Оголошення про проведення конкурсу на безкоштовне навчання

Ви є тут

15.11.2015
Тарас Гладкий

Вітаємо вас, дорогі читачі, на сторінках нашого блогу! Увага конкурс!

Нещодавно ми провели дуже цікавий вебінар, на якому було оголошення про проведення всеукраїнського конкурсу на безкоштовне навчання цілий рік в Академії. 

Ознайомтесь з матеріалами вебінару "Один на один зі світом"  і повертайтесь сюди.

Про всеукраїнський конкурс від Української Духовної Академії Просвітлення і нашого центру (організатор проведення конкурсу) мова йде вкінці відео. 

Дуже уважно ознайомтесь з умовами конкурсу.

На оголошення онлайн конкурсу нас підштовхнули прихильники з різних куточків України, які не мають можливості оплатити повний курс "Програми підготовки цілісної особистості", вартість якого складає сьогодні 12000 грн за цілий рік навчання.

І так як цей онлайн конкурс необмежений в часі, то до нього можуть приєднатися і наші партнери, які теж мають гостре бажання отримати Духовні Знання. Організатор конкурсу залишає за партнерами право отримання партнерських комісійних протягом всього періоду часу їх активного просування річного курсу Академії.

Нагадуємо, що партнери - це учасники партнерської програми центру, які отримують комісійні (до 50%) за розповсюдження інформації і просування в інтернеті наших книг, курсів, тренінгів, семінарів, послуг та інформаційних продуктів. 

Тепер про умови та порядок проведення конкурсу для учасників.

1. Участь в конкурсі можуть брати усі хто має постійний доступ в інтернет.

2. Далі потрібно придбати усі книги (можна і електронний варіант) "Шлях просвітлення", автором яких є Віктор Шовкошитний, засновник і очільник Української Духовної Академії Просвітлення. Про книги в рубриці Школа езотерики. Хто раніше придбав книги, йдемо далі.

3. Після виконання першого пункту, учасник надсилає фото з усіма книгами або скрін листа після оплати електронних книг, свої ініціали та місце проживання на адресу info@socion.com.ua , це і буде заявка на участь у конкурсі. 

4. В тому ж листі з фото, надсилаєте посилання на ваші сторінки в соціальних мережах, які ви будете використовувати для виконання наступних умов конкурсу. Більше соцмереж - вище результат. 

5. Будуть враховуватися усі посилання, цитати, фото і інші матеріали (їх кількість), якими ви ділитиметесь на своїх сторінках соцмереж з наших сайтів http://www.udap.com.ua , http://socion.com.ua або групи в Фейсбуці.

6. З перших 20 учасників з найбільшою кількістю матеріалів на своїх сторінках про нас, буде обрано одного переможця конкурсу. 

7. Результати конкурсу будуть оголошені за три дні до початку курсу. 

8. Так як конкурс необмежений у часі, кожен учасник зможе продовжувати цю роботу і надалі щоб потрапити в наступну 20-ку, з якої ми обиратимемо переможця вже на інший новий набір в Академію.

Усім учасникам конкурсу, рекомендую зареєструватися в нашій партнерській програмі. Найактивніші учасники конкурсу і партнерської програми, матимуть можливість отримувати комісійні за реалізацію продуктів та послуг центру.

Далі пропонуємо вам детальні покрокові відеоінструкції, щоб отримати найбільшу користь від роботи та потрапити в 20-ку найактивніших учасників і партнерів. 

Ми готуємо наступні відео: "Як придбати книги онлайн", "Як зареєструватися в партнерській програмі центру", "Як потрапити в 20-ку найкращих учасників конкурсу" і інші відео.

Як тільки все буде готово, повідомимо на емейл. Щоб отримувати нагадування, заходьте і реєструйтесь на цій сторінці.

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Оголошення про проведення конкурсу на безкоштовне навчання
Вітаємо вас, дорогі читачі, на сторінках нашого блогу! Увага конкурс! Нещодавно ми провели дуже цікавий вебінар, на якому було оголошення про проведення всеукраїнського конкурсу на безкоштовне...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment