Оголошення про проведення конкурсу на безкоштовне навчання

Вітаємо вас, дорогі читачі, на сторінках нашого блогу! Увага конкурс!

Нещодавно ми провели дуже цікавий вебінар, на якому було оголошення про проведення всеукраїнського конкурсу на безкоштовне навчання цілий рік в Академії. 

Ознайомтесь з матеріалами вебінару "Один на один зі світом"  і повертайтесь сюди.

Про всеукраїнський конкурс від Української Духовної Академії Просвітлення і нашого центру (організатор проведення конкурсу) мова йде вкінці відео. 

Дуже уважно ознайомтесь з умовами конкурсу.

На оголошення онлайн конкурсу нас підштовхнули прихильники з різних куточків України, які не мають можливості оплатити повний курс "Програми підготовки цілісної особистості", вартість якого складає сьогодні 12000 грн за цілий рік навчання.

І так як цей онлайн конкурс необмежений в часі, то до нього можуть приєднатися і наші партнери, які теж мають гостре бажання отримати Духовні Знання. Організатор конкурсу залишає за партнерами право отримання партнерських комісійних протягом всього періоду часу їх активного просування річного курсу Академії.

Нагадуємо, що партнери - це учасники партнерської програми центру, які отримують комісійні (до 50%) за розповсюдження інформації і просування в інтернеті наших книг, курсів, тренінгів, семінарів, послуг та інформаційних продуктів. 

Тепер про умови та порядок проведення конкурсу для учасників.

1. Участь в конкурсі можуть брати усі хто має постійний доступ в інтернет.

2. Далі потрібно придбати усі книги (можна і електронний варіант) "Шлях просвітлення", автором яких є Віктор Шовкошитний, засновник і очільник Української Духовної Академії Просвітлення. Про книги в рубриці Школа езотерики. Хто раніше придбав книги, йдемо далі.

3. Після виконання першого пункту, учасник надсилає фото з усіма книгами або скрін листа після оплати електронних книг, свої ініціали та місце проживання на адресу info@socion.com.ua , це і буде заявка на участь у конкурсі. 

4. В тому ж листі з фото, надсилаєте посилання на ваші сторінки в соціальних мережах, які ви будете використовувати для виконання наступних умов конкурсу. Більше соцмереж - вище результат. 

5. Будуть враховуватися усі посилання, цитати, фото і інші матеріали (їх кількість), якими ви ділитиметесь на своїх сторінках соцмереж з наших сайтів http://www.udap.com.ua , http://socion.com.ua або групи в Фейсбуці.

6. З перших 20 учасників з найбільшою кількістю матеріалів на своїх сторінках про нас, буде обрано одного переможця конкурсу. 

7. Результати конкурсу будуть оголошені за три дні до початку курсу. 

8. Так як конкурс необмежений у часі, кожен учасник зможе продовжувати цю роботу і надалі щоб потрапити в наступну 20-ку, з якої ми обиратимемо переможця вже на інший новий набір в Академію.

Усім учасникам конкурсу, рекомендую зареєструватися в нашій партнерській програмі. Найактивніші учасники конкурсу і партнерської програми, матимуть можливість отримувати комісійні за реалізацію продуктів та послуг центру.

Далі пропонуємо вам детальні покрокові відеоінструкції, щоб отримати найбільшу користь від роботи та потрапити в 20-ку найактивніших учасників і партнерів. 

Ми готуємо наступні відео: "Як придбати книги онлайн", "Як зареєструватися в партнерській програмі центру", "Як потрапити в 20-ку найкращих учасників конкурсу" і інші відео.

Як тільки все буде готово, повідомимо на емейл. Щоб отримувати нагадування, заходьте і реєструйтесь на цій сторінці.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал