Життя, досвід і шлях Віктора Шовкошитного

Шановні друзі, щиро вітаємо вас на сторінках нашого блогу!

Ви мабуть помітили як ми з усіх сил намагаємось щодня довести наш сайт до ідеального і зручного вигляду. Все робиться для того, щоб вам було приємно набиратися життєвонеобхідних Знань і ділитися з найближчим оточенням. 

Зараз ми вам розповімо унікальну життєву історію, унікальний досвід і шлях духовного просвітлення нашого Учителя і Провідника.

Віктор Федорович Шовкошитний, Президент і Провідник Української Духовної Академії Просвітлення (починалась як школа просвітлення), академік в галузі сучасних медичних технологій, Просвітлений Учитель і Цілитель.

Ми переконані, що комусь цей досвід допоможе створити свій власний духовний універсальний шлях, який наблизить вас до самого себе, до Бога, тому що будь-який шлях – це лише приклад для наслідування, а не готовий рецепт.

На цьому шляху, який пройшов Учитель особисто, відбувається така річ як стирання особистої історії, коли людина себе вже ні з чим не ототожнює, ні до чого не прив’язує, а стає просто Шляхом. Тому знаємо про Учителя зовсім мало: юність він провів у геофізичних експедиціях на Кавказі, зрілі роки  - на ЧАЕС, де 10 років пропрацював до аварії і сім після, ще декілька років займався бізнесом, наукою, має п’ятеро прекрасних дітей. Більше семи років навчався у різних Майстрів, аж поки не відбулося Просвітлення і він не усвідомив своє Божественне призначення: «Нести людям Світло!».

У 2003 році відбулися перші лекції Віктора Федоровича в стінах Козацького інституту МАУП, з чого й розпочалася Школа духовного розвитку «Шлях Просвітлення», яка з часом перетворилася на Українську Духовну Академію Просвітлення. Коли його покликали Янголи, він ще займався бізнесом, але почувши поклик Вищих Сфер, відразу усвідомив, що цей етап у житті завершився і від тепер мусить стати на шлях духовного просвітлення, слідувати своєму Духу і навчати інших тому як досягти просвітлення. Тому в один день закрив свою фірму, розпустив колектив, а сам занурився у самопізнання.

Ці пошуки допомогли знайти Вчителів, які на різних етапах його духовного розвитку допомогли сформуватися як духовній сутності, а далі вже розвиток відбувався одночасно з учнями: навчаючи, – навчався сам.

Всі ви, хто читає ці рядки, чекаєте відповідей на запитання: Як досягти просвітлення? Що робити? І де цьому навчають?

Учителем створена система навчання, яка називається «Програма підготовки цілісної особистості», яка виписана в одинадцяти книгах, вісім із яких вдалося видати, одна знаходиться у видавництві, а ще дві чекають кращих часів (збираються кошти на їх видання).

За цей час Школа просвітлення навчала більше 10 тисяч учнів, із яких витримали повний курс навчання, що триває цілий рік, майже 2000 людей.

В результаті такого навчання випускники отримують статус Воїн Світла – це той, хто здатен сказати подіям - Ні! Тобто, випускники свідомо стають на шлях духовного просвітлення і боротьби з темними силами в усіх аспектах людського життя. Рівень підготовки дозволяє їм реально впливати на вібрації всієї планети. І це вміння кожен випускник доводить своїми діями в польових умовах експедицій, яких на сьогоднішній день за неповних сім років ми провели більше 130, що проходили в усіх куточках світу: в Карпатах, на Кавказі, в Непалі, в Гімалаях, в Тибеті, на Алтаї, на Байкалі тощо.

131 експедиція в Гетьманську столицю Батурин (жовтень 2015 року)

Учитель в Долині смерті, де люди за 12 годин старішають на два тижні, гора Кайлас (6614 м)

Шлях духовного просвітлення – це той шлях, який змінить вас докорінно: ви навіки позбудетеся своїх страхів, візьмете кермо своєї долі у свої руки, зцілите себе від хвороб, підвищите рівень вашого біоенергостазу, навчитеся не піддаватися впливу зовнішніх обставин, досягнете максимального самопрояву в усіх аспектах життя, а головне – станете самим собою та набудете щастя.

Пізнаючи самого себе, ми пізнаємо світ.

Всі ми, без виключення, – фрактал Бога, тобто, ми маємо таку ж здатність творити реальність, володіємо такою ж могутністю, оскільки по суті є сутностями Вселенського масштабу. Від нашого вибору залежить, яке життя ми проживемо: маленької людини, що залежить від зовнішніх обставин, чи Воїна Світла, що сам творить свою долю силою свого розуму.

Сьогодні на Землі вперше створені такі умови, що фактично кожен її мешканець здатен стати на шлях духовного просвітлення і завершити свій еволюційний розвиток, щоб досягти рівня Бого-Людини. Це не залежить ні від вашого віку, ні від соціального становища, ні від рівня освіти, а тільки від одного – від вашого наміру отримати Знання про те, як досягти просвітлення. Коли ви проявите свій намір і заявите свої права на Силу, весь світ буде вам допомагати, бо від того чим закінчиться Квантовий перехід свідомості на нашій планеті, залежить доля всього Всесвіту – таке Божественне призначення людства і така міра відповідальності лежить на нас всіх.

Те, що ви будете знати по закінченню нашої Академії, знають не більше 15% жителів Землі, а те, чим ви будете володіти – не більше 0,002%.

Тому з впевненістю можна сказати, що ви станете обраним улюбленцем Бога. Більше того, ви не залежите від рівня світлоносності чи просвітлення Вчителя, а тільки від власного вибору, від того, за чим ви прийшли в Академію:

якщо прийшли за Знанням як досягти просвітлення – отримаєте ці Знання, якщо прийшли за Любов’ю - отримаєте Любов, якщо прийшли за Силою – отримаєте Силу, якщо прийшли за Зневірою – отримаєте Розпач.

Насправді вас буде навчати ваше власне Вище Я, яке буде виглядати як зовнішній Вчитель. А Віктор Федорович тільки допоможе йому в вас пробудитись і зайняти належне йому місце у вашій внутрішній ієрархії. 

 

Увага! Якщо ви хочете отримати вчасно повідомлення на e-mail про наступний річний набір в "Програму підготовки цілісної особистості" або бути в курсі інших подій нашого центру та Академії, заходьте на канал центру і реєструйтесь.

Розкажіть про нас своїм друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вважаєте нашу інформацію корисною. А ми мотивовані вашою підтримкою продовжимо готувати корисний матеріал.

В наступному матеріалі читайте про випуск академії грудень 2015 року.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал