Духовне здоров'я через духовну освіту - про випуск 2015 року

Ви є тут

23.11.2015
Тарас Гладкий

Щирі вітання усім нашим друзям і гостям! Чудова новина для України і усього світу - Українська Духовна Академія Просвітлення випустила у світ Шість нових випускників - Шість Воїнів Світла, які стали Майстрами Енергії, Світла та Життя і ми хочемо усіх з цим привітати та написати декілька слів про про останній випуск 2015 року. Якщо ви зайшли вперше на сайт, можете ознайомитися з нашим центром на цій сторінці.

Історія цього випуску почалася ще на початку цього року. Кожен хто прийшов за Знаннями чи отримати духовну освіту, ставив перед собою ціль - результатом навчання буде Абсолютне Духовне Здоров'я. 

Абсолютне Духовне Здоров'я - це коли ніхто і ніщо не здатні впливати на свідомість такої людини. Такі люди стають самодостатнішими і повністю самореалізованими в усіх аспектах людського життя: вони практично позбавляються від усіх недуг, наводять лад у своїх почуттях і думках, пробуджують і розширюють свою свідомість, набувають Просвітлення та відкривають собі шлях Додому через Вознесіння.

Шлях цей тернистий, але й унікальний для кожного випускника. І кожен хто його обрав, на своєму особистому досвіді в цьому переконався. Шкода, що не всі дійшли до кінця і частина учнів, а точніше її половина (на першому курсі було 12), зходила з дистанції на різних етапах навчання. 

Автор цих рядків (на фото справа з камерою в руці) тільки за другим заходом закінчив Академію, бо першого разу після 5-ступеневої кармічної чистки, його просто викинуло з потоку. Події в житті розвивались несподівано і з шаленою швидкістю, а до цього треба бути готовим, щоб керувати ними і спрямовувати в потрібне русло. Не лякайтеся, відбулися тільки позитивні зміни і отримано дуже цінний досвід. Але в кожного учня це відбувається по-своєму і духовне здоров'я здобувається різною ціною. Та повірте, в кожному такому досвіді є великий зміст для нашої України, Всесвіту і розвитку Людства.

Через духовну освіту людина стає чи обирає свій власний Шлях Серця - це дорога до самого себе, дорога до себе справжнього. І саме на цьому шляху ми вчимося бути Людиною, іншого не існує. Ми маємо на вибір всього два шляхи - до Бога або від Бога. 

І українець завжди обирає перше, бо це його суть і істинна дорога. 

А зараз для вас музична пауза. Послухайте випускний концерт у виконанні чудових музикантів. 

І на завершення, процитую нашого Учителя, Віктора Шовкошитного:

"Сьогодні в Україні дуже багато галасу і мало впевненості у завтрашньому дні, бо події розвиваються стрімко й подекуди непередбачувано, а ще ворог ніяк не вгамується у своєму неприхованому намірі відібрати у нас не тільки нашу землю, але, перш за все, історію, споконовічний світогляд, славу, щоб із найдревнішого народу на Землі зробити з нас якихось недолюдей-малоросів. Так, ми наймолодша демократія сучасного кшталту, але ми її, демократію, започаткували ще тоді, коли більшості сучасних держав ще й на світі не було. Саме Укри-оріянці й терени України є центром людської цивілізації. У сучасних умовах треба діяти так, як заповідав нам наш Пращур Ілар Хоругин у своїй Велескнизі: "Ані до банкету нам, ані до їства борошняного, жиром змащеного. Маємо спати на сирій землі і їсти траву зелену, доки не буде Русь вільна і сильна".
В України немає іншого шляху - ми змушені стати наддержавою, бо так хоче Бог, який обдарував нас сонячним світоглядом, родючими чорноземами, веселою працьовитою вдачею й непохитною волею до свободи - така наша суть, така наша правда, а нашу справжню історію просто у нас вкрали, маскуючи цей злочин під псевдонаукові дослідження. Настав час через ретроспективне сприйняття дізнатися правду про себе, про те, чому так пнеться ота чудь, весь і сум привласнити нашу історію, нашу самоназву Русь, я вже не кажу про нашу землю.Нашому Києву щонайменше 2700 років, а ніяк не 1500, нашим Богам більше 23 тисяч років, Русь старше Московії на півтора тисячоліття. Про що ще може бути мова? Національна ідея України - стати собою, стати Руссю Великою, і народи, які насправді споріднені з нами, потягнуться до нас самі, бо відчують, що тут їх доля, тут їх колиска, тут їх справжні брати, а не в якихось там надуманих "союзах".
У нас прекрасний, здоровий фундамент, на якому треба збудувати справжній Український дім, в якому знайдеться місце всім етносами, що є нині сущими в Україні, за умови, що вони будуть цінувати той дім, його Дух і цінності державотворчої нації, що своїм корінням сягає тисячоліть."

І найперша мета кожного українця - Абсолютне Духовне Здоров'я через духовну освіту. Деталі тут, а далі вибір за вами!

Увага! Щоб отримувати вчасно повідомлення на e-mail про усі наші події та наступний річний набір в "Програму підготовки цілісної особистості", заходьте на канал і підписуйтесь.

Обов'язково ознайомтеся з безстроковим конкурсом, бо його переможець отримає можливість безкоштовно навчатися в Академії. Приєднуйтесь до конкурсу!

І привіт вам від випуску 2015 року!

Будьте здорові, щасливі і живіть в достатку!
Шануймося, бо ми того варті!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Духовне здоров'я через духовну освіту - про випуск 2015 року
Щирі вітання усім нашим друзям і гостям! Чудова новина для України і усього світу - Українська Духовна Академія Просвітлення випустила у світ Шість нових випускників - Шість Воїнів Світла, які стали...
Про Цілісність і цілісну людину в п'ятій книзі Віктора Шовкошитного
Це доволі складна тема і потрібно розібратися в ній більш детально, бо вона стосується фундаментальних понять і тому повинна бути чітка ясність у цьому питанні. Перше питання, що виникає при вивченні...
Популярні сучасні українські книги які варто прочитати
Вітаємо вас дорогі наші колеги і читачі! В цьому матеріалі ми которотко зібрали для вас інформацію про ті українські книги які варто прочитати. Ці книги, на мільйон відсотків, заслуговують отримати...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment