Соціонічне резюме. Підготовка і взірець

Скласти резюме вам можуть допомогти і зразки з Інтернету і вбудовані шаблони MS Word. Але ви розумієте, що всі шаблони роблять резюме невиразним, схожим на інші, позбавляють його індивідуальності. Якщо не підходити творчо, то ваше резюме буде сірим і нічим не привабить роботодавця.

Ми пропонуємо вам складання такого резюме, що буде вміщувати інформацію про ваші ділові якості і сильні сторони, завдяки яким ви будете максимально ефективно виконувати посадові обов'язки та проявите свої унікальні творчі здібності як професіонал. Це зробить ваше резюме дійсно ефективним! Адже продумане і грамотно складене резюме допоможе вам з шукаючого кандидата стати таким, що вибирає. Якщо ж ви полінуєтеся і не приділите належної уваги складанню вашого резюме, то швидше за все його доля - кошик для сміття...
 
На перегляд кожного резюме роботодавець витрачає не більше 30 секунд, у Вас саме стільки часу, щоб переконати працедавця своїм резюме в тому, що саме з Вами необхідно зустрітися. Соціонічне резюме дасть вам можливість виділити себе з потоку претендентів на вакантну посаду. В основі створення соціонічного резюме лежить визначення вашого соціонічного типу та створення характеристики професійної здатності. Саме ця інформація допомагає створити індивідуальне резюме, підкреслити ваш імідж професіонала. Ви можете звернутися по допомогу до фахівців та скласти спільно з ними своє резюме. І ви на шляху до успіху!
Далі надаємо зразки соціонічних резюме.
 
************************************************************* ПЕРШИЙ ВЗІРЕЦЬ************************************************************
 

Тарас Гладкий

Гладкий  Тарас  Михайлович

Соціонічний тип ЕІЕ – етико-інтуїтивний екстраверт

Мотивація до діяльності: визнання унікальності
Життєва цінність – емоційний вплив з метою морального виховання

 

Достоїнства

Не можна вимагати

контакт із людьми

дипломатичне налагодження взаємин       

вміння розбиратися в людях

знаходження нових можливостей

швидке вирішення проблем

наполегливість

послідовність

емоційний вплив на інших

уміння уникати небезпеки

моральна підтримка

вміння переконувати і виховувати

пунктуальність

незмінного оптимізму

конкретної швидкої віддачі в справах

уміння вірогідно аналізувати ситуації

копіткої роботи, ведення документації

тверезого беземоційного погляду на речі      

демократичної простоти у спілкуванні

копіткої роботи

ведення документації

стриманої поведінки в конфліктах

вміння розподіляти обов’язки

сили волі

швидкого переключення у справах

 

Прояви характеру в професійній діяльності

Відданий справі. Автор нових починань. Легко зав’язує нові знайомства, надає перевагу авторитетним людям. Тонко відчуває настрій, може захопити своїми емоціями та ідеями, повести за собою. Уникає небезпек, вміє запобігати ним. Передбачливий та далекоглядний, обачний, раціонально розподіляє справи в часі. Дотримується моральних принципів, гарний вихователь та наставник. Розвинене почуття відповідальності. Прагне добрих, мирних стосунків. Захищаючи моральні норми та інтереси людини, вміло й красномовно дає відсіч порушникам. Реально оцінює обставини і себе, впевнений у своїй потрібності. Перший там, де потрібно допомогти.
 
Вміло все рекламує. Винахідливий, висуває несподівані гіпотези, розробляє і ставить сміливі досліди, спонукає людей до роботи.
 
Враховує можливі взаємини, які можуть впливати на хід справи. Підбирає потрібних людей. Створює приємну атмосферу при спілкуванні. Вміє переконувати, впливати, лікує словом, впевнює й застерігає від непередбачених ситуацій. Бачить в людині позитивні й негативні якості, глибину емоційного стану.
 
Безкомпромісний у досягненні мети, змобілізований, пильний. Вміє підняти бойовий дух, вселити впевненість і сміливість. Пристрасний у боротьбі та пошуку, проштовхуючи нові ідеї. Не терпить застою, зволікань. Активний, працездатний. Чим напруженіші обставини, тим активніший і рішучіший. Наполегливий, цілеспрямований. ЕІЕ нелегко позбавити рівноваги. Велика значна справа дає наснаги у застосуванні своїх сил та знань. Але при цьому надає значення матеріальній винагороді. Якщо отримуватиме менше бажаного, змінює місце роботи.
 
Запальний, динамічний, експансивний. Має розвинену увагу, пам’ять. Цікавиться незвичайними подіями, неординарними людьми. Має розвинену фантазію та багату уяву. Передбачає розвиток подій у часі.
 
Прагне оволодіти якомога більшим обсягом інформації, щоб зробити важливий крок при вирішенні завдань. Вважає, що для того, щоб уникнути можливих помилок, треба скрупульозно підготуватися до непередбачених моментів в кожній ситуації, створити умови безпеки для себе та інших.
 
Відверта, відкрита людина, завжди подумає, що можна сказати, а про що не варто. Бачить суть людини, її якості, передбачає поведінку. Впевнений, що будь-яка робота - це сфера для прикладання зусиль всього колективу: піклується про настрій людей, підбадьорює їх, щоб найкращим чином виконувалося завдання. Розставляє всіх по місцях.
 
Натура артистична. Глибина, різноманітність і напруженість переживань - це те, що ЕІЕ найбільше цінує в собі та інших. Легко захоплюється новою справою і заохоплює нею будь-кого. Непосидючий.
 
Посиленого потягу до грошей не має, але про їх існування може довго говорити чи думати. Відчуває, де вони є в достатній кількості, і яка робота принесе  прибуток. У роботі послідовний, не відволікається.
 
Проблеми. Перш ніж розпочати щось робити вагається, внутрішня невизначенність приводить до протиріч типу «бути чи не бути», часто тривожиться, занадто драматизує події, легко ображається, налаштований на коректне ставлення до себе. Не терпить, коли перебивають і підганяють.
 
Ранимий. Гостро переживає невдачі й розчарування.
 
Бажані сфери діяльності:
 
Робота з людьми: менеджер, референт економіст, адміністратор, рекламіст, іміджмейкер, пошук збуту, радник дипломат, політик, керівник.
 
Реалізує себе краще в гуманітарні науках:психологія, соціоніка, сімейне консультування, історія, політологія, юриспруденція.
 

Дані про себе

Рік та місце народження: 22 липня 1981р., с. Задністрянськ, Галицького р-ну, Івано-Франківської області;

Національність: українець.

Cімейний стан:  не одружений.

Контактні телефони: (050) 013-93-52 (дом.), (067) 377-98-13 (вайбер).

Ел. пошта: taras.gladkyj@gmail.com

Мета

Поточна: Практичне впровадження соціоніки, соціонічних діагностичних технологій, гармонізація і корекція стосунків в родині, колективі, компанії, громадській організації, політичній партії тощо,  вирішення конфліктів, позбавлення самотності і стресових навантажень тощо.

Середньострокова (2-5 років): Робота практикум-центру в Києві та області. Колектив центру — 10-20 осіб.

Мета на 5-10 років: Діяльність філій практикум-центру “СОЦІОН” у всіх областях України. Колектив — 100-200 осіб.

Освіта

Березень - травень 2010 Курси соціонічних діагностичних технологій “Визначення соціотипу за зовнішніми рисами обличчя”. Практикум-центр “Соціон”. Проводила курси магістр соціоніки Тетяна Педан

2003–2006 Аспірантура національного інституту проблем міжнародної безпеки Ради національної безпеки і оборони України (НІПМБ РНБОУ), м. Київ. Захист дисертаційного дослідження у 2007 році.

Спеціальність: «Економічна безпека держави».

Тема дисертаційного дослідження: «Управління газотранспортною системою України в  контексті економічної безпеки держави: стратегічні аспекти».

1998 – 2003 Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ).

Факультет: «Автоматизації та комп’ютерних наук».

Спеціальність: «Автоматизація управління технологічних процесів».

Кваліфікація: «Магістр з автоматизації».

Досвід   роботи

З 14.06.10  по теперішній час Практикум-центр “СОЦІОН”, м.Київ.

Посада: Менеджер з  розвитку практикум-центру і роботи з клієнтами.

Обов’язки: визначення соціонічного типу, розкриття і реалізація потенціалу людини, детальні характеристики та консультації,  прогнозування і гармонізація відносин, підбір кадрів, організація колективів,  врегулювання ділових взаємовідносин, навчання візуальному типуванню, лекції, курси,  семінари і тренінги по соціоніці.

З 01.03.10 ПП “НЯМ-НЯМ”, м.Київ. Діяльність компанії: організація харчування (столових), доставка комплексних обідів в офіси, організація фуршетів, банкетів, пікніків, кава-брейків, виїздна торгівля тошо.

Посада: Директор з маркетингу та продажу.

З 10.11.07 по 31.02.10 “ТОВ Елькассо-вендинг”, м.Київ. Діяльність компанії: розвиток і обслуговування мережі торгових  автоматів з продажу кавових напоїв.

Посада: Директор.

26.06.07 Реєстрація фізичної-особи підприємця ФО-П Гладкий Т.М.  Діяльність: торгівля, маркетинг

З 13.11.06 р.   по 14.08.07р. Концерн «Укргаз», м. Київ.

Посада: менеджер з продажу ефективних технологій, енергоаудитор (участь в енергетичних обстеженнях підприємств Інститутом енергоаудиту та обліку енергоносіїв, м. Львів)

З 01.04.04 по 04.11.06р.  Бюро з проектування об’єктів газотранспортної системи – ВАТ “Промислова група  ”Спецтехнологія” (генеральна підрядна організація ДП «Укртрансгаз»), м. Київ.

Посада: інженер-технолог.

Обов’язки:

дослідження об’єкту (ГРС, АГРС) та вузлів (вузли обліку газу, редукування, очищення газу, одоризації і ін.) будівництва, реконструкції чи переоснащення і визначення усіх необхідних характеристик та параметрів для проектування;

узгодження проектних рішень із замовником;

виконання проектних рішень згідно державних стандартів, нормативних документів та інструкцій, використовуючи програмний продукт Auto Cad;

узгодження технологічних рішень із проектними рішеннями по автоматиці, електропостачанню, охоронній та пожежній сигналізації, внутрішньому газопостачанню об’єкта, генерального планування

З 08.10.02 по  01.03.03   Івано-Франківське представництво „Парус-Прикарпаття” ДП „Парус-Буковина”.

Посада: менеджер з продажу бухгалтерського та фінансового програмного забезпечення для підприємства та CRM-рішень.

Обов’язки:

дослідження ринку програмних продуктів для бухгалтерії і для фінансового аналізу на підприємствах різної форми власності;

планування роботи і часу, особистий контроль його виконання та звітність перед керівництвом (використання для цього в роботі програмного продукту – CRM-рішення «Менеджмент і маркетинг»);

ведення історії контактів постійних та потенційних клієнтів протягом всього періоду роботи (використання для цього в роботі програмного продукту – CRM-рішення «Менеджмент і маркетинг»);

продажа програмного забезпечення, визначення умов співпраці із клієнтом, відображення цих умов у контракті, контроль виконання умов цього контракту, супроводження продукту і т.д.

Громадська діяльність

З 2004 р. Член національної газової спілки України

2000 – 2003 Заступник голови Івано-Франківської обласної партійної організації „Молодіжна партія України”, голова Івано-Франківської міської партійної організації „Молодіжна партія України”;

2000 – 2003 Голова профбюро факультету „Автоматизації та комп‘ютерних наук” Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Різне

Знання ПК: на рівні користувача.

Водійські права категорії В,С та закордонний паспорт.

Хобі та позапрофесійні інтереси:

легкоатлетичний біг, плавання, зимове купання, футбол, туризм;

історія та культура України, автентичний український фольклор, психологія, психотерапія, езотеричні науки

 

************************************************************* ДРУГИЙ ВЗІРЕЦЬ ************************************************************

 

pedan_tatianaПедан Тетяна Петрівна

Соціонічний тип СЛІ – сенсорно-логічний інтроверт

Життєва цінність – комфортні умови і незалежність

Мотивація діяльності – користь і цікава робота

 

Достоїнства

Не можна вимагати

творчий підхід до роботи

координація дій колективу

естетичний смак

майстерна ручна робота

вибір правильного рішення

 активність при фізичних зусиллях  

посидючість

чітке надання вказівок

ретельність

практичність задумів

якісне виконання рутинної роботи

вольові якості

організованість

уміння аналізувати ситуацію

      швидка перебудова відповідно ситуації    

висока ступінь мобілізації

виконання роботи, до якої відчуває відразу

сприйняття на віру мало опрацьованих проектів      

поступливості в принципових питаннях

врахування індивідуальних здібностей

індивідуального підлаштування до людей

генерування концептуальних ідей

прогнозу ситуацій

бачення перспектив починань

знаходження нових можливостей

швидкого вирішення проблем

 

 

Прояви характеру в професійній діяльності

Людина практично-прагматичного складу, яка розбирається в предметно-матеріальному світі. Бере максимум користі від нових ідей, пристосовує їх до практики. Скромна, наполеглива, доводить почате до кінця. Винахідлива. Має естетичний смак, тонко відчуваючи красу, форму, колорит барв, гармонію. Вміє створити художній образ, дизайн. Отримує від творчості задоволення. Аналізує, оцінює і критикує предмети, речі, твори мистецтва, літератури. Хворобливо реагує на зауваження, має самолюбство і амбіційність.

Тонка чуттєва натура. Прагне в усьому комфорту, зручності, елегантності. Створює комфортну обстановку, щоб і предмети і люди мали своє конкретне призначення, Створює максимум зручностей у роботі. Шукає улюблену справу, гострих відчуттів, пригод. У колективі тримається дещо відсторонено, малоговірка. Уважна, спостережлива, стримана. Не вникає в розмови, які не стосуються справи, з огидою ставиться до пліток і не вірить їм. Нетерпима до розхлябаності, неохайності в роботі, до різних відхилень від наміченого курсу. Обмірковує, не робить поспішних вчинків і висновків.  Головне – бути майстром своєї справи.

Легко знаходить потрібну для справи інформацію, яка підтверджується фактами, класифікує її для практичного використання, а щоб далі діяти, чекає згоди та відповідних настанов. Важливо працювати в задоволення, щоб не заважали проявляти ініціативи, не обмежували творчого пориву. Праця - життєва цінність.

Виконує тільки ту роботу, яка приносить практичну користь. Найкраще виконує роботу, яка пов’язана безпосередньо з предметом. До роботи підходить з натхненням, творчо, з любов’ю. Легко імпровізує, вживаючись в роль. На першому плані – це справа до душі, моральне задоволення від роботи ставить вище грошової винагороди. Обов’язково повинна знати, навіщо працює, що повинна робити і яку користь від СЛІ очікують.

Людина конкретних дій. Потребує, щоб надавали обсяг роботи, показували цілі, а СЛІ розробляє методи і реалізує їх. Координує дії колективу, підтримує дисципліну на своїй території. Цінує в людях їх професіоналізм та компетентність. Відчуває свою компетентність у конкретній справі тоді, коли має велику кількість повторень вже знайомих операцій. Витривала і працездатна, акуратна та зібрана. Має практичний тверезий підхід до життя, добре майструє, при цьому вимоглива до себе й до інших, але не вибаглива. Знаходить спільну мову з дітьми, відчуває їх потреби і залюбки грається на рівних. Завдяки наполегливості й працелюбству може досягти успіху і в науковій діяльності.

Проблеми. Схильна до скепсису й іронії. Не любить опікування і дріб’язкового керівництва. Прагне незалежності й самостійності. Дуже залежна від настрою, має сильні спади і підйоми працездатності. Наказів для СЛІ не існує: робить, як вважає за потрібне. Потребує, щоб надавали цілі. Працює з віддачею тільки тоді, коли справа подобається. Накази  дратують, робить все так, як вважає за потрібне. Ефективно займається тим, що приносить задоволення. Про всіх має позитивну думку.

Бажані сфери діяльності: робота з інструментом і технікою, з документами і фактами.

Старанний й обов’язковий виконавець. Реалізує себе краще в точних і соціальних  науках

Дані про себе

Рік та місце народження: 1 січня 1959р., м. Київ;

Національність: українка.

Адреса: 02090, Київ-90, вул. Празька 18-А, кв.21

Контактні телефони: (044) 559-84-67 (дом.),  (096) 828-01-44 (моб.).

Ел. пошта: shana59@mail.ru

Освіта

1999-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки: теорія і практика соціоніки: візуальне визначення соціонічних типів, написання й редагування книг із соціоніки, ведення документації у (директор – Анатолій Гречинський)

1994-1999  Київський Лінгвістичний університет: факультет англійської філології, спеціальність –  англійська мова та література

1976-1981  Київський інститут легкої промисловості (КТІЛП) Факультет: Технологія швейного виробництва, спеціальність: інженер-технолог-конструктор швейних виробів

Досвід   роботи

З 2009 р по теперішній час Практикум-центр “СОЦІОН”, м.Київ.

Посада: координатор навчального процесу, викладач методики візуального визначення соціонічних типів, консультант з  розвитку практикум-центру і роботи з клієнтами, інформаційно-наукова діяльність.

Обов’язки: визначення соціонічного  типу, розкриття і реалізація потенціалу людини, детальні характеристики та консультації,  прогнозування і гармонізація відносин, підбір кадрів, організація колективів, врегулювання ділових взаємовідносин, навчання візуальному типуванню, лекції, курси, семінари і тренінги по соціоніці. Інтерв’ю в ЗМІ, розповсюдження власних книг, майстер-класи із соціоніки.

2007-2010 р. Центр дитячої та юнацької творчості Броварського району.

Посада: керівник гуртків англійської мови та «Умілі руки».

2005 – 2007 Київська школа №98 з поглибленим вивченням англійської мови.

Посада: вчитель англійської мови

1999-2005 Всеукраїнський Центр Соціоніки.

Посада: науковий співробітник.

Обов’язки: ведення документації, складання листів, інформаційне насичення сайтів, написання книг «Знайди гармонію в житті», «Характер за зовнішністю», статей до журналу «Шана», «Соціоніка та ментологія особистості», статті до газет, виступи на радіо.

1989-1999 Київська школа №129 з поглибленим вивченням англійської мови.

Посада: вчитель англійської мови, вчитель малювання, креслення

1986 – 1988 Київський дитячий садок №675

Посада: вихователь молодшої групи

1982 – 1988 Печорський будинок піонерів

Посада: керівник гуртків художньої гімнастики, хореограф спортивної гімнастики. Останній рік – керівник гуртка в‘язання.

 

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал