Психіка людини - це енергетика людини, її джерело життя

Закони життя – то закони природи,
Знатимемо їх і відійдуть усі хвороби,
І внутрішні, і зовнішні.
Лиш той діє безпомилково,
Хто слідує законам природи.

 

Матерія сприймає космічну енергію, пропускає її крізь себе і потім передає у вигляді нею ж народжених властивостей. Людина не є винятком і своїм єством трансформує енергію життя, певним чином виявляючи цим свою суть і виконуючи роботу, яка є досконалою у виконанні саме цією людиною, це є її покликанням і результатом реалізації вроджених здібностей та вмінь - її Талантів.

Людина поєднує в собі матеріальне і духовне, є посередником між духовним і матеріальним світом - провідником духовної енергії.

Відсутність людини у Всесвіті приведе до дисбалансу космічних законів. Сенс життя в творчості. Кожен є неповторним і оригінальним. Все, що мислить і творить людина, залишається у духовно-енергетичній субстанції, яка накопичує в собі весь людський потенціал протягом усього еволюційного періоду розвитку людини, який допомагає їй творити на кожному новому витку. Всі закони відкривалися внутрішнім психічним осяянням при усвідомленні підказки Всесвіту.

Людина знаходиться в інформаційному полі мікро і макро космосу, і ця інформація діє і впливає на енергетичне поле як самої людини, так і на оточення в якому вона живе. Енергія, що пронизує весь простір, збуджує людську психіку і відчувається як настрій. Якщо настрій, як продукт, не виявляється психікою, це означає, що вхід космічної енергії людиною перекритий, тому вона не зможе реалізувати себе і виконати місію.

Соціоніка ж дозволяє вдосконалювати свою духовну природу, маючи зв’язок макрокосмосу з мікрокосмосом. Зв’язок Всесвіту з людиною в повній мірі можна здійснити, знаючи свою соціонічну природу, свій соціонічний тип. Ця наука - ключик до відчуття й розуміння таємниць людської душі, виявлення творчих можливостей людини.

психіка людини - джерело творчої енергії

Людина є істотою біологічною і духовною водночас, для свого біологічного існування отримує енергію землі і сонця через продукти харчування, а для духовного - енергію через обмін інформацією з оточенням, яка створює настрій і вищу енергію - космічну, яка дає натхнення в творчості. Людина, реалізуючи енергію космосу, трансформує її, вдосконалюючи себе, видає новий творчий продукт згідно своєї програми, надсилає трансформовану енергію у просторово-часові реалії і таким чином відбувається прогрес.

Існує погляд, що їжа – основа здоров’я, а доцільне харчування підтримує фізичний стан. А справжня основа здоров’я – здорова психіка людини. І знаючи особливості психіки, ви станете повноцінним господарем свого життя.

Вплив енергії, яка отримується від спілкування ми відчуваємо повсякчас: психіка людини тонко реагує на якість спілкування, яке може покращити чи погіршити настрій, приводячи навіть до стресів. Інформація поєднує людей у їх взаємодіях у суспільстві, через інформацію передаються знання, здобутки культури, завдяки інформації формується особистість.

Інформація – рушійна сила дій людини і через неї проявляються усі особливості психіки. Від якості передачі і сприйняття інформації залежить життєдіяльність організму. “Інформація є властивістю всіх матеріальних об’єктів, вона проникає в усі атрибути й інші властивості матерії. Атрибути і властивості матерії відображуються людиною, як суб’єктом, що пізнає, тобто їй від об’єктів пізнання передається інформація”. (А.Д.Урсул).

Людина є провідником енергії Всесвіту і виконує визначене завдання. Правильно визначити для себе це завдання допомагає знання психо-інформаційного генетичного коду, тобто соціонічного типу, що розкриває неповторність індивідуальності людини. Ця індивідуальність в ході розвитку під впливом соціального оточення і направлення та самовдосконалення переростає в особистість, але якщо умови несприятливі, спостерігається, як правило, регресивний розвиток психіки, людина втрачає цінні якості своєї психіки, а усі механізми психіки задіяні на подолання негативного стану. Тому часто спостерігається протидія людини ще з самого народження вихованню як притисненню, насильству над індивідуальністю, як над самою природою, що приводить навіть до стресів і зламу психіки. 

Лише висока якість і розвиток психіки, чистота пропускання біоенергії дозволяє людині зберегти неповторність свого соціонічного типу й відкриває зв’язок з її духовністю - повноцінно запускає механізми психіки і дає можливість зробити правильний вибір супутника життя і усвідомити покликання саме до своєї власної справи, узгоджуючи свій глибинний духовний стан із зовнішнім світом.

Світ твориться всюди і повсякчас. Від кожної людини залежить його створення і розвиток – чи бере вона участь у творенні чи в руйнації. Створюючи себе – творимо світ. “Духовність – це створення світу” (ДЕВА). Простіше сказав Тарас Петриненко: “Духовність – це розвиток душі”. Чим більш розвинена душа – тим більше можливостей розкривається перед нею.

психіка людини і особливості психіки

Дух і Душа – це джерело життя і життєва енергетика людини, це основа розвитку, діяльності і основні форми проявлення психіки, той взірець людини, на основі якого відбувається зовнішнє відображення її внутрішнього психічного світу. Мислення, мова, память, відчуття, увага, сприйняття і уява – це також механізми психіки.

Взаємозв’язок цих понять і особливості їх взаємодій, тобто протікання психічних процесів притаманних людині від народження: дитина народжується з цим і це розвивається на свідомому рівні впродовж життя. Ця діяльність відбувається при взаємодії зовнішнього середовища і внутрішніх ідеалів, інформація порівнюється, аналізуються співвідношення, встановлюється причинно-наслідковий зв’язок.

Душа відображає психічний стан людини. Зовнішнє відображення цього процесу спростерігається у вчинках, при спілкуванні, в міміці і жестах, тобто у поведінці. Внутрішні процеси проявляються в зовнішніх реакціях.

Дух дозволяє людині відчувати свій талант до тієї чи іншої справи або навпаки -  неможливість щось робити, складнощі з тією чи іншою справою. Він надає людині впевненості у собі, в своїх власних можливостях.

Філософ Шопенгауер говорив, що вуста вимовляють думку людини, а обличчя - думку природи. Психіка людини відображається на її обличчі.

Психіка людини має свої стани, процеси і властивості, саме психіка виробляє свій продукт у вигляді почуттів, відчуттів, емоційних станів тощо, за рахунок передачі інформації будь-яким шляхом, але лише тоді, коли людина активно діє, реалізує себе і має чотири струми підживлення:

 • Інформація у вигляді Знань і Досвіду;
 • Їжа, як продукт землі і енергії Сонця, завдяки якій відбувається обмін речовин, що впливає на психічний стан;
 • Енергії землі, води, повітря і сонця;
 • Енергії космосу, які пронизують все і мають здатність збуджувати психіку, взаємодіючи з біоенергією і штовхаючи до дій і розвитку все живе і людину у тому числі.

Біоенергія в матеріальному і духовному вигляді розкриває психоінформаційний генетичний код людини, визначаючи вроджену індивідуальність. Це спостерігається від самого народження, коли дитина проявляє себе. 

Отже, давайте будемо відповідальними не тільки за те, що ми їмо, де і з ким спимо, в що одягаємось, але й за те, щоб стати Людиною і навчитися бути Людиною. Бо тільки в нашій Людській природі є головне для кожного з нас - це Талант, через який ми маємо виконувати основну місію на Землі - бути Творцями у своїй справі. Бо тільки Творчість розкриває нас справжніх, життя Творця - це життя в Раю. Творчість - це радість, щастя, здоровя і успіх.

Якщо ви більше хочете розуміти як влаштована психіка людини читайте про структуру психіки і її функції.

психіка людини і її соціонічний тип розкривають талант

Будьте Творцями і заряджайте усіх навколо енергією Творця!
Підписуйтеся на розсилку, наш канал на Ютубі і читайте книги!
До зустрічі!

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал