Тренінговий курс Тетяни Педан "Точний і практичний метод візуального визначення типу особистості"

Ви є тут

21.10.2010
Тарас Гладкий
 • Як жити, не знаючи свого призначення?
 • На які страждання і нещастя приречена при цьому людина?
 • Навіщо даремно марнувати дорогоцінні зусилля і енергію, емоції і час на тій роботі, яка не принесе ні щастя, ні успіху, ні матеріального достатку?
 • Навіщо марнувати все своє життя на спілкування з людьми, які неприємні, пригноблюють, використовують і гальмують розвиток?

 

Людина народжується двічі – перший раз, коли вона з'являється на світ, а другий раз, коли розуміє, для чого народилась. Ваше призначення знаходиться в області ваших унікальних здібностей і ваших сильних сторін.

Якщо ви розумієте свої сильні сторони, знайдете в житті справу, в якій будете кращими і для чого ви створені, питання успіху вирішиться саме собою. А знання своїх слабких сторін дуже важливе, оскільки чітко розумітимете, якої діяльності слід уникати, яких людей потрібно шукати для співпраці, в яких ці якості сильні і компенсують та доповнять ваші слабкі.

Ви знаєте, що характер людини можна прочитати за зовнішністю? Більшість скаже (і я так думав раніше), що це неможливо, бо люди мають різну зовнішність і унікальний характер.

А я вам скажу, що деякі люди в чомусь подібні і, на перший погляд, їхню випадкову поведінку, можна детально охарактеризувати і навіть передбачити. І для цього потрібно знати всього лише вроджені якості характеру або генетичний код цих людей.

"Зовнішність - це проявлена суть людини" - дуже точно сказала Аушра Аугустінавічюте.

Найкращий і найнадійніший спосіб передбачити поведінку окремо взятої людини - це вивчити її характер. Яка б не була поведінка і що б там на неї не впливало (виховання батьків, школа, університет, родинні гени, культура, держава, місце проживання, робота, бізнес тощо), характер людини не змінюється в кожній життєвій ситуації, бо в більшості випадків ми діємо на повному автоматі, а підсвідомість обирає найбільш природній для свого характеру спосіб спілкування чи реагування на ту чи іншу ситуацію.

За виразом обличчя кожен може здогадатися, добра людина чи зла, інтелігентна, високодуховна чи пересічна. На обличчі відбивається настрій і емоції. Але щоб розкрити характер, однієї зовнішності, скажете, недостатньо – треба з людиною пуд солі з’їсти.

Хтось краще розбирається в людях, хтось гірше, однак пізнати людину глибоко, не спілкуючись із нею, вважається неможливим. Так, внутрішній світ людини настільки багатогранний, різноманітний і мінливий, що навіть примовка існує: чужа душа – темрява. На жаль, часто і власна душа темрявою здається. Звідси багато проблем виникає і в стосунках, як дружніх, так і сімейних, і в пошуках себе і свого шляху в підлітковому віці, і, на жаль, протягом життя змінюємо професію, супутників життя, конфліктуємо, сперечаємось, сваримось, не розуміють нас, не розуміємо ми інших…

Звичайно, повністю розкрити всі риси характеру за зовнішністю неможливо - кожна людина неповторна. Але типові вроджені особливості характеру можна виявити, визначивши за зовнішністю психотип людини.

А знаючи свій психотип, ви знатиме себе, свої сильні і слабкі сторони, станете більш впевненою у собі людиною, навчитесь керувати собою і менше робитимете помилок: оберете справу до душі, знайдете комфортне оточення (друзів, однодумців, співробітників), зможете створити гармонійну сім’ю.

Вміючи визначати психотипи за методикою візуального визначення, можна знати основні риси характеру людини, навіть не спілкуючись, і з’ясувати для себе, чи варто знайомитись з тією чи іншою людиною і у чому вона може бути корисною. Стосунки між людьми розвиваються закономірно, залежно від їхніх психотипів. Знаючи їхні особливості, можна їх корегувати, не звинувачуючи одне одного, а враховуючи характерні особливості партнерів і прояви стосунків.

Навіть тренери-консультанти з досвідом діагностики призначення людини, висловлюють своє захоплення практичністю і точністю методу візуального визначення типу особистості і приймають рішення освоїти його для підвищення якості і точності в роботі з людьми.

 

про метод візуального визначення типу особистості і Тетяну Педан

 

Основою і фундаментом нашого візуального методу є визначення типу особистості, сильних і слабких сторін характеру людини.

 

Паоло Коельо в книзі «Алхімік» писав: «Всесвіт сприяє тим, хто йде своєю дорогою», адже це дорога найменшого опору для нього. Йдучи цією дорогою, ви щасливі, задоволені, успішні, це найгармонійніша дорога, а природа завжди слідує шляхом гармонії. Коли ви займатиметеся тим, в чому ви кращі і для чого ви створені, питання достатку вирішується саме собою. Гроші приходять у ваше життя, як вдячність інших людей за те, що ви для них робите.

Знайдіть себе, знайдіть гармонію в своєму житті. Наші консультанти і тренери вам в цьому допоможуть. Запрошуємо вас на індивідуальні консультації, аби краще взнати себе, свої сильні сторони, знайти роботу до душі. Записуйтесь в групу тренінгового курсу з візуального типування, де ви опануєте методику визначення типу особистості оточуючих вас людей по їх зовнішності. Ваше життя безцінне! Проживіть його  максимально ефективно!

 

Олена Літковська про метод візуального визначення типу особистості

 

І таких відгуків і подяк в нашу адресу дуже багато. Люди шоковані вже з перших хвилин консультації та спілкування з нашим майстром і тренером Тетяною Педан, бо вона відкриває новий прекрасний світ кожного і, звичайно, людина бачить усі втрачені можливості. В людей відкривається друге дихання, починається нове життя і позитивне сприйняття себе та навколишнього світу.

Знаючи себе, людина живе з вірою в себе, сприймає і любить себе такою як є, а справу чи роботу обирає згідно свого призначення і таланту, тобто за своїми сильними сторонами.

Тетяна знає все про характер людини, навіть якщо вона замовила визначення власного психотипу та характеристику сильних і слабких сторін характеру, а для цього надіслала всього декілька фотографій. 

Ось що нам написала пані Наталя:

 

"Ще влітку збиралася визначити свій тип, і добре, що обставини завадили. Бо прийшла нарешті до центру «Соціон» навчитися визначати і тип свого дуала (Дуал - це доповнюючий партнер або Рідна Душа, читайте про дуальність) . 

При першій зустрічі за фотографіями і в невимушеному спілкуванні, розказуючи про мій характер, фахівці повідомили мій тип. Ще й відповідали на мої запитання – це було більше, ніж звичайна психологічна консультація: час летів непомітно, бо було дуже цікаво. Знати про себе і вчитися розуміти себе завжди цікаво, навіть дуже корисно. Щоб менше конфліктувати хоча б із собою, і, звичайно, з іншими. Щоб знати, чим краще займатися.

Потім було ще дві зустрічі, після яких я вже знала повну характеристику свого дуала. Таке полегшення! Наче прозріла: вже не буду маятись у невизначеності пошуків!

На першому занятті дізналася про особливості характеру дуала, і не просто на словах: намалювала схему психіки - модель-А, де чітко видно, які сильні якості, які слабкі, як він поводиться і реагує на різних блоках в різних ситуаціях, ще й як можна впливати – програмувати, як задовольняти потреби, як поводитись і чого не варто робити чи говорити, щоб не ускладнювати стосунки.

Я дізналась не тільки про характер дуала, а й про те, як грамотно будувати стосунки. А потім, малюючи схеми, розказали про особливості зовнішності: риси обличчя, статури, ходи. За різними фотографіями пояснювали, як видно, що це людина саме цього типу, як мені і було потрібно.  А потім я шукала фото мого дуала сама: це було тренування, щоб навчилась сама серед багатьох бачити своїх.
Отримала і домашнє завдання. 

А друге заняття по визначенню дуалів проходило у центрі Києва. Була зима, а в Глобусі на Хрещатику люди без курток, сиділи в кафе, або проходили повільно повз вітрини, і можна було роздивитися, як вони рухаються, жестикулюють, говорять, стоять і ходять. Ще й обличчя гарно видно. Стала вже сама говорити, показуючи своїх дуалів – ось він, он він... Вивляється, Джеки не тільки підприємці, їх багато і серед охоронців. Може, і мене охоронятиме, якщо я знайду свого. Так приємно, коли не показують, а сама вже бачу і показую. Прийшла ще й на заняття групи – дозволили безкоштовно. 

Стало тепер спокійніше на душі – є впевненість у собі, знаю, хто мені потрібен. Я дуже вдячна, що отримала більше, ніж сподівалася! Тепер усім розповідаю про ці чудові дні в центрі "Соціон".

 

Техніка візуального типування універсальна в застосуванні – корисна і результативна в житті, ефективна у діловій сфері. Навчившись за зовнішністю співбесідника визначати його тип, ви користуватиметесь цим усе життя без додаткових затрат грошей, часу, сил, програмного забезпечення тощо. Це вміння стане вашою другою професією і зробить вас унікальним у своїй справі чи на роботі.

Освоївши техніку візуального типування, ви знатимете себе і вам значно легше буде налагодити усі 8 сфер свого життя: здоров'я, сім'я, стосунки, кар'єра, фінанси, особистий ріст і розвиток, духовність, відпочинок.​

В результаті проходження тренінгового курсу ви:

 • пізнаєте свою природу, вроджені здібності, сильні і слабкі сторони свого характеру, навчитесь гармонізувати свій внутрішній світ і стосунки з іншими;
 • сімейні пари визначать тип їхніх стосунків і зрозуміють варіанти їх конструктивного розвитку та гармонізації;
 • усвідомите свої цінності й цінності партнера, проаналізуєте нав’язані вам стереотипи;
 • зрозумієте причини непорозумінь і конфліктів у сім’ї;
 • батьки, педагоги, вихователі, визначивши типи своїх дітей, зможуть підібрати методи і прийоми виховання дітей, які розвинуть їх вроджений потенціал;
 • молоді люди зможуть знайти своє комфортне оточення, зрозуміють, хто є для них психічно доповнюючим партнером для створення міцної сім’ї;
 • зможете прогнозувати стосунки з будь-ким;
 • визначати свою професійну спрямованість на етапі вибору ВУЗу, професії, пошуку роботи, нової посади;
 • зробити прогресивне соціонічне резюме;
 • визначити напрямок свого професійного росту и розвитку;
 • керівники та HR-менеджери зможуть визначити сумісність співробітників, підібрати ефективну команду для бізнесу;
 • зрозумієте причини непорозумінь і конфліктів, шляхи їх подолання;
 • знайдете можливості корекції нематеріальної мотивації для співробітників;
 • спеціалістам центр "Соціон" запропонує співпрацю.

  Інтенсивний курс триває 16 годин: 2 дні по 8 год. Вартість навчання - 2500 грн. (у вартість інтенсиву входить - визначення психотипу і дві книги Тетяни Педан).

  Повний курс - 24 години: по 2 год. заняття = 12 занять. Вартість навчання - 4750 грн (у вартість повного курсу входить: визначення типу, книги Тетяни Педан, безкоштовне визначення психотипів 4-х найближчих людей, ваші і їхні детальні характеристики психотипу та профорієнтації, консультаційна підтримка протягом навчання).

  Індивідуальне навчання - 48 год:  по 2 год. заняття = 24 занять, графік і формат навчання за домовленістю. Вартість навчання - 9000 грн. (у вартість індивідуального навчання входить пакет повного курсу + консультаційна підтримка протягом року).

   

  За додатковою інформацією звертайтесь в Службу підтримки центру або за Контактами.

  Для попереднього визначення соціонічного типу необхідні Ваші фотографії (паспортна обовязково), на яких добре видно обличчя анфас.

  Будьте здорові і до зустрічі! 

  Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

  ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

  Рекомендуємо ще ці статті рубрики

  Безкоштовний вебінар "Один на один зі світом"
  Вітаємо вас, дорогі читачі, на сторінках нашого блогу! Вчора ще один день пройшов повноцінно. Ми щиро раді, що змогли так плідно попрацювати і підготувати для усіх вас надзвичайно цінний безкоштовний...
  Відбувся перший семінар в стінах нашого центру
    Щира подяка всім учасникам! Так, ми це зробили. Разом – і команда центру “Соціон”, і люди, що прийшли. І яблучка українські сушені власноруч принесли. І це – дорожче усіх грошей на світі! Вдячністю...
  Запрошуємо у вивчення світу Соціоніки!
    В соціоніці вважається, що стосунки більш залежать від типу особистості, ніж від виховання. Проте психологія подає нам різні теорії міжособистісних стосунків. Багато хто з психологів дотримується...

  Додати новий коментар

  Свіжі матеріали блогу

  27 Бер 2017
  Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
  Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
  17 Лип 2016
  Як заробити на коментарях в Qcomment ru
  Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
  14 Лип 2016
  Робота для інтроверта - просто робота на лайок
  Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

  Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment