Три категорії духовних шукачів в 4-й книзі "Шлях просвітлення"

Ви є тут

30.03.2012
Тарас Гладкий

Дехто з учнів дивуються, що в них, навідміну від колег, довго не включається бачення: замість яскравих картинок, в кращому випадку, відбувається тільки якийсь незрозумілий рух кольорів, або, взагалі, "телевізор не працює", як це прийнято казати в нашій духовній школі.

Що дивно, - трансмутація фізичного тіла, все одно, відбувається, кармічна залежність зникає; структуризація життєвого простору, коли зміни відбуваються на всіх рівнях, йде повним ходом; здоров’я вочевидь покращується, процес старіння організму суттєво уповільнюється.

В чому тут проблема? Ну, перш за все, таке блокування, а це саме блокування, пов’язане з невіришеними внутрішніми психо-емоційними проблемами. Необхідно відслідкувати себе, знайти ті проблеми і позбавитися від них.

Це може зробити тільки сам учень, бо духовне навчання – глибоко внутрішній універсальний шлях і ніякий добрий дядя за вас вашу внутрішню роботу зробити не зможе – це по-перше. По-друге всі ми знаходимося на різних рівнях свого духовного розвитку: у нас тільки свій індивідуальний досвід, ми пройшли різні дистанції, ми маємо різні рівні підготовки, пороги нашої чутливості також різні, у нас різна історія наших житів на планеті Земля.

три категорії духовних шукачів в книзі шлях просвітлення

Все це й зумовлює наші різні стартові можливості, тому, дещо умовно, духовних шукачів можна поділити на такі три категорії:

1. Це люди, які у своїх попередніх життях уже мали духовний досвід. Їх свідомість пробуджена, у них усе виходить легко. Духовні здібності у них проявляються з дитинства. Вони здатні до концентрації своїх розумових і інтелектуальних властивостей на конкретній духовній цілі. Головне для них – найти справжнього Вчителя.

2. Це люди, які народилися із напівпробудженими Душами. Для таких людей необхідним є багатий життєвий досвід, до наміченої мети вони йдуть довго і часто їх шлях тернистий... вони витрачають надмірну енергію на шляху духовного зростання. Для них головне – вірно визначити ціль і проявити наполегливість.

3. Це люди з непробудженими Душами. Тільки в цьому втіленні вони почали шукати Істину. Їх приваблює зовнішня сторона вчення – факіризм. Вони нетерпляче ждуть відкриття надздібностей. Їм важко одержати перемогу над зовнішніми умовами.

Знаючи цю класифікацію, вам буде легше визначити ту кількість зусиль, яку вам доведеться витратити, щоб здолати всі перепони на шляху до Бога. Кожна людина здатна пройти цей шлях, тільки, звичайно ж, зусилля доведеться докласти до цієї справи дещо різні – це нормально, не потрібно панікувати.

Ви здатні здолати у своєму житті будь-що, варто тільки чітко визначити напрямок дії – поставити перед собою мету і тоді ваша енергія отримає свій вектор спрямування.

ви можете здолати будь-які перепони на шляху до Бога

Аморфне безцільне існування, все одно, утворює вектор спрямування енергії, але тоді вона, ваша енергія, спрямована на саморуйнування. Ми Божі створіння, ми здатні стати Бого-Людиною, саморуйнація - це не наш вибір.

Не варто було продератися через терен до зірок протягом більше десяти мільйонів років жахливих перевтілень на Землі, щоб зламатися у найбільш відповідальний момент історії людства.

Залишилося зовсім небагато часу, ви витримаєте, ви саме для цього обрані із велетенського числа претендентів на це втілення. Тобто, кожен із наших сучасників – це обранець Долі, це надія Людства і ми маємо бути гідними цього статусу! Сьогодні, дійсно, все залежить буквально від кожного з нас!

Книги "Шлях просвітлення", ви можете придбати за допомогою онлайн-замовлення книг. Після оплати ми зв'яжемось з вами, щоб уточнити реквізити. За необхідності, ви завжди можете написати в нашу Службу підтримки.

Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вважаєте, що можемо бути і для них корисним наш матеріал. А нам це буде додатковою мотивацією готувати ще цікавіший контент на сайт і відеоканал.

              << ПРО ІНІЦІАЦІЮ В 3-ІЙ КНИЗІ                                        ПРО ЦІЛІСНУ ЛЮДИНУ В 5-ІЙ КНИЗІ >>

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Духовне здоров'я через духовну освіту - про випуск 2015 року
Щирі вітання усім нашим друзям і гостям! Чудова новина для України і усього світу - Українська Духовна Академія Просвітлення випустила у світ Шість нових випускників - Шість Воїнів Світла, які стали...
Про Цілісність і цілісну людину в п'ятій книзі Віктора Шовкошитного
Це доволі складна тема і потрібно розібратися в ній більш детально, бо вона стосується фундаментальних понять і тому повинна бути чітка ясність у цьому питанні. Перше питання, що виникає при вивченні...
Популярні сучасні українські книги які варто прочитати
Вітаємо вас дорогі наші колеги і читачі! В цьому матеріалі ми которотко зібрали для вас інформацію про ті українські книги які варто прочитати. Ці книги, на мільйон відсотків, заслуговують отримати...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment