Що відбувається у стосунках, якщо жінка заробляє значно більше свого чоловіка?

Ви є тут

05.07.2016
Тарас Гладкий

Ми поговоримо про те, як є насправді і в більшості випадків, чому виникає ця проблема, чи можна її вирішити і що для цього робити. І ось як все відбувається.

Якщо дружина заробляє більше за чоловіка, йому зазвичай, це неприємно і сильно некомфортно. Він може навіть вважати себе неповноцінним і через це розірвати союз. Але з моєї практики, деякі чоловіки змирялися і ставали диванними подушками. Ролі змінюються? Швидше за все, новий час диктує нові і більш природні відносини та ролі.

А з останніх досліджень стосунків видно, що в пошуку супутника життя є свої фільтри і кожен претендент звертає увагу на:

 • зовнішність;
 • освіту;
 • професію;
 • сімейні цінності;
 • матеріальний статус;
 • соціальний статус.

Але чому тоді при розлученні частіше всього причиною вказують: "Не зійшлись характерами"? 
Що впустили дослідники?

Матеріальний і соціальний статус - це біч нашого часу, коли люди, вибираючи головними цінностями саме цей статус, відчувають труднощі у стосунках.

Але ж сім'я - це перш за все стосунки, якість яких залежить від спілкування, взаєморозуміння, любові, емпатії, моральної, і звичайно ж, матеріальної підтримки. Часто любов перетворюється в ненависть - свій антипод, через образи в несправедливому розподілі матеріальних благ в сім'ї. У цій ситуації так складаєся, що один з партнерів вкладає більше зусиль: і душевних, і фізичних, і грошових, ніж інший.

 

Але ж справа не в дослідниках, а в тому, що люди в більшості своїй не орієнтуються в своїх істинних потребах, а психологією починають цікавитися, коли вже потрібно шукати виходи з різних проблемних життєвих ситуацій, і найчастіше - сімейних.

Більшу частину проблем створює сліпе слідування застарілим суспільним стереотипам, наприклад, те, що чоловік - годувальник, голова, а жінка - шия, і повинна хитро крутити тієї само головою, розпоряджатися і розподілятися всіма грошима, які заробив чоловік. І хто тут думає про справжню природу Людини? Стереотипне мислення закриває прохід для отримання нової інформації і розвитку сімейних відносин.

Іноді жінки так стараються, що будь-якими хитрощами всі здобуті гроші чоловіком забирають. І вимагають ще і побільше. Цитую: "Тільки у годувальника контроль в парі, а якщо керівництво не в чоловічих руках - він слабкий підкаблучник і ганчірка. Якщо жінка любить ганчірку - ситуація дуже погана, не дивлячись на те, що ця жінка реально може зупинити коня голіруч". Схоже, тут мова не про сім'ю, а про в'язницю: "контроль", "ганчірка" і т.д.

 

вирішуємо проблему коли дружина заробляє більше за чоловіка

 

Адже в житті - в реальному світі люди різні. І наукою відкрито, а практикою доведено, що характери у людей вроджені, і залежать не від статі, а від психотипу людини. Тому і бувають "жінкоподібні", або "іньські" чоловіки і чоловікоподібні, або «яньські» жінки. І іншими вони стати просто не можуть, тому що природа сильніша людини. І якщо "яньська" жінка знайшла "іньського" чоловіка - щасливі обоє, і гармонії їх відносин, якщо вони дуали, позаздрять будь-які "стандартні" пари, у яких традиційний розклад: він - сильніший, вона - слабша. А в чому, по суті, сила-слабкість?..

 

Теж в сумі грошового внеску в сім'ю. Якщо у жінки більше можливостей заробити, ніж у чоловіка - чи привід це хизуватися і принижувати партнера?

"Я готовий до відносин з жінкою, у якої дохід більший, головне щоб вона не зробила з цього свою Перевагу. Я люблю заробляти на сім'ю і хочу приносити в дім більше грошей, але дуже важливо і те, щоб зусилля докладалися з обох сторін, стосується це побутових обов'язків, виховання дітей, відпочинку чи сімейного доходу ", - повідомив, дизайнер, Володимир.

Всі проблеми в стосунках криються в нестачі взаємності. Експерти вважають, що найщасливіші і професійно успішні пари саме ті, в яких і чоловік, і жінка вкладають в розвиток відносин. Внесок необов'язково фінансовий, тут важливий розподіл - хтось емоційно підтримує або стежить за домашніми справами, а хтось просто цінує це. Дуже мало є заміжніх жінок, щасливих з чоловіком-нахлібником. 

Є такі сім'ї, де успішні і впливові як чоловік, так і жінка, але все одно у кожного своя роль у стосунках. Можу точно сказати, що майже в більшості випадків за успішним чоловіком стоїть успішна жінка - чоловіки на передовій, а жінки забезпечують тили.

Ось у чому вся справа, а саме - в розподілі ролей. І в світі є дуже багато сімей з чоловіками домогосподарями та успішними жінками. Якщо жінка більше заробляє на улюбленій роботі і при цьому щаслива в сімейних відносинах, де чоловік веде домашнє господарство і йому реально це теж приносить велике задоволення, то що в цьому ганебного?!

Щоб було повне взаєморозуміння потрібно точно знати сильні і слабкі сторони партнера. Важливо розуміти твій супутник екстраверт чи інтроверт, який у нього вроджений характер, як незалежно від ситуації, що склалася, побудувати гармонійні стосунки.

Вивчайте себе і партнера, вкладайте в це більшу частину свого часу і ви зможете вирішувати найскладніші завдання. Наш відео-канал і емейл-розсилка в цьому допоможуть вам.

Вірте в себе, в партнера, в ваші стосунки і будьте щасливі!
До зустрічі!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Думка має потужний вплив на реальність
Ми – частина Всесвіту, і у своїх діях повинні керуватися його законами: тим, що ми знаємо про Всесвіт і тим, у що ми віримо. Основний закон Всесвіту, який виник з моменту Великого вибуху – постійний...
Як ви думаєте, що потрібно знати в Польщі?
Кожен українець знає про роль Польщі для України в минулому і зараз. Ця країна залишила добрячий слід в нашій історії і зараз продовжує всяко сприяти вирішенню важливих задач в європейських високих...
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment