Ідеальну роботу можна порівняти з ідеальним будинком мрії!

Ви є тут

07.04.2016
Тарас Гладкий

Вітаю, дорогі друзі! Давно ми не писали про роботу і секрети кар'єрного росту. Так як багатьом людям дуже важливо знайти підходящу місце праці, а в кризові часи це питання набуває ще більшої ваги, тому будемо говорити сьогодні про вашу ідеальну роботу. Кожен мріє про щось своє і це нормально, але всіх людей об'єднує така мрія про ідеальну роботу. Для одного - це проектувати красиві будівлі, для іншого - виховувати дітей в дитячому садочку, третій мріє відкрити інтернет-магазин меблів як divanoff.com.ua, четвертий хоче стати кінорежисером і т.д.

Ідеальну роботу можна порівняти з ідеальним будинком мрії!

І мріючи, кожен з нас тверезо оцінює реальну життєву ситуацію: для того, щоб мрія збулася, нам потрібно наполегливо працювати. Так все вірно! Було б напевно набагато гірше, якщо б думали інакше.

Хоча, є одне велике «але». І суть цього "але" в тому, що можливий зовсім неприйнятний сценарій - віддати майже все своє безцінне життя ненависній "стабільній" роботі. Це страх і жах! Хочеться обійняти таку людину, вислухати усі її турботи і допомогти, щоб вона все таки встигла зробити те, для чого народилася - реалізувала свій творчий потенціал.

А для цього потрібно знайти себе і свій вид діяльності, який ми сьогодні назвали - ідеальна робота. Ви будете робити або виконувати її з великим ентузіазмом і завзяттям, вас буде розпирати від радості, ви будете щасливі, а це саме те, що нам дуже важливо зробити в цьому житті - стати щасливими.

 

ідеальна робота це щастя

 

Ідеальна робота та ідеальне місце роботи

Якщо ви правильно визначили свою професію до 30 або хоча б до 40 років, то ви дуже щаслива людина. Ви молодець! Можете ділитися своїм досвідом з іншими і якщо у людей буде результат, то вам ще й будуть платити за це. Розкажіть хоча б одній людині про свій успіх, ви відчуєте його довгі та складні пошуки, а також велике бажання знайти ідеальне місце, щоб це була саме та, заповітна і омріяна діяльність.

Тільки ви можете відчути і зрозуміти, наскільки прекрасно бути собою, при цьому займатися своєю улюбленою справою чи виконуваоти улюблену роботу. Адже ідеальна робота це те, що підвищує тонус, миттєво наповнює ваше тіло енергією життя, збігається з вашою поведінкою або стилем життя. Це та діяльність, яка підкреслює вашу індивідуальність, розкриває вроджені сильні сторони і створює умови, в яких ви робите тільки те, що хочете і таку роботу цінують люди.

А зараз ми дамо критерії, які допоможуть зрозуміти, що у вас зараз саме те, про що ви мрієте чи гірше і бути не може. Перевірте своє місце роботи і ваші обов'язки.

Якщо у вас ідеальна робота, то це означає, що:

 • ви встаєте рано і заздалегідь приходите на роботу;
 • у вас ніколи немає ні моральної, ні психічної втоми;
 • ви сповнені ентузіазму, енергії, вас цінують і поважають;
 • ви пишаєтеся своєю професією і з задоволенням розповідаєте про свою роботу;
 • у вашій команді ідеальні взаємини і повна ідилія;
 • у вас оптимістичний настрій і великі плани на майбутнє.​

Пам'ятайте! Є дуже багато висококласних видів діяльності як і історій про успішну кар'єру, але немає на землі роботи, яка б підійшла кожній людині. А ідеальна робота саме для вас існує і тільки вам потрібно прийняти правильне рішення.

Існує океан можливостей і якщо у вас є бажання отримати максимальний результат в кар'єрі, то краще почати з найбільш підходящих. А визначити близькі вашому серцю види діяльності дуже просто - треба просто прислухатися до свого серця. Якщо при цьому відчуваєте тепло, радість і починають зароджуватись ідеї, то в цій можливості ви можете реалізувати свій творчий потенціал.

Вид діяльності, який вам дійсно підходить, збігається за характеристиками з вашими сильними сторонами. Якщо є повна реалізація сильних сторін, то це ваше і потрібно вибрати з вибраного найкращий вид діяльності. Особисто ваша ідеальна робота відчувається відразу і тільки в тому випадку, якщо забути про успіх знайомих вам успішних людей в їх сфері і просто сконцентруватися на собі - вам потрібно подумати про себе і що найкраще тільки для вас.

А як перевірити свій вибір: довіряти тільки собі і своїм відчуттям чи спочатку отримати допомогу?

идеальная работа это

У наш час не існує обмежень у виборі професійного розвитку, але безліч обмежень створюють собі самі люди. І в цій ситуації великий вплив йде від близького оточення і причини такого впливу абсолютно різні - від заздрості і страху до збереження стабільності. Для них все таки синиця в руках краще журавля в небі. Без підтримки найближчих людей усі мрії тануть на очах.

У цьому випадку потрібно зберегти віру в себе і крок за кроком здійснювати заповітну мрію, вибравши сценарій, який не впливає на якість життя вашого близького оточення. Кожна людина індивідуальність: у одного добре виходить керувати великим підприємством зі штатом в 5 тисяч осіб, а іншому комфортніше управляти колективом в 10 співробітників. У письменника свій талант, а у літературного агента свій, але вони потрібні один одному для подальшого розвитку творчого потенціалу.

 

У кожного свій шлях, але всі ми в одному ковчезі, двигуном якого є розвиток і реалізація творчих потенціалів. На наших практичних тренінгах по візуальному типуванню наші фахівці крок з кроком покажуть наскільки важливо жити своїм життям і не заважати іншому приймати правильні рішення.

 

Людина - це маленький унікальний світ, в якому живуть унікальні для неї пріоритети, закони, бажання, мрії і таланти. І це тільки збагачує життя всього людства. Ми всі різні, тому що так і задумано, а значить і наша робота повинна зберігати цю цінність. А ідеальна робота сама виходить від вашого типу особистості і його сильних сторін.

Давайте інформувати і допомагати Іншим, але не нав'язуватися і не маніпулювати ніким. Наша місія допомогти вам отримати бажаний результат. Ми зробимо все, щоб ваші близькі навіть не помітили процесу, але оцінили результат.

І це повинно бути абсолютно природньо. Але ніяк не природньо, якщо ви до сих пір на роботі, яка вас знищує як особистість і індивідуальність, ви стаєте верстатом для заробляння грошей і ніякого задоволення. Терміново міняйте цю ситуацію, а ми готові вам допомогти. І перший крок, на цьому оперативному шляху (якщо порівнювати з тим, що ви пережили на старій роботі) - визначити тип особистості

Корисна стаття? Поділіться з друзями (кнопки соцмереж нижче). Це буде підтвердженням для нас, що потрібно продовжувати розвивати цю тему.

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Ідеальну роботу можна порівняти з ідеальним будинком мрії!
Вітаю, дорогі друзі! Давно ми не писали про роботу і секрети кар'єрного росту. Так як багатьом людям дуже важливо знайти підходящу місце праці, а в кризові часи це питання набуває ще більшої ваги,...
Вибір професії закладено природою у двох комірках людської психіки
Кожен з нас хоч раз в житті відчував на собі усі недоліки нелюбої роботи. Саме цей біль першим виливається в спілкуванні з нашими близькими і не дає спокою. Людина віддає роботі більшу частину свого...
Гуманітарно-культурна область діяльності (ІЕЕ, ЕІЕ,ЕІІ, ІЕІ)
Гуманітарно-культурна область діяльності - творча діяльність, креативна реклама, створення іміджу, психологічна служба   Інтуїтивно – етичний екстраверт (ІЕЕ) – ENFP - сангвінік Життєва цінність –...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment