Ви станете переможцем, коли навчитеся відповідати за своїх людей

Ви є тут

14.10.2011
Тарас Гладкий

У бізнесі діють ті ж закони, що в Задзеркаллі: якщо хочеш залишитися на місці, доводиться дуже швидко бігти. А щоб просунутися, треба бігти ще швидше!
Про те, як прискорити біг за рахунок якісних рішень, а не трудовитрат, ми і будемо говорити на семінарі соціонічного підбору персоналу.

 

Виконання роботи, яка відповідає особливостями психіки людини, природно відбувається найпродуктивнішім способом, а внесок кожного працівника підвищить продуктивність праці Всього підприємства.
Пропонуємо ефективний, надійний та головне - позитивний підхід до вирішення завдань. Адже, маючи соціонічні знання, Ви впевнено зможете доручати справи тим людям, які залежно від свого типу виконають їх якнайкраще, причому виконання буде йти не через страх, обов’язок чи ілюзорну мотивацію, а через свідоме Прагнення виконання своєї роботи якісно. Тому що вона Улюблена І це - природна мотивація. Спеціаліст щасливий виконувати справи, успішність виконання яких закладені самою природою!
Професіональність людини проявляється НЕ стільки за її фахом, скільки завдяки вродженим ресурсам. Для досягнення успіху НЕ достатньо мати високу кваліфікацію, треба бути Кращим за Інших, талановитішім, вправнішим. А досягти таких результатів можливо лише за умови, що обрана діяльність максимально співпадає з природними задатками, які можна розкрити через визначення соціонічного типу. Знаючи типи працівників, керівник або підприємець буде знати не тільки закони бізнесу, а володітиме також механізмом психіки людини, і напевне знатиме, виконає підлеглій те чи інше доручення, завдання, НЕ матиме сумнівів, чи підведе.

Освіта дає знання й навички, а вміння - тільки від природи!

Тест - це те, що може за шаблоном інтерпретувати будь-який студент. Ми пропонуємо таку процедуру, результати якої може інтерпретувати тільки досвідчений аналітик.
Більшість тестів, розроблені для підбору персоналу, не є ефективними, в тому обсязі, як використання соціонічних законів, і коли ви знатимете їх і зможете визначати соціонічні типи (а за візуальною методикою це не важко), ви злегко та влучно знатимете вроджені здібності працівників і зможете доцільно та ефективно підбирати персонал, комплектувати робочі групи, прогнозувати і поведінку, і стосунки людей. Не тільки своїх – а й конкурентів, знатимете методи ефективного впливу.
В США тип особистості визначають за тестом Майєрс-Бріггс, працюючих з яким людина може давати соціально бажані відповіді, і вказувати не властивий їй тип. Спеціалісти, які володіють технологією візуального визначення типу помилок не допускають. І точно визначають, який вид діяльності підходить людині певного соціонічного типу.

Для того, щоб персонал працював результативно, потрібно мотивувати його на результативну роботу!

Cоціонічні знання – це вже готовий інструмент мотивації Вашого персоналу!

Адже, виконуючи роботу за своїми сильними сторонами, людина робить це не напружуючись, із задоволенням, і тому вже самомотивується та виконує задачі з радістю, а головне - успішно! Тому логічно, що продуктивність праці зростає!
 

І що ще важливо: для того, щоб напевне знати і бути впевненим у своєму виборі працівника на ту чи іншу посаду, не обов’язково затрачувати велику кількість часу на співбесіду, та перевіряти за допомогою десятків тестів здібності та вміння претендента. Можна навіть не зустрічатися із претендентом на посаду – достатньо мати його фото. І науковий підбір кадрів проводити вже на етапі розгляду резюме з фото. Соціонічний тип – це відправна точка відповідності працівника певним видам діяльності. Освіта дає знання й навички, а вміння – тільки від природи!

Ви можете залучати спеціалістів, а можете навчити цій технології своїх менеджерів. Знання і навички, отриманні на тренінгу, можна реалізувати у найкоротший час! А тестові завдання, психологічні та інші способи перевірки в такому випадку служать вже лише як доповнення – виявлення певних якостей, якщо, на Ваш розсуд, Ви вважаєте це потрібним.
 
Кожна робота має свого ідеально виконавця. Вам потрібно лише вміти його визначити. Найдієвішого, найшвидшого та найефективнішого способу, ніж соціонічний, на сьогодні не існує.
 
Щоб Ви могли переконатися в практичності соціонічного інструментарію, при зустрічі ми розкриємо Ваш характер, характер людей, які Вас цікавлять (за фото), ваші стосунки. Запрошуємо також на наш  майстер-клас, і Ви неодмінно усвідомите корисність і потрібність цих знань і технологій.
 

Разом з нами, ще й дужче злетять не тільки працівники!!! Але й і показники підприємства!

Наразі всі існуючі юридичні закони встановлені штучним шляхом, і тому самостійно неефективні, а вимагають контролю за їх дотриманням. Природні закони діють самі. Від людей потребується лише усвідомлено підійти до організації  власного життя згідно цих законів, і природа владнає все сама. А недотримання законів природи веде людину до страждань і невиправданих втрат: і матеріальних, і духовних – підривається її психіка і здоров’я, накопичуються соціальні проблеми. Цього можна не допустити.
З радістю запрошуємо Вас! Ми прагнемо до щасливого, успішного, ефективного суспільства і хочемо ділитися потрібними, практичними знаннями задля соціально корисної цілі!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Стилі керівництва та соціотип керівника
Стилі керівництва На керівні посади обирати потрібно тільки екстравертів, їм природно бути ведучими, і керівниками. Прагнуть прогресивних дій, хочуть бути творцями власних починань, шукають у своїй...
Визначення типу особистості в роботі з персоналом
Пошук, підбір, розстановка та мотивація персоналу «Що не оцифровано, то некеровано» - говорить відома теза менеджменту. Застосувати її можна скрізь, крім роботи з персоналом. Виробництво, збут,...
Як правильно побудувати систему стимулювання персоналу
Питання підвищення мотивації співробітника до ефективної роботи хвилює багатьох власників бізнесу, управлінців, фахівців з персоналу. Створюються різні схеми нарахування зарплат, премій, системи...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment