Віктор Шовкошитний: "В нашому суспільстві, мислеформа має вплив на реальність і передає енергію, що спрямовується в матеріальне середовище".

Ви є тут

08.07.2016
Тарас Гладкий

Ми – частина Всесвіту, і у своїх діях повинні керуватися його законами:
тим, що ми знаємо про Всесвіт і тим, у що ми віримо.

Основний закон Всесвіту, який виник з моменту Великого вибуху – постійний рух від простого до складного, від хаосу до комбінування й упорядкування елементарних часток. Абсолютний порядок і є по суті Всевишній – Бог Богів. Саме з Богом ми пов’язуємо свою вищу планку можливостей – досконалість. Все, що відбувається у Всесвіті, відбувається і з кожним із нас - ми свідки процесу Творення.

Реальність – це поле, де розгортаються події Творення. У нас, в людському суспільстві, мислеформа є тим інструментом, який впливає на реальність і передає енергію, що спрямовується в матеріальне середовище. Підтвердженням тому є факт, що під час цивілізації Пангеї від накопичення негативних мислеформ єдиний континент розділився на декілька. Таким чином, якщо цей вплив конструктивний і співпадає із основними законом Всесвіту – всебічно його удосконалювати й упорядковувати, то це і є добро, а якщо цей вплив уповільнює якимсь чином процес удосконалення – то це зло.

Якщо ж переключитися на суспільне життя, то чи можуть його удосконалити, наприклад, партії? Партія – це «частина», яка представляє інтереси вузького кола або прошарку суспільства. Інтереси партії – це інтереси її керівників, тобто, в кращому випадку – декількох політиків. То чи може розвиватися частина за рахунок Цілого – далеко не риторичне запитання. Шлях до Істини пролягає через руйнацію ілюзії, а політики тільки те й роблять, що напускають туману, щоб приховувати від нас свої вузько корисні інтереси.

То може служителі культу можуть допомогти нам пізнати Істину і наблизитися до отієї заповітної відповідності? Але чим насправді вони опікуються? Доводять опонентам винятковість їхнього розуміння Бога. Мова не йде про якийсь універсальний об’єктивний закон, а лиш про власну винятковість. В релігії так і не виникло спільного критерію добра і зла, бо його там ніхто і не шукав, вважаючи, що Бог на їх стороні, щоб вони там не робили в його ім’я. От вам і сам собою напрошується висновок: гріх – це все, що позбавляє нас руху до свободи, а Боги – це людське породження, ми їх сотворили такими, щоб виправдовувати власні вади.

Який вплив на реальність має пересічний українець?

Україну мають очолювати і спрямовувати не політичні пігмеї, що не бачать нічого, окрім власної вигоди...

В політиці процес ускладнення і розвитку суспільства називається викликами. Щоб відповідати сучасним складним викликам, перед якими опинилася Україна, її мають очолювати і спрямовувати не політичні пігмеї, що не бачать нічого, окрім власної вигоди, а сучасні менеджери, які здатні мислити стратегічно і діяти відповідно. Від їх індивідуального усвідомлення дійсності залежить доля всього народу.

Як їх знайти? А дуже просто: Світло стає видимим на темному тлі – треба відокремити Світло від темряви. Тому треба створити умови, щоб до влади всі проходили через «двері Світла», а не через «договорняки». Доки ми не пізнаємо сутність Буття, ми приречені воювати з ним. А слово «влада» походить від «лад», тому ладувати , гармонізувати суспільство – завдання влади.

Насправді всі зусилля треба спрямувати на саморозвиток, щоб навчитися жити за законами Радості, Краси і Єдності. Рай, друзі мої, куди всі ми спрямовуємо свої бажання – це і є втрачена нами єдність Буття. Ми повсякчас в дорозі, тому змушені рухатися вперед. Не бійтеся простоти, а спрощень бійтесь, бо життя – це постійний Перехід.

Головне – не допустити закостеніння свідомості, щоб очі не замилювалися. Сьогодні життя стало настільки складним, що знати - означає бути, а наше невігластво прирікає нас на неминучість. Проблема ще й в тому, що набагато легше вказувати на винних, ніж змінюватися самим, але, так чи інакше, ми змушені відповідати величі своєї суті, бо Істина знаходиться у нашому серці.

Дякуємо, що ви з нами! А щоб потрапити на навчання до Віктора Федоровича Шовкошитного і зануритися в неймовірно цікавий світ духовного розвитку, читайте нашу емейл-розсилку і дивіться наш відео-канал. Якщо вам не терпиться, пишіть в Службу підтримки або телефонуйте за Контактами центру.

Шануйтеся, бо ми того варті! До зустрічі в ефірі!

Читайте ще попередній матеріал: Віктор Шовкошитний: "Все - неправда... далі так жити неможливо - це божевілля має скінчитися".

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Думка має потужний вплив на реальність
Ми – частина Всесвіту, і у своїх діях повинні керуватися його законами: тим, що ми знаємо про Всесвіт і тим, у що ми віримо. Основний закон Всесвіту, який виник з моменту Великого вибуху – постійний...
Як ви думаєте, що потрібно знати в Польщі?
Кожен українець знає про роль Польщі для України в минулому і зараз. Ця країна залишила добрячий слід в нашій історії і зараз продовжує всяко сприяти вирішенню важливих задач в європейських високих...
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment