Популярні сучасні українські книги які варто прочитати

Ви є тут

30.03.2012
Тарас Гладкий
Вітаємо вас дорогі наші колеги і читачі! В цьому матеріалі ми которотко зібрали для вас інформацію про ті українські книги які варто прочитати. Ці книги, на мільйон відсотків, заслуговують отримати звання "популярні книги" чи "сучасні книги" в наш не простий час. Тому що знання і практики, які наводяться в книгах потрібні найширшому колу українських читачів і шукачів істини, а сучасність, тобто актуальність, інформації підтверджується тим, до чого докотилось українство і людство загалом та як діяти в даних умовах.
 
Книги справді допоможуть вам оцінити ту ситуацію, в якій ми з вами опинилися, а також зрозуміти найголовніше. А от що найголовніше, це вже потрібно вияснити вам. Ми провели вже декілька вебінарів і на каналі продюсерського центру, можна їх переглянути. 
 
В книгах, які пропонуються Вашій увазі, зібрано теоретичні та практичні матеріали вивчення курсу "Шлях Просвітлення". Вони знайомлять читача з різноманітними аспектами езотеричних знань. Медитації й практики, що наведені у книжках, реально застосовуються в житті і допомагають людям зцілюватися та набути статусу Вознесіння.
 
У книгах наведені чисельні приклади, з якими автор зіткнувся під час експедицій школи за останній час.  Можливо, вони допоможуть і Вам зрозуміти, що насправді відбувається довкола Вас.

Сучасні книги "Шлях просвітлення" призначені для всіх шукачів Істини, вони створені саме для Вас.

(за матеріалами сайту Української Духовної Академії Просвітлення)

Замовити книги чи купити книги в інтернеті можна декількома способами: 

1. Купити усі 8 книг через інтернет на цій сторінці.

2. Купити усі книги + 5 дисків з медиціями на цій спеціальній сторінці.

3. Якщо вас не влаштовує два попередніх варіанти чи маєте запитання, напишіть в коментарях чи в Службу підтримки або використайте наші Контакти.

 

Віктор Шовкошитний. "Шлях Просвітлення. Книга 1"

українські книги які варто прочитати - книга 1

 

Хто ми? Звідки? Куди йдемо?
Ці питання турбують кожного нині сущого на Землі, породжуючи все нові й нові питання та сумніви. Ясна річ, що тільки занадто лінивий та обмежений здатен все у своєму житті приписувати випадку. Йому так зручно, бо його загіпсований войовничим матеріалізмом розум, не здатен до власного погляду на життя та неупередженого аналізу подій.

За останні дві тисячі років частково вдалося завоювати лише зовнішній світ: завдяки технічному прогресу змінилося матеріальне середовище людей. Глибоко в середині люди є дезорієнтованими й переповненими страхом перед завтрашнім днем: їх переповнюють страхи, упередженість, тривоги та пристрасті, що лишилися незмінними.

Навіть знакові події свого життя люди пояснюють випадковістю, але випадковість – це закономірність, причини якої нам невідомі.

 

Продовження розділу книги про саморозвиток і самопізнання...

 

 

Віктор Шовкошитний. "Шлях Просвітлення. Книга 2"

сучасні книги - українські книги які варто прочитати

 

Людина, якою вона себе уявляє – це тільки продукт уяви, а її самість є лиш жертвою цієї ілюзії. Свідомість помилково вважає, що людина існує окремо від Світу, бо наше Сутнісне Я знаходиться у нашій шишкоподібній залозі і, дивлячись на все, що нас оточує, ми сприймаємо себе відокремлено від зовнішнього Світу. Ми – частина Світу, який ми сприймаємо, як проявлену реальність у нашій свідомості. Ми – не тільки розум, який за своєю суттю є змістом свідомості, ми – не тіло, бо це тільки транспортний засіб для Духу й Душі.
Ми непідвладні часу і простору, бо є міжпросторовими багатовимірними істотами, які перебувають у точці «тут і тепер». Ми не підвладні будь-яким переживанням, бо все це – елементи нашого навчання. У цьому Світі немає нічого, що ми могли б назвати своєю власністю – все це спектакль, п’єса, яку ми переживаємо, тому глибоко всередині ми завжди повинні відчувати спокій. Більше 95% нашого єства залишається невидимим.

 

Продовження розділу книги про ауру людини...

 

 

Віктор Шовкошитний. "Шлях Просвітлення. Книга 3"

популярні книги - українські книги які варто прочитати

 

Деякі особистості можуть бути розсіяними за лінійною шкалою часу, тобто вони втілювалися у різні епохи, включаючи майбутнє. У нелінійному часі усе це відбувається ТЕПЕР і називається розширенням Душі. Тобто, одна Сутність творить 12 Душ, а ті у свою чергу втілюються у 12 особистостей.
Виходить, що кожен з нас має 143 споріднені Душі, які набувають свого життєвого досвіду, проживаючи в різні епохи й віки: частина їх жили в минулому, частина є нашими сучасниками, частина ще тільки будуть втілюватися в майбутньому. Але ми маємо можливість, при Просвітленні, поєднати, інтегрувати в собі весь їх досвід, усю їх сумарну мудрість. Так набувається досвід.
Після втілення починається 5-ти рівневий процес самовираження:

- 1-й рівень – контроль на фізичному плані;

- 2-й рівень – на емоційному;

- 3-й рівень – на ментальному плані...
 

Продовження розділу книги про ініціацію або квантовий стрибок...

 
 

Віктор Шовкошитний. "Шлях Просвітлення. Книга 4"

купити українські книги які варто прочитати
 
Дехто з учнів дивуються, що в них, на відміну від колег, довго не включається баченя: замість яскравих картинок, в кращому випадку, відбувається тільки якийсь незрозумілий рух кольорів, або, взагалі, «телевізор не працює», як це прийнято казати в нашій школі. Що дивно, - трансмутація фізичного тіла, все одно, відбувається, кармічна залежність зникає; структуризація життєвого простору, коли зміни відбуваються на всіх рівнях, йде повним ходом; здоров’я вочевидь покращується, процес старіння організму суттєво уповільнюється.
 
В чому тут проблема? Ну, перш за все, таке блокування, а це саме блокування, пов’язане з невіришеними внутрішніми психо-емоційними проблемами. Необхідно відслідкувати себе, знайти ті проблеми і позбавитися від них. Це може зробити тільки сам учень, бо духовне навчання – глибоко внутрішній універсальний шлях і ніякий добрий дядя за вас вашу внутрішню роботу зробити не зможе – це по-перше. По-друге всі ми знаходимося на різних рівнях свого духовного розвитку...
 
 
 
 

 

Віктор Шовкошитний. "Шлях Просвітлення. Книга 5"

купити книги в інтернеті - українські книги які варто прочитати

 

Цілісність – це, перш за все, гармонійне, узгоджене та взаємодоповнююче існування безмірної кількості явищ, чи якостей, що в сукупності своїй становлять єдине.

Щоб було краще розуміти це визначення, давайте наведемо декілька прикладів цілісної системи: Сонячна Система, наприклад, є цілком цілісною, бо дії всіх її елементів чітко взаємоузгодженні і синхронні; людське тіло – також є прикладом цілісності, бо коли ця цілісність порушується, то система починає руйнуватися, як всім нам це добре відомо із свого власного життєвого досвіду. Будь-який елемент цієї цілісної системи не є цілісністю, бо тільки узгоджене функціонування усіх частин системи є ознакою цілісності. Цікавий приклад цілісності – мова, особливо, українська мова, що є універсальним кодом нації, який поєднує минуле, сьогодення і майбутнє народу.

Цілком природно постає наступне запитання: що таке цілісна людина? Цілісна людина – це ідеальна людина. А ідеальна людина – це та, що максимально відповідає своєму призначенню.

Продовження розділу книги про цілісність і цілісну людину...

 
 

 

Віктор Шовкошитний. "Шлях Просвітлення. Книга 6"

замовити книги - сучасні книги Шлях просвітлення

Передусім я хочу вам нагадати, що те, що сьогодні знають майже всі на нашій планеті, ще декілька років тому знала тільки незначна кількість людей посвячених. Сьогодні, у переддень Переходу, потік сакральних знань і латентної інформації буквально заполонив інформаційний простір, тому я не претендую на першовідкриття і новизну, а лиш спробую пояснити деякі явища сьогодення так, як я їх розумію й інтерпретую. 

Настав час, коли люди отримали право дізнатися правду про себе і своє майбутнє, а от як цим правом і цими знаннями ви скористуєтеся – це вже залежить від рівня вашого еволюційного розвитку, від того, чи навчилися ви довіряти своїй інтуїції, чи здатні ви слухати і чути своє серце. Вільному – воля, спасенному – рай!

Я тільки закликаю вас трохи замислитися, озирнутися довкола й зрозуміти, що довкола вас насправді відбувається, а вже тоді приймати якісь рішення відносно перспектив вашого майбутнього – це вже буде більш-менш свідомий вибір.

Продовження розділу книги про життя і світ...

 

 

 

Віктор Шовкошитний. "Шлях Просвітлення. Книга 7"

сучасні українські книги які варто прочитати - книга 6
Світ, в якому ми всі живемо, розділений навпіл: на Світ і Антисвіт. Давайте разом з вами спробуємо в цьому трохи розібратися, щоб краще розуміти картину світу, бо не тільки предмети, явища, продукти й енергії належать до цих різних світів, але й – люди.
 
Особлива форма енергії, яка нас оточує звідусіль, це Простір і Час, які характеризуються щільністю і, змініючи цей параметр, можна потрапляти в різні виміри без використання додаткової енергії. у нашому Всесвіті існує два вида викривлення Простору: пряме і зворотнє. Пряме, випукле викривлення Простору – це Світ; зворотнє вігнуте викривлення Простору – це Антисвіт.
 
Так вони й існують в житті, як дві сторони однієї медалі і тому можна стверджувати, що Світ є дзеркальним відображенням Антисвіту, а звідси Світло є дзеркальним відображенням Темряви, Добро є протилежністю, а точніше дзеркальним відображенням Зла.
 
 

Віктор Шовкошитний. "Шлях Просвітлення. Книга 8"

популярні українські книги які варто прочитати - книга 8

 
Як ви всі знаєте Душа – одна із трьох складових енергокомплексу людини, що складається із Духу, Душі і Тіла. Наша Душа представляє собою енерго-інформаційний згусток, який поділений (достатньо умовно) на чотири сфери: Ран, Контрактів, Благодаті та Скарбницю. Чим же в свою чергу наповнені ці сфери (частини) нашої Душі?
 
1. Сфера Ран зберігає весь травмуючий нас досвід, який змінював нашу поведінку та долю. Саме тут знаходиться джерело всіх наших проблем, яке виникло ще в ранньому дитинстві чи навіть в одному із попередніх втілень...

2. Сфера Контрактів містить всі наші обітниці, які ми колись давали у стані релігійного чи фанатичного ражу...

3. Сфера Благодаті містить зцілену частину вашої Душі, яка дозволить вам далі розвиватися у житті, отримуючи радість та душевний спокій...

4. Сфера Скарбниця містить ваш безцінний духовний досвід.
 

 

 

Автор серії книг "Шлях просвітлення", Віктор Федорович Шовкошитний, який підготував більше 2000 учнів за програмою цілісної підготовки особистості і зцілив тисячі пацієнтів, які були на межі відчаю, а сьогодні вони живі, здорові і успішні.

Методики і практики з книжок реально працюють у житті:

 • щодня покращуючи стан здоров'я людей - діє зцілююче на людей як чудодійна ікона (достатньо почитати пару сторінок і самопочуття покращується);
 • змінюють саму якість життя людей і навіть найбличжого їх оточення;
 • це книги - про людей і для людей, вони наблизять вас до Бога;
 • допоможуть знайти відповіді на багато запитань, які ставить перед нами життя.

Практично, не існує проблем, які б не вдалося вирішити за допомогою методик наведених в книжках. Засвоїти їх зможе кожен бажаючий, бо це просто мистецтво життя, яке потрібно застосовувати щодня, щоб не потрапити у глухий кут ілюзій і безвиході.

За допомогою, наведених в книжках практиках, сотні учнів Віктора Шовкошитного проводять енергокорекцію, зцілюючи себе, своїх рідних і інших людей.

Усі практики даються в розгорнутому виді, без приховування сакрального змісту. Через книги і навчання, учні Академії набувають Цілісності і Просвітлення, стають на шлях фізичного безсмертя.

В книгах пропонується Шлях розуму і Шлях серця. Вони написані простою мовою, усім поняттям даються зрозумілі трактування. Шлях Просвітлення - це реальність, його вже пройшли тисячі людей зі всієї України.

 Знання, які ви отримаєте з книжок, освоїли не більше 15% жителів Землі. А наведеними в книжках практиками і методиками володіє не більше 0,002% людей.

Купити всю серію книг + 5 дисків з медитаціями

З книжок ви отримаєте саме те, що шукаєте:

 • шукаєте Знання – отримаєте Знання;
 • шукаєте Любов – отримаєте Любов;
 • шукаєте Силу – отримаєте Силу;
 • шукаєте Себе – отримаєте Себе і свій власний Шлях;
 • хочете набути Цілісності і Просвітлення - Набудете!
 • шукаєте простий спосіб для Оздоровлення - Знайдете!
 • шукаєте способи стати Успішним і Багатим - Отримаєте!
 • шукаєте зневіру – отримаєте розпач...

Купити тільки всю серію книг "Шлях просвітлення"

Якщо у вас виникають питання або ви хочете придбати тільки одну чи дві книжки, зверніться в нашу Службу підтримки або використайте наші Контакти.

Шануйтеся, бо ми того варті!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Духовне здоров'я через духовну освіту - про випуск 2015 року
Щирі вітання усім нашим друзям і гостям! Чудова новина для України і усього світу - Українська Духовна Академія Просвітлення випустила у світ Шість нових випускників - Шість Воїнів Світла, які стали...
Про Цілісність і цілісну людину в п'ятій книзі Віктора Шовкошитного
Це доволі складна тема і потрібно розібратися в ній більш детально, бо вона стосується фундаментальних понять і тому повинна бути чітка ясність у цьому питанні. Перше питання, що виникає при вивченні...
Популярні сучасні українські книги які варто прочитати
Вітаємо вас дорогі наші колеги і читачі! В цьому матеріалі ми которотко зібрали для вас інформацію про ті українські книги які варто прочитати. Ці книги, на мільйон відсотків, заслуговують отримати...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment