Духовне здоров'я через духовну освіту - про випуск 2015 року

Ви є тут

23.11.2015
Тарас Гладкий

Щирі вітання усім нашим друзям і гостям! Чудова новина для України і усього світу - Українська Духовна Академія Просвітлення випустила у світ Шість нових випускників - Шість Воїнів Світла, які стали Майстрами Енергії, Світла та Життя і ми хочемо усіх з цим привітати та написати декілька слів про про останній випуск 2015 року. Якщо ви зайшли вперше на сайт, можете ознайомитися з нашим центром на цій сторінці.

Історія цього випуску почалася ще на початку цього року. Кожен хто прийшов за Знаннями чи отримати духовну освіту, ставив перед собою ціль - результатом навчання буде Абсолютне Духовне Здоров'я. 

Абсолютне Духовне Здоров'я - це коли ніхто і ніщо не здатні впливати на свідомість такої людини. Такі люди стають самодостатнішими і повністю самореалізованими в усіх аспектах людського життя: вони практично позбавляються від усіх недуг, наводять лад у своїх почуттях і думках, пробуджують і розширюють свою свідомість, набувають Просвітлення та відкривають собі шлях Додому через Вознесіння.

Шлях цей тернистий, але й унікальний для кожного випускника. І кожен хто його обрав, на своєму особистому досвіді в цьому переконався. Шкода, що не всі дійшли до кінця і частина учнів, а точніше її половина (на першому курсі було 12), зходила з дистанції на різних етапах навчання. 

Автор цих рядків (на фото справа з камерою в руці) тільки за другим заходом закінчив Академію, бо першого разу після 5-ступеневої кармічної чистки, його просто викинуло з потоку. Події в житті розвивались несподівано і з шаленою швидкістю, а до цього треба бути готовим, щоб керувати ними і спрямовувати в потрібне русло. Не лякайтеся, відбулися тільки позитивні зміни і отримано дуже цінний досвід. Але в кожного учня це відбувається по-своєму і духовне здоров'я здобувається різною ціною. Та повірте, в кожному такому досвіді є великий зміст для нашої України, Всесвіту і розвитку Людства.

Через духовну освіту людина стає чи обирає свій власний Шлях Серця - це дорога до самого себе, дорога до себе справжнього. І саме на цьому шляху ми вчимося бути Людиною, іншого не існує. Ми маємо на вибір всього два шляхи - до Бога або від Бога. 

І українець завжди обирає перше, бо це його суть і істинна дорога. 

А зараз для вас музична пауза. Послухайте випускний концерт у виконанні чудових музикантів. 

І на завершення, процитую нашого Учителя, Віктора Шовкошитного:

"Сьогодні в Україні дуже багато галасу і мало впевненості у завтрашньому дні, бо події розвиваються стрімко й подекуди непередбачувано, а ще ворог ніяк не вгамується у своєму неприхованому намірі відібрати у нас не тільки нашу землю, але, перш за все, історію, споконовічний світогляд, славу, щоб із найдревнішого народу на Землі зробити з нас якихось недолюдей-малоросів. Так, ми наймолодша демократія сучасного кшталту, але ми її, демократію, започаткували ще тоді, коли більшості сучасних держав ще й на світі не було. Саме Укри-оріянці й терени України є центром людської цивілізації. У сучасних умовах треба діяти так, як заповідав нам наш Пращур Ілар Хоругин у своїй Велескнизі: "Ані до банкету нам, ані до їства борошняного, жиром змащеного. Маємо спати на сирій землі і їсти траву зелену, доки не буде Русь вільна і сильна".
В України немає іншого шляху - ми змушені стати наддержавою, бо так хоче Бог, який обдарував нас сонячним світоглядом, родючими чорноземами, веселою працьовитою вдачею й непохитною волею до свободи - така наша суть, така наша правда, а нашу справжню історію просто у нас вкрали, маскуючи цей злочин під псевдонаукові дослідження. Настав час через ретроспективне сприйняття дізнатися правду про себе, про те, чому так пнеться ота чудь, весь і сум привласнити нашу історію, нашу самоназву Русь, я вже не кажу про нашу землю.Нашому Києву щонайменше 2700 років, а ніяк не 1500, нашим Богам більше 23 тисяч років, Русь старше Московії на півтора тисячоліття. Про що ще може бути мова? Національна ідея України - стати собою, стати Руссю Великою, і народи, які насправді споріднені з нами, потягнуться до нас самі, бо відчують, що тут їх доля, тут їх колиска, тут їх справжні брати, а не в якихось там надуманих "союзах".
У нас прекрасний, здоровий фундамент, на якому треба збудувати справжній Український дім, в якому знайдеться місце всім етносами, що є нині сущими в Україні, за умови, що вони будуть цінувати той дім, його Дух і цінності державотворчої нації, що своїм корінням сягає тисячоліть."

І найперша мета кожного українця - Абсолютне Духовне Здоров'я через духовну освіту. Деталі тут, а далі вибір за вами!

Увага! Щоб отримувати вчасно повідомлення на e-mail про усі наші події та наступний річний набір в "Програму підготовки цілісної особистості", заходьте на канал і підписуйтесь.

Обов'язково ознайомтеся з безстроковим конкурсом, бо його переможець отримає можливість безкоштовно навчатися в Академії. Приєднуйтесь до конкурсу!

І привіт вам від випуску 2015 року!

Будьте здорові, щасливі і живіть в достатку!
Шануймося, бо ми того варті!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Аура людини і її структура в 2-й книзі В.Шовкошитного
Людина, якою вона себе уявляє – це тільки продукт уяви, а її самість є лиш жертвою цієї ілюзії. Свідомість помилково вважає, що людина існує окремо від Світу, бо наше Сутнісне Я знаходиться у нашій...
Як знайти свій шлях просвітлення або шлях до самого себе через духовність
Вітання дорогі читачі! Сьогодні, в День народження Віктора Федоровича Шовкошитного, ми піднімаємо наші архіви і вашій увазі пропонуємо дуже цікаву його доповідь  на міжнародному езотеричному конкресі...
Структура Душі - восьма книга Віктора Шовкошитного
Душа одна з трьох складових енергокомплексу людини, що складається з Духу, Душі і Тіла Структура душі представляє собою енерго-інформаційний згусток, який поділений (достатньо умовно) на чотири сфери...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment