків з іншими, вибір своєї професії, підбір кадрів, організація робочих груп, вибір друзів, однодумців, психічно-доповнюючих людей – дуал - називається.
 
-  Так це ж для сім’ї потрібно! А хто мій дуал?
 
-  Я! Але не конкретно я, будь-яка людина такого ж типу, як у мене.
 
-  А донька у Вас є?
 
-  Є! Вона теж ваша дуалка, але – заміжня. До речі, чоловік її дуже любить, але не розуміє. Коли вона спілкується з подругою, говорить, що інопланетяни. А якось в ресторані замовила вона собі хробаків. Офіціант перепитав, чи справді вона бажає це блюдо, адже люди такого не замовляють. «А вона не людина – вона – інопланетянка, - відмовив її чоловік. І він правий – саме так і називають людей з різних квадр – адже у них різне світосприйняття, цінності, навіть гумор – вони відчувають себе ніби з різних планет.
 
-  Розкажіть характер дуала мого.
 
Розказую, і між іншим додаю, що вони гарні господині.
 
-  То Вам треба шукати жінку в Україні.
 
-  О! Я запізнився з приїздом в Україну!
 
-  Нічого! Можете навчитись і знайти дуалів.
 
-  А як ви дізнались, який у мене тип? З розмови?
 
-  Так ми ж не говорили! Обличчя ваше – і все! Можу навчити. Хочеться, щоб якомога більше людей вміли так: подивилися, і знають, яка людина, що може, а що ні – основні риси характеру, що любить, як спілкуватися, які  стосунки будуть, у чому може бути корисною.
 
-  Я – соціолог. І полилис я розмови про політику, національні традиції, менталітет.
 
-  До речі, національний менталітет теж має соціонічний тип. Я їду з Польщі – і переконалася, що інтегральний тип нації – саме ЕІЕ: екстраверти – спілкуються вільно у транспорті будь з ким, сміються багато – емоційні люди . Традиціоналісти,отже, раціональні. І сваритися теж можуть ефектно – як і належить ЕІЕ…  А для соціології соціоніка теж може дати багато корисного.
 
І Ентоні попросив візитівку…
 
Соціонічний коментар:  Вільна приємна розмова, весела, невимушена виникає одразу між дуалами. І симпатія, і легке порозуміння, і невимушена поведінка.

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Тарас Гладкий про себе, про життя, про роботу, про соціоніку
  Про Життя Народився 22 липня 1981р., с. Задністрянськ, Галицького р-ну, Івано-Франківської області. Щирий і відданий Україні українець. Після Бурштинської школи вступив до Івано-Франківського...
Тетяна Педан про себе, про життя, про роботу, про соціоніку
Про Життя: Завжди хвилювали питання, як повноцінно прожити життя, хотілося бути науковцем, але не знала, в якій науці, бо у школі цікавило все.  І раптом перше прозріння: після пар Лінгвістичного...
Олена Літковська про себе, про життя, про роботу, про соціоніку
Про життя Коли моїй мамі було 33 роки, я намагалась уявити себе в цьому віці. Мені здавалося, що я буду дуже серйозною, дорослою і буду все-все знати. А тепер досягнувши цього віку, розумію, що я...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment