Бувають зустрічі й такі... Зимова подорож

Ви є тут

12.01.2011
Таня Педан

 

Львів. Вокзал. Касир повертає мені  гроші за зданий квиток. І червоніє від запитання, якому передувало: «Ви маєте розуміти основні поняття» - англійською. Поспішаю допомогти обом у скруті. І просить мене полегшено касир відвести нахабу до іншого віконечка, де, звичайно ж, теж не розуміли англійської. Вдячна посмішка надала мені сміливості випалити:

-  Я знаю Ваш характер!
 
І виправдовуюсь, що це не гадання, не вигадки чи брехня – що є така наука… Пошуки перону і вагону обірвали дивну тираду. Тож обіцяю зайти до його купе, адже їхати нам одним потягом.
 
А довгою дорогою майже через увесь потяг міркую: «Як же розказуватиму? Де слова братиму? Про що?,- у лихоманці згадую моменти характеристики – адже мова – чужа, і практики – ніякої!
 
Радісна посмішка Ентоні втягла мене, як магнітом, до купе, і легко защебеталось чужою – рідною не завжди так влучно і легко виходить! «Exactly»! (Точно!) після майже кожного речення додавало ентузіазму. З телефонної розмови сусіда по купе  чую рідкісне слово “соціоніка».
 
-  Якщо соціоніка, то давайте слухавку мені!
 
-  Це моя мама цікавиться: 78 років, а вона бігає на заняття, всіх соціоніків Львова знає. Мене це, чесно кажучи, дратує – такими дурницями займатися в її роки!
 
-  Так цікавіше жити!
 
-  А  я не вірю цій соціоніці – мало чого вигадати можна, і якось складно там усе…
 
-  Але ж все, що вона говорила про мене – чистісінька правда! – заступається за мене Ентоні.
 
-  Соціоніка працює. Якось підійшла до мене на книжковій виставці жінка, помітивши мої книги, і говорить: «Я емпірично застосовую соціоніку. Знаєте – працює!» – гордо і радісно. А мені не дивно – я впевнююсь у цьому повсякчас. А не визнають цю науку ті, хто не знає. Невідоме завжди відкидають. А складність одна – думати треба. В психології простіше – там працюють з почуттями, тестами, нормами… тому, може, й популярності набула, що доступно кожному. Соціоніка ж внесла систему у психологію,як таблиця Мендєлєєва у хімію.  Деякі психологи користуються соціонікою, а якщо це робитимуть усі – результати якіснішими стануть. Соціоніка – це не тільки характер людини – це і знання сильних і слабких сторін, стосунків з іншими, вибір своєї професії, підбір кадрів, організація робочих груп, вибір друзів, однодумців, психічно-доповнюючих людей – дуал - називається.
 
-  Так це ж для сім’ї потрібно! А хто мій дуал?
 
-  Я! Але не конкретно я, будь-яка людина такого ж типу, як у мене.
 
-  А донька у Вас є?
 
-  Є! Вона теж ваша дуалка, але – заміжня. До речі, чоловік її дуже любить, але не розуміє. Коли вона спілкується з подругою, говорить, що інопланетяни. А якось в ресторані замовила вона собі хробаків. Офіціант перепитав, чи справді вона бажає це блюдо, адже люди такого не замовляють. «А вона не людина – вона – інопланетянка, - відмовив її чоловік. І він правий – саме так і називають людей з різних квадр – адже у них різне світосприйняття, цінності, навіть гумор – вони відчувають себе ніби з різних планет.
 
-  Розкажіть характер дуала мого.
 
Розказую, і між іншим додаю, що вони гарні господині.
 
-  То Вам треба шукати жінку в Україні.
 
-  О! Я запізнився з приїздом в Україну!
 
-  Нічого! Можете навчитись і знайти дуалів.
 
-  А як ви дізнались, який у мене тип? З розмови?
 
-  Так ми ж не говорили! Обличчя ваше – і все! Можу навчити. Хочеться, щоб якомога більше людей вміли так: подивилися, і знають, яка людина, що може, а що ні – основні риси характеру, що любить, як спілкуватися, які  стосунки будуть, у чому може бути корисною.
 
-  Я – соціолог. І полилис я розмови про політику, національні традиції, менталітет.
 
-  До речі, національний менталітет теж має соціонічний тип. Я їду з Польщі – і переконалася, що інтегральний тип нації – саме ЕІЕ: екстраверти – спілкуються вільно у транспорті будь з ким, сміються багато – емоційні люди . Традиціоналісти,отже, раціональні. І сваритися теж можуть ефектно – як і належить ЕІЕ…  А для соціології соціоніка теж може дати багато корисного.
 
І Ентоні попросив візитівку…
 
Соціонічний коментар:  Вільна приємна розмова, весела, невимушена виникає одразу між дуалами. І симпатія, і легке порозуміння, і невимушена поведінка.

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Доля. Дуальність. Проблеми. Рішення.
  Доля. Як вона складається у дуальної пари? “Посієш звичку - пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю” – писав Януш Корчак, і був правий, але частково. Долю формує не тільки сила характреру, а...
Історія любові від Тетяни Педан
Не дає спокою історія мого останнього кохання, я так була впевнена, що зустріла, нарешті, свою половинку, свою справжню велику і світлу любов, і думала, будемо разом завжди, про можливе розлучення і...
Тарас Гладкий про себе, про життя, про роботу, про соціоніку
  Про Життя Народився 22 липня 1981р., с. Задністрянськ, Галицького р-ну, Івано-Франківської області. Щирий і відданий Україні українець. Після Бурштинської школи вступив до Івано-Франківського...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment