В бій за життя ідуть одні "старики". Про дух, що тіло рве до бою...

Сьогодні незвична, але дуже актуальна тема і поговоримо ми про Дух, що тіло рве до бою в контексті фільму "В бій ідуть одні старики" та його режисера Леоніда Бикова, лауреата державної премії УРСР ім. Т.Г.Шевченка. Ми переконані, що сьогодні як ніколи життя і досвід великого українця, актора і режисера, має привертати увагу кожного, хто рветься в бій за Життя, в бій за Світло і місце під Божим сонечком. 

"В бій ідуть самі старики" - це радянський художній фільм, який знятий, українцем з великим Серцем і любов'ю до життя, Леонідом Биковим, ще в далекому 1973 році. Хоча совєтська цензура довго не пропускала сценарій фільму, але сила духу Бикова перемогла - фільм було знято і "старики" ще й отримали першу премію на 7-му Всесоюзному кінофестивалі в Баку за головну роль.

Фільм можна переглядати і переглядати, але загляньте в очі Бикову і акторам, загляньте у цей прекрасний світ і послухайте чудову українську пісню "Ніч яка місячна..". Бо саме завдяки пісні в бою виростають крила і воїн стає не вразливий. А фільм саме про льотчиків і їхні крила.

Проживіть кожен епізод цього фільму з його акторами і ви відчуєте Дух режисера Леоніда Бикова. Він показав, на що готові були йти воїни, щоб ми з вами бачили сьогодні зоряне небо та відчували на собі тепле і ніжне сонячне проміння. Але для боротьби з ворогом є потужніша "стрілецька зброя" - це Сила наміру і думки людини, яку треба навчитися застосовувати.

Сьогодні саме той час, коли прийшов час робити вибір, а не продовжувати жити звичайним буденним життям і вдавати, що навколо нічого не відбувається. Бо такою позицією ми в Раю на стороні Пекла і всіма своїми силами підтримуємо руйнівні цінності Зла.

Ми маємо чітко усвідомити свій потенціал - дані нам Божественні можливості, прокинутися і нарешті почати жити. Є тільки два Шляхи для людини - в напрямку до Бога і від Бога, жити у резонансі з Землею і Небесами чи залежатимемо від Антисвіту, в якому втрачаємо все святе.

 

Увага! Щоб отримувати вчасно повідомлення на e-mail про усі наші події та наступний річний набір в "Програму підготовки цілісної особистості", заходьте на наш канал і підписуйтеся.

Обов'язково ознайомтеся з безстроковим конкурсом, бо його переможець отримає можливість безкоштовно навчатися в Академії. Приєднуйтесь до конкурсу!

Розкажіть про нас своїм друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вважаєте цю інформацію і нашу роботу корисною. А ми з ще більшим натхненням продовжимо готувати корисний матеріал.

Далі обов'язково ознайомтеся з матеріалом про візуальний метод визначення типу як точний діагностичний інструментарій психолога.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал