Люди, інвестуймо у дитячі таланти - діти наш останній шанс!

Вітаємо вас, дорогі діти і батьки! (в кінці статті сюрприз для вас)

Діти! - Ви наше щасливе сьогодення і прекрасне майбутнє. Знаємо, що ви в курсі, але ваші батьки не хочуть до вас прислухатися. А ось це вже сумно!

Дорогі батьки, ваша головна задача - не заважати дітям жити і бути собою. Найкраще виховання дітей - це спостереження і нагадування дитині, що ви завжди є і будете поруч.

Дуже просимо вас! Нехай діти насолоджуються життям, адже вони краще за вас його відчувають, а ви - просто спостерігайте, вчіться і не ламайте дитячу психіку своєю заздрістю, страхом і неповноцінністю.

Всі ваші комплекси - це ваші особисті проблеми, не сипте цей шлак на дитину, на вашу рідну дитину - на цього Ангелочка, який з'явився врятувати ваше життя. Просто скористайтеся шансом і згадайте справжнє життя, дитині ж можна довіряти, як ви вважаєте?! І головне ж те, що вам легко буде згадати дитинство, тому що ви там вже були.

А тепер, дорогі дорослі батьки, читайте уважно і записуйте, щоб вашому янголятку з вами було просто і легко. Ви ж мрієте бути найкращими батьками на світі для своїх дітей, тоді будьте уважні і старанні, щоб зрозуміти що таке виховання дітей насправді і з чого починати виховання.

Знайте, що тип особистості або соціонічний тип - це система різних стилів мислення, властивих різним людям і вашій дитині з народження!

Вперше теорія типів особистості була розроблена швейцарським психологом Карлом Юнгом. Потім вона була значно розвинена двома американками, матір'ю і дочкою Катарін Бріггс і Ізабель Бріггс Майерс. Роботу з узагальнення моделі пріоритетів психіки людини і вивчення закономірностей їх прояву з позиції інформаційного аналізу продовжила литовський педагог, соціолог і економіст Аушра Аугустінавічюте, основоположниця соціоніки. Багато написано про те як виховувати дитину і яке виховання дітей правильне, але хто користується цією інформацією?!

Аушрой Аугустинавичюте була створена модель функціонування психіки (модель-А) і розкриті закономірні стосунки між різними типами (інтертипні стосунки). А тип - це наявність одного з компонентів з пари протилежних, взаємовиключних психічних ознак, або «переваг» - там і чекають свого часу дитячі таланти, в які потрібно інвестувати:

1. Звідки люди отримують енергію - екстраверсія-інтроверсія;
2. Якого роду інформацію вони схильні помічати і запам'ятовувати – сенсорика-інтуїція;
3. Як вони приймають рішення – логіка-етика;
4. Як вони організовують світ довкола себе – раціональність-ірраціональність.
 
З цього видно, що кожна з цих переваг відноситься до важливого аспекту життя дитини. Але незважаючи на те, що в сотнях щоденних занять діти використовують обидві сторони кожної переваги, вони роблять це з нерівною частотою, легкістю, енергією і успіхом.
 
Батьки запитують: «Чи можна одночасно бути і тим і іншим, інтровертом і екстравертом?» Відповідь - ні, з одним уточненням. Так само, як ми можемо навчитися писати не тією рукою, яка розвинена у нас від природи, ми можемо використовувати «іншу сторону» кожної переваги. Але у кожної людини є природна, вроджена схильність до тієї чи іншої сторони, і вона виявляється сильніше, виразніше, енергетично - це сильна її сторона.
 
Коли ми говоримо про переваги, ми маємо на увазі не свідомий вибір, а вроджену тенденцію. Людина не вибирає, бути їй екстравертом чи інтровертом, і не може змінити ні одну з переваг свого типу. Ми народжуємося в одному з типів і залишаємося вірні йому протягом всього свого життя. Це та стабільність, про яку мріє кожна людина і вона нам дана від природи.
 
Тому жодна з переваг не є кращою за іншу. Жоден з типів не є кращим, розумнішим чи дурнішим. Навпаки, у кожного з типів є свої сильні сторони і слабкості, викликані властивими йому тенденціями і схильностями. Це головний секрет і сутність процесу виховання. А як тоді виховувати дитину правильно, без покарань і розвитку у нього комплексів?
Україна має талант інвестувати у виховання дітей
 
Щоб дитина була в гармонії з собою, її сильні сторони повинні визнаватися, дотримуватися, підтримуватися і підживлюватися батьками. А ви вже знаєте сильні сторони своєї дитини?
 
Дуже мало людей, які розуміють справжнє виховання дітей і важливість інформації в житті дитини. Тому терміново потрібно вивчити модель психіки своєї дитини і особливо її провідні функції, тому що це природна основа психотипу вашої дитини, - та її частина, яка найтісніше пов'язана з її образом самої себе, потенційне джерело її переваг і талантів. Тому, щоб дитина була в гармонії з собою, ця її особлива потреба повинна визнаватися, дотримуватися, підтримуватися і підживлюватися. 
 
Наскільки важливо визначити і стимулювати провідні переваги, психічні ознаки типу своєї дитини, настільки ж важливо зрозуміти її найменш розвинені - слабкі сторони і поважати їх. Розуміння цієї динаміки може допомогти вам передбачити чи запобігти конфлікти, які трапляються вдома і в школі.
 
Це допоможе вам зрозуміти, чому дитина іноді не виправдовує ваших очікувань, і пояснить, чому ті чи інші заняття або ситуації ставлять його в скрутне становище або плутають понад усяку міру. Кожна людина унікальна, тому що має неповторний генетичний код батьків і життєвий досвід, між людьми одного типу разюче багато спільного і в той же час кожен з них неповторний.
 
СОЦІОТИП ДИТИНИ МОЖНА ТОЧНО ВИЗНАЧИТИ ВЖЕ В 3-Х РІЧНОМУ ВІЦІ.
Україна має талант робити виховання дітей кращим на планеті
 
Зробити перші кроки у визначенні типу дитини батьки можуть самостійно, спостерігаючи за своєю дитиною. Але обов'язковим етапом є перевірка батьківської версії з нашим фахівцем, що має достатній досвід в діагностиці типів, щоб не допустити помилки.
 
Адже краще не знати соціотипу, ніж неправильно його визначити. Батьки тоді можуть розгубитися в сприйнятті дитини, орієнтуючись на неправильну рекомендацію вибрати «непотрібний» спосіб спілкування, нав'язувати чужі дитині шляхи розвитку. Неправильне визначення типу може людині нашкодити, тому що дає неправильні орієнтири в сприйнятті себе і своїх можливостей, перспектив розвитку відносин. Тому звертатися за консультацією необхідно тільки до кваліфікованих діагностів.
Визначення соціотипу, як і будь-яка інша діагностика, - вкрай відповідальне завдання. Другий варіант для батьків - пройти курс навчання по візуальному типуванню - визначення соціотипу по зовнішності і тоді самостійно визначати типи не тільки своїх дітей, а й близьких, друзів чи колег. Тоді ця навичка стане вашою другою професією і допоможе не тільки зорієнтувати свою дитину в життяі, але і допоможе вам самим краще зрозуміти себе, своє оточення і стати на шлях успіху і реалізації власного потенціалу. Це допоможе вам стати авторитетом для своєї дитини і це буде ще однією інвестицією у виховання дітей.
 
Визначити природні переваги дитини - означає зрозуміти сутність процесу виховання і знайти оглядове віконце в його свідомість. Через нього ми можемо отримати дорогоцінну інформацію, яка допоможе нам стати хорошими батьками, творчими і конструктивними в вихованні.
 
Розуміння того, що є «комірчиною» особистості вашої дитини, - це ключ до істинної любові і ефективного виховання вашої дитини, а також є головним секретом як виховувати дитину не завдаючи їй болю і страждання.
Підтримуючи і заохочуючи розвиток здорової самооцінки наших дітей, ми допомагаємо їм вирости впевненими в собі, надійними, сильними і дбайливими дорослими. Як кинутий в воду камінчик, так і кожна дитина, кожна людина створює навколо себе хвилі і змінює навколишній світ.
 
Батьки і вся Україна має талант від наших Предків, виростити для суспільства щасливих, урівноважених і захоплених життям людей. У нас є шанс подарувати нашим дітям і всьому світу цінний дар - покоління гармонійних людей з об'єктивної самооцінкою, які зможуть змінити світ на краще.
 
Зміни можуть відбуватися повільно, але вони ніколи не будуть відбуватися до того, як ви зрозумієте в них необхідність. Відповідальність лежить на батьках, вчителях, педагогах, психологах, спортивних тренерах тощо і кожен з вас повинен сприймати будь-яку дитину як свою.
 
Залишайтеся відкритими для нової інформації по мірі того, як ваша дитина буде рости і постійно адаптуйте свій стиль виховання так, щоб він був максимально позитивним і ефективним незалежно від типу дитини!

 

Отже, є декілька варіантів з чого вам, дорогі батьки, починати (УВАГА! АКЦІЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ СІМЕЙНИХ) :

1. Купити книги Тетяни Педан, магістра соціоніки і автора методики, - "Знайди гармонію в житті" (про модель гармонійних стосунків і як крок за кроком прийти до гармонійних стосунків в сім'ї) і "Характер за зовнішністю" (для самостійного визначення соціотипів усіх членів сім'ї) для самостійної роботи - 300 грн. за обидві книжки.

2. Методичка з детальною інструкцією визначення соціотипу (психотипу) за зовнішніми рисами обличчя (електронний варіант) для самостійної роботи - 100 грн.

3. Замовити послугу визначення соціонічного типу (450 грн. з особи) з 25% знижкою для всієї вашої сім'ї
або
визначення соціотипу (450 грн.) + місячний коучинг з профорієнтації (3200 грн. з особи за 8 сеансів) + всі книги з методичкою безкоштовно + участь в будь-якому тренінгу чи семінарі на вибір безкоштовно = зі знижкою 50% = 1800 грн. з особи за все перелічене (ціна дійсна до 00.00 год 16 липня).
Пишіть на емейл, бронюйте ціну.

4. Чи навчитися самостійно визначати типи на тренінгу по візуальному типуванню (підтримка фахівця у визначенні соціотипів всієї вашої сім'ї) - 4750 грн. з особи.

Емейл для замовлень - taras.gladkyj@gmail.com або підтримка і безкоштовна консультація за телефонами в розділі Контакти.

Україна має талант жити заради дітей і їх повноцінного розвитку!
Будьте всі здорові і щасливі!
До зустрічі!

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал