Аура людини і її структура в 2-й книзі В.Шовкошитного

Ви є тут

30.03.2012
Тарас Гладкий

Людина, якою вона себе уявляє – це тільки продукт уяви, а її самість є лиш жертвою цієї ілюзії.

Свідомість помилково вважає, що людина існує окремо від Світу, бо наше Сутнісне Я знаходиться у нашій шишкоподібній залозі і, дивлячись на все, що нас оточує, ми сприймаємо себе відокремлено від зовнішнього Світу.

Ми – частина Світу, який ми сприймаємо, як проявлену реальність у нашій свідомості. Ми – не тільки розум, який за своєю суттю є змістом свідомості, ми – не тіло, бо це тільки транспортний засіб для Духу й Душі.

Ми непідвладні часу і простору, бо є міжпросторовими багатовимірними істотами, які перебувають у точці «тут і тепер». Ми не підвладні будь-яким переживанням, бо все це – елементи нашого навчання.

У цьому Світі немає нічого, що ми могли б назвати своєю власністю – все це спектакль, п’єса, яку ми переживаємо, тому глибоко всередині ми завжди повинні відчувати спокій. Більше 95% нашого єства залишається невидимим і часто невидиму частину називають аура людини або біополе. Людина побудована за принципом «матрьошки», коли йде поступовий перехід від тонкої променистої голограми до щільного фізичного тіла:

аура людини

1-ша «матрьошка» – видиме фізичне тіло, яке складається із величезної кількості клітин. Клітини мають певний термін життя, а потім гинуть або діляться.

2-га «матрьошка» – ефірне плазмове тіло. В ньому знаходиться Енергетичний Близнюк фізичного тіла – Ефірний Двійник. В ефірному тілі розташовані чакри Кундаліні, які являють собою головну енергетичну установку людського організму. Фізичне тіло отримує енергію (прану) через ефірне тіло. Ефірне тіло підтримується та живеться завдяки диханню людини.

3-тя «матрьошка» – астральне (емоційне) тіло – тіло, в якому протікають процеси емоцій та бажань. Астральне тіло чотиримірне. Воно з’єднує зовнішній енергетичний рівень астрального плану з Астральним Близнюком. Емоційне тіло складається із лінії Хара та її 13-ти чакр. Срібна нитка поєднує фізичне, ефірне та астральне тіло і знаходиться в районі серця. Під час сну астральне тіло виходить із фізичного і подорожує у Невимовному.

4-та «матрьошка» – ментальне тіло (тіло свідомості). Це тіло дає вихід на кристалічну сітку розуму, де зберігається карма. Очищення та зміна індивідуальної карми викликає зміни у кристалічній сітці Землі. У стані глибокого сну відбувається вихід ментального тіла. Фізичне, ефірне, астральне та ментальне тіла тимчасові. Вони не складають вічну Душу.

5-та «матрьошка» – духовне тіло (Душа). Від нього утворюється свідомість, яку будують хромосоми, у результаті чого утворюється жива, мисляча істота. Це тіло представляє собою кокон навколо більш низьких енергетичних рівнів. Поживою для тіла душі є вища радість, благодать.

6-та «матрьошка» – каузальне тіло, яке складається із двох енергетичних шарів: Зіркового тіла (Сутнісне Я) та Наддуші (Божественне Я). Сутнісне Я – центр нашої духовної свідомості. Після просвітлення Божественне Я поєднується та зливається із Вищим Я, Астральним Близнюком і Ефірним Двійником. Так людина поєднується з Богом.

7-ма «матрьошка» – Божественне Я (Атман, Наддуша) – остання енергетична оболонка земних втілень. Атман (Божественне Я) представляє собою часточку Абсолюту. Атман і тіло духовного розуму утворюють вічну монаду, яка є однаковою у всіх людей. Це тіло є сховищем результатів розумових та життєвих переживань.

аура людини під час медитації

Книги "Шлях просвітлення", ви можете придбати за допомогою онлайн-замовлення книг і оплатити карткою. Після оплати ми зв'яжемось з вами, щоб уточнити реквізити. За необхідності, ви завжди можете написати в нашу Службу підтримки.

Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вважаєте інформацію корисною, читайте інші рубрики. А ми продовжимо дарувати вам знання і корисну інформацію.

          << ПРО ДУХОВНИЙ ШЛЯХ В 1-ІЙ КНИЗІ              ІНІЦІАЦІЯ АБО КВАНТОВИЙ ПЕРЕХІД В 3-ІЙ КНИЗІ >>

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Духовне здоров'я через духовну освіту - про випуск 2015 року
Щирі вітання усім нашим друзям і гостям! Чудова новина для України і усього світу - Українська Духовна Академія Просвітлення випустила у світ Шість нових випускників - Шість Воїнів Світла, які стали...
Про Цілісність і цілісну людину в п'ятій книзі Віктора Шовкошитного
Це доволі складна тема і потрібно розібратися в ній більш детально, бо вона стосується фундаментальних понять і тому повинна бути чітка ясність у цьому питанні. Перше питання, що виникає при вивченні...
Популярні сучасні українські книги які варто прочитати
Вітаємо вас дорогі наші колеги і читачі! В цьому матеріалі ми которотко зібрали для вас інформацію про ті українські книги які варто прочитати. Ці книги, на мільйон відсотків, заслуговують отримати...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment