Як кажуть у нас в Одесі, "з цим треба щось вирішувати"...

Ви є тут

30.06.2016
Тарас Гладкий

Думаю, варто дещо нагадати - із пройденого... Міражі людського Буття

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що означає втрата цілісності? В якій ситуації ви тоді опиняєтеся? А так живе переважна більшість людей, яка щиро вірить, що в навчальних закладах отримує істинні знання, що медицина їх дійсно лікує, що в телевізорі кажуть правду, що наука прагне пізнати Істину, що розважальні центри, які ростуть, як гриби по всій країні, будуються заради нашого блага і комфорту; що масова культура відповідає нашим духовним потребам; що у храмах дійсно живе Бог, а служителі культу переповідають правдиву історію про його земний та небесний шлях; що ми живемо в нормальній державі; що наші правителі турбуються про нас; що ми вільні у наших щоденних виборах і реклама тільки допомагає нам вірно зорієнтуватися у морі товарів і послуг; що нас хоч хтось у цьому світі таки любить.

Ви думаєте я перебільшую? Аби ж то… Брешуть всі і так щиро, що навіть самі вірять у те, що кажуть – без винятків. Тільки проблема полягає в тому, що ми живемо в часи прямого Божественного втручання в земне життя і завдяки Вогняному очищенню вся брехня, всі оті міражі і «болотна каламуть» стають проявленими, а разом з тим з’являються люди, що здатні вирватися з цього болота Матриці і прозріти, а прозрівши – жахнутися: ми живемо у смітнику свідомості!

діти рятуються як можуть

Все - неправда, тому так загострилися і оголилися всі проблеми сучасності, тому так багато хаосу в нашому житті, бо далі так жити неможливо – це божевілля має скінчитися.

Ми – частина Всесвіту, часточка Цілого, тому повинні відповідати нагвальній проекції Світу, ресурси нашої удаваної автономії скінчився: далі ми або йдемо разом зі всім Світом і стаємо «путніми», тобто наші путі співпадають, або, як кажуть у нас в Одесі, «з цим треба щось вирішувати».

А з чого воно все почалося?

З того, що ми, люди, залізли в парафію Творця, розщепивши атом – основу самого Життя, вдаючи з себе свідомих Співтворців. А це замах на саму Цілісність, яка лежить в основі самого Буття. Тобто, мова йде про те, що своїми партизанськими діями ми можемо знищити не тільки нашу цивілізацію, а й саме Життя, удаючи із себе царів Природи.

Ми знаємо, що Світ є віддзеркаленням свідомості, а яким він, Світ, може бути, коли наша свідомість знаходиться в полоні ілюзій, в міражах, так би мовити, Буття? Вірно – деструктивним, спотвореним. Чи може, в принципі, виникнути вірне усвідомлення дійсності, коли ми по вуха занурені в ті міражі і не бачимо істинної картини світу? Отож…

люди по вуха занурені в міражі буття

А що наші духовні провідники, як вони допомагають нам прозріти, щоб ми наблизилися до Бога, адже ми створені за образом і подобою Його? Та де там – вони також ловлять сою рибку в каламутній воді, бо так зручніше і легше.

А що паства? Та нічого, водив же Мойсей своїх прихильників сорок років по пустелі, то й ми свою отару ще пару тисяч літ поводимо за ніс – може розкаються.

Світ хаосу дуже химерний і особливо він потворний у духовній сфері, яка призвана просвітлювати свідомість людей, а не безкінечно принижувати їхню Сутність всілякими розказнями про гріховність і недолугість людей, які тільки й здатні на духовне рабство і то - з милості Божої. Людей так залякують грізним Богом, що їм стає страшно жити і виникає підсвідоме бажання швидше вмерти, щоб таки дістатися того заповітного «царства небесного».

Для чого це робиться? Для самозбереження – щоб було кому втішити заблудлих рабів Божих.

А наша чиста й непорочна наука, що тісно пов’язана із системою освіти, що вона несе нам: світло знання чи черговий міраж-ілюзію? Вони просто, замість «царства небесного», створили зовнішню ілюзію, подробивши Ціле на друзки, ніби так легше його, Ціле, пізнати, і почалося: окремо існує математика, окремо хімія, астрономія, література, біологія, ніби вони перестали бути проявом цілісного Буття, а існують, опираючись на свої автономні закони, ніби вони живуть самі по собі, а все інше їх не стосується.

Я вже не кажу про дивний розподіл ресурсів в науці, коли витрачаються шалені кошти на космічні дослідження в той час, як не вирішені елементарні проблеми земного нашого Буття: чистої води, безпечних безвідходних технологій, харчування корисною їжею, того ж здоров’я тощо. Чому до цього часу наука мовчить про те, що техногенна цивілізація приречена на самознищення? Бо вона з того харчується і тому служить не Істині, а тим, хто «замовляє музику».

Чи можливо, в принципі, задовольнити неперервний ріст матеріальних потреб людства? 

неперервний ріст матеріальних потреб людства

Ні, бо немає межі споживання! А які тоді потреби можна задовольнити? Тільки духовні, але для цього треба казати людям правду: і правителям, і науковцям, і духовним лідерам, а вони до цього не звикли. Тому їх треба змусити це робити, адже в основі всіх проблем сучасності лежить бездуховність. Духовні люди не будуть створювати міражі Буття, бо для них неправда нестерпна, вони не будуть знищувати бездумно ресурси Землі заради тимчасового зиску, бо все, що вони роблять, вони роблять для себе.

Духовні люди не можуть і не будуть жити в розтерзаному, нецілісному світі, що покритий мороком міражів Буття, бо вони живуть в Дусі, а Дух любить чистоту!

Дякуємо, що ви з нами! А щоб потрапити на навчання до Віктора Федоровича Шовкошитного і зануритися в неймовірно цікавий світ духовного розвитку, читайте нашу емейл-розсилку і дивіться наш відео-канал. Якщо вам не терпиться, пишіть в Службу підтримки або телефонуйте за Контактами центру.

Автор: Віктор Шовкошитний (джерело Фейсбук-група "Духовне здоров'я - шлях до самого себе")

Наступний матеріал: Віктор Шовкошитний: "В нашому суспільстві, мислеформа має вплив на реальність і передає енергію, що спрямовується в матеріальне середовище".

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Думка має потужний вплив на реальність
Ми – частина Всесвіту, і у своїх діях повинні керуватися його законами: тим, що ми знаємо про Всесвіт і тим, у що ми віримо. Основний закон Всесвіту, який виник з моменту Великого вибуху – постійний...
Як ви думаєте, що потрібно знати в Польщі?
Кожен українець знає про роль Польщі для України в минулому і зараз. Ця країна залишила добрячий слід в нашій історії і зараз продовжує всяко сприяти вирішенню важливих задач в європейських високих...
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment