Завжди хвилювали питання, як повноцінно прожити життя, хотілося бути науковцем, але не знала, в якій науці, бо у школі цікавило все. І раптом перше прозріння: після пар Лінгвістичного університету у мрячці помаранчевих ліхтарів замислююсь: «Чи так живу? Чи те роблю?» А у відповідь неймовірна туга і щем, і ніби сильним канатом тягне душу уперед, а перед очима – білий екран і на ньому великими друкованими літерами бачу: «СОЦІОНІКА».
І побігла до знайомих, як їх назвала пізніше соціонік Є.Філатова, «фраєрів». Вже зустрічалася з ними раніше, замовивши послуги знайомства з психічно-доповнюючою людиною. Сам керівник НВП «Соціонічні Технології» Анатолій Гречинський вдарив себе у груди: «Я – ваш жених. Вам без дуала важче, ніж вашому дуалу без Вас, а я – Ваш дуал». Почалася співпраця. Книги, сайти, повністю розроблені мною, перейшли пізніше до використання бувшому соратнику. Та від соціоніки відійти було неможливо: через страждання ще раз впевнилася: це єдиний мій шлях. Я мушу робити своє завдання, реалізувати свою місію. З’явилися помічники на шляху. Улюблена справа дає натхнення, енергію, радість. Творчість – найвище щастя, відчула це, створюючи книги, статті, поезію, яка постукала до мене римами нещодавно, любов сприяла цьому… І щаслива сповна, що допомагаю людям вирішувати проблеми, вчуся і вчу соціоніці, хочеться, щоб люди жили повноцінно, були щасливими, мудрими, успішними. І вірю і силу думки і мрії, в силу людей і однодумців, і знаю, що все можливо.
В улюбленого Гріна взяла за девіз: «А суть у тому, щоб робити мрію своїми руками»
Вдячна життю за Шлях. І перший мій вірш, прийшов він сам: Я вдячна, доленько, тобі, |
І витягла пізніше з нього кусень, що став епіграфом до книги «Характер за зовнішністю», а також ще одним моїм девізом:
Несу я людям Світло Знань, Щоб легше їм жилося, Щоб все під силу було їм І все щоб скрізь моглося. Ця Справа моя – Свята, Я людяність людям несу, Гармонію Духу й Душі, У світлі осягнення сущого Я серце своє віддаю, Любов’ю людей зігріваю Й знання їм подаю! |
Справа мого життя. Покликання (поезія "Моє покликання"). Місія. Тож віддаю їй свою любов, сили, працю, натхнення. І справа рухається!
Коли опускалися руки – давали підтримку – помічників на шляху. Олена Литвиненко подарувала свій сайт і привела до Григорія Шульмана, який став не тільки другим вчителем, а й сердечним другом і порадником. Тарас Гладкий і Олена Літковська допомагають у роботі Практикуму центру «Соціон»: пропозиціями, проектами, розробками, самовідданою творчою працею.
Люди, скориставшись послугами, дивуються, який практичний інструмент отримують у вирішенні особистих проблем і пошуку свого місця. Адже вона дає відповіді на питання «Ким бути» і «З ким жити». Розкриває людині її вроджений потенціал, сильні і слабкі сторони та як цим користуватися, щоб бути гармонійною особистістю, впевненою у собі, стійкою до проявів маніпуляцій, свідомо роблячи життєві вибори, відчуваючи себе господарем свого життя. І звісно, спілкування з дуалами – психічно-доповнюючими людьми оздоровлює психічно і фізично, надає сил, впевненості, радості, відкриває нові горизонти стосунків і робить щасливішим і повноціннішим життя.
Детально читайте у книгах "Знайди гармонію в житті", "Характер за зовнішністю", а книги можна придбати в онлайн-магазині центру.
Професійна діяльність у соціоніці почалася в 1998 році на Підприємстві "Соціонічні технології", де визначали соціонічні типи рідкісних клієнтів… Я ж розробляла Проект Світ Гармонії для фонду «Відродження», складала і друкувала характеристики, шукаючи інформацію звідусіль… Розробила структури та інформаційне наповнення сайтів www.socionics.in.ua, www.shana.org.ua , переклала матеріали російською та англійською, розробила два проекти англійською. А головне: творча робота над книгами серії «Соціоніка про людину», яка виділилася у три окремі книги, дві з них видано за мій кошт і реалізуються.
статті до журналу «Соціоніка, ментологія і психологія особистості», «Психологія і соціоніка міжособових стосунків», «Менеджмент і кадри», статті до різних газет, участь у Міжнародних соціонічних конференціях, проведення зустрічей з молоддю у школах та бібліотеках, навчання соціоніці та визначенню соціонічного типу, консультації.
Досі я вкладала кошти у соціоніку й книги, тепер є ПЦ “Соціон”, завдяки проведенню навчальних тренінгових курсів, ідуть кошти на ширший розвиток справи. А це: впровадження соціоніки у виробництві, створення рекрутингового агентства на базі соціонічних методів підбору персоналу, проведення семінарів для бажаючих знайти свою половинку і створити міцну гармонійну родину. В Практикум-центрі моя роль багатогранна - я і координатор навчального процесу, і викладач методики візуального визначення соціонічних типів, і консультант з розвитку практикум-центру і роботи з клієнтами, спеціаліст з інформаційно-наукової діяльності - таке різноманіття подобається.
Буває: інтерв’ю в ЗМІ, радіо та телепередачі, розповсюдження власних книг, участь у книжкових виставках, майстер-класи із соціоніки.
Освіта:
2006 – І і ІІ сходинки Курсу соціоніки Г. Шульмана, періодична система соціону.
1998-2005 НВП «Соціонічні технології»: теорія і практика соціоніки: візуальне визначення соціонічних типів, написання й редагування книг із соціоніки
1994-1999 Київський Лінгвістичний університет: факультет англійської філології, спеціальність – англійська мова та література
1976-1981 Київський інститут легкої промисловості (КТІЛП), факультет: Технологія швейного виробництва, спеціальність: інженер-технолог-конструктор швейних виробів.
1976 Закінчила Київську спеціалізовану школу №129 з поглибленим вивченням англійської мови.
Хобі та позапрофесійні інтереси:
Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!
Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...
Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...
Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!