Духовне здоров'я через духовну освіту - про випуск 2015 року

Щирі вітання усім нашим друзям і гостям! Чудова новина для України і усього світу - Українська Духовна Академія Просвітлення випустила у світ Шість нових випускників - Шість Воїнів Світла, які стали Майстрами Енергії, Світла та Життя і ми хочемо усіх з цим привітати та написати декілька слів про про останній випуск 2015 року. Якщо ви зайшли вперше на сайт, можете ознайомитися з нашим центром на цій сторінці.

Історія цього випуску почалася ще на початку цього року. Кожен хто прийшов за Знаннями чи отримати духовну освіту, ставив перед собою ціль - результатом навчання буде Абсолютне Духовне Здоров'я. 

Абсолютне Духовне Здоров'я - це коли ніхто і ніщо не здатні впливати на свідомість такої людини. Такі люди стають самодостатнішими і повністю самореалізованими в усіх аспектах людського життя: вони практично позбавляються від усіх недуг, наводять лад у своїх почуттях і думках, пробуджують і розширюють свою свідомість, набувають Просвітлення та відкривають собі шлях Додому через Вознесіння.

Шлях цей тернистий, але й унікальний для кожного випускника. І кожен хто його обрав, на своєму особистому досвіді в цьому переконався. Шкода, що не всі дійшли до кінця і частина учнів, а точніше її половина (на першому курсі було 12), зходила з дистанції на різних етапах навчання. 

Автор цих рядків (на фото справа з камерою в руці) тільки за другим заходом закінчив Академію, бо першого разу після 5-ступеневої кармічної чистки, його просто викинуло з потоку. Події в житті розвивались несподівано і з шаленою швидкістю, а до цього треба бути готовим, щоб керувати ними і спрямовувати в потрібне русло. Не лякайтеся, відбулися тільки позитивні зміни і отримано дуже цінний досвід. Але в кожного учня це відбувається по-своєму і духовне здоров'я здобувається різною ціною. Та повірте, в кожному такому досвіді є великий зміст для нашої України, Всесвіту і розвитку Людства.

Через духовну освіту людина стає чи обирає свій власний Шлях Серця - це дорога до самого себе, дорога до себе справжнього. І саме на цьому шляху ми вчимося бути Людиною, іншого не існує. Ми маємо на вибір всього два шляхи - до Бога або від Бога. 

І українець завжди обирає перше, бо це його суть і істинна дорога. 

А зараз для вас музична пауза. Послухайте випускний концерт у виконанні чудових музикантів. 

І на завершення, процитую нашого Учителя, Віктора Шовкошитного:

"Сьогодні в Україні дуже багато галасу і мало впевненості у завтрашньому дні, бо події розвиваються стрімко й подекуди непередбачувано, а ще ворог ніяк не вгамується у своєму неприхованому намірі відібрати у нас не тільки нашу землю, але, перш за все, історію, споконовічний світогляд, славу, щоб із найдревнішого народу на Землі зробити з нас якихось недолюдей-малоросів. Так, ми наймолодша демократія сучасного кшталту, але ми її, демократію, започаткували ще тоді, коли більшості сучасних держав ще й на світі не було. Саме Укри-оріянці й терени України є центром людської цивілізації. У сучасних умовах треба діяти так, як заповідав нам наш Пращур Ілар Хоругин у своїй Велескнизі: "Ані до банкету нам, ані до їства борошняного, жиром змащеного. Маємо спати на сирій землі і їсти траву зелену, доки не буде Русь вільна і сильна".
В України немає іншого шляху - ми змушені стати наддержавою, бо так хоче Бог, який обдарував нас сонячним світоглядом, родючими чорноземами, веселою працьовитою вдачею й непохитною волею до свободи - така наша суть, така наша правда, а нашу справжню історію просто у нас вкрали, маскуючи цей злочин під псевдонаукові дослідження. Настав час через ретроспективне сприйняття дізнатися правду про себе, про те, чому так пнеться ота чудь, весь і сум привласнити нашу історію, нашу самоназву Русь, я вже не кажу про нашу землю.Нашому Києву щонайменше 2700 років, а ніяк не 1500, нашим Богам більше 23 тисяч років, Русь старше Московії на півтора тисячоліття. Про що ще може бути мова? Національна ідея України - стати собою, стати Руссю Великою, і народи, які насправді споріднені з нами, потягнуться до нас самі, бо відчують, що тут їх доля, тут їх колиска, тут їх справжні брати, а не в якихось там надуманих "союзах".
У нас прекрасний, здоровий фундамент, на якому треба збудувати справжній Український дім, в якому знайдеться місце всім етносами, що є нині сущими в Україні, за умови, що вони будуть цінувати той дім, його Дух і цінності державотворчої нації, що своїм корінням сягає тисячоліть."

І найперша мета кожного українця - Абсолютне Духовне Здоров'я через духовну освіту. Деталі тут, а далі вибір за вами!

Увага! Щоб отримувати вчасно повідомлення на e-mail про усі наші події та наступний річний набір в "Програму підготовки цілісної особистості", заходьте на канал і підписуйтесь.

Обов'язково ознайомтеся з безстроковим конкурсом, бо його переможець отримає можливість безкоштовно навчатися в Академії. Приєднуйтесь до конкурсу!

І привіт вам від випуску 2015 року!

Будьте здорові, щасливі і живіть в достатку!
Шануймося, бо ми того варті!

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал