Про Цілісність і цілісну людину в п'ятій книзі В.Шовкошитного

Ви є тут

21.04.2015
Тарас Гладкий

Це доволі складна тема і потрібно розібратися в ній більш детально, бо вона стосується фундаментальних понять і тому повинна бути чітка ясність у цьому питанні. Перше питання, що виникає при вивченні цієї теми - що таке цілісність? 

Цілісність – це, перш за все, гармонійне, узгоджене та взаємодоповнююче існування безмірної кількості явищ, чи якостей, що в сукупності своїй становлять єдине.

Щоб було краще розуміти це визначення, давайте наведемо декілька прикладів цілісної системи: Сонячна Система, наприклад, є цілком цілісною, бо дії всіх її елементів чітко взаємоузгодженні і синхронні; людське тіло – також є прикладом цілісності, бо коли ця цілісність порушується, то система починає руйнуватися, як всім нам це добре відомо із свого власного життєвого досвіду. Будь-який елемент цієї цілісної системи не є цілісністю, бо тільки узгоджене функціонування усіх частин системи є ознакою цілісності.

Цікавий приклад цілісності – мова, особливо, українська мова, що є універсальним кодом нації, який поєднує минуле, сьогодення і майбутнє народу.

Цілком природно постає наступне запитання: що таке цілісна людина? Цілісна людина – це ідеальна людина. А ідеальна людина – це та, що максимально відповідає своєму призначенню.

цілісність - це цілісна людина - ідеальна людина

Давайте трошки про це поговоримо. Так  в чому ж полягає призначення людини, яка, висловлюючись наукоподібно, її цільова функція? На мою думку, призначення людини – йти своїм Судженим шляхом, який відповідає Божественному призначенню, щоб засвоїти всі уроки, що дозволить людині підготуватися і здолати наступний крок у наступній інкарнації для виконання своєї ролі у Всесвіті. Хіба не так? 

Тобто, цілісна людина – це людина, яка є втіленою триєдиною Божою Сутністю, в якій гармонійно поєднані три її складових: Дух, Душа, Тіло.

Дух – це складова Творця, найважливіша частина людини, яка дана для того, щоб могли еволюціонувати Душа і Тіло. Можна сказати, що це власність Творця, що надана людині у тимчасове користування, це її Вища Суть, яка допомагає людині бути відповідною Творцю. Саме Дух навчає нас жити у відповідності до законів Всесвіту, планети, соціуму. Він головний у триєдиному комплексі людини і ніколи не варто про це забувати.

Душа – високоорганізована тонко енергетична структура, завданням якої є інформаційне забезпечення життєдіяльності фізичного Тіла людини. Органом фізичного тіла, який наближений до Душі, є серце. Матриця Душі знаходиться за грудиною, в районі Тімуса (Вилочкової залози). Через інтроспективне бачення легко визначити стан і якість Душі будь-якої людини і удосконалити її якість, спрямувавши людину на шлях духовного розвитку. Кожен випускник нашої школи легко впорається з цією задачею. Поживою для Душі є енергія Любові. Тому без реалізації в любовному союзі жодна людина не може бути щасливою (почитайте ще про структуру душі), бо не виникає цілісності, а все інше (успіх, гроші, слава) – то тільки замінники, які живлять людське «его» і не більше.

Фізичне тіло – це матеріальний засіб, транспорт, упаковка, що необхідний для розміщення Духу і Душі та забезпечення процесу їх вдосконалення в умовах планети Земля. От чому, коли люди ототожнюють себе тільки з фізичним тілом, потреби якого стають головними потребами людини, у житті таких людей виникає безліч проблем, бо людина таким чином повністю втрачає свою цілісність, її розвиток йде досить однобоко і це безкарним залишатися не може. Через хвороби і проблеми життя змушує людину вийти зі стану ілюзії й почати свій пошук шляху, що приведе до цілісності та гармонійного розвитку всіх складових людини.

Тому не шукайте причин свого недолугого життя у зовнішньому світі, всі ваші проблеми приховані глибоко всередині вас: у вашому світогляді, у вашому ставленні до життя, у вашому ставленні до себе і людей. Саме там, у власній Душі, знаходяться всі відповіді на всі ваші запитання і ваш власний дракон також мешкає саме там, у тій частині вашої свідомості, що іменується «тінь». Розберіться із власною тінню і ви знайдете вихід із темряви, а зовнішній світ залиште в спокої, бо це тільки дзеркало, свічадо, в якому ви бачите тільки власне віддзеркалення – нічого більше.

проблеми досягнення цілісності заховані у світогляді

Не варто плутати духовний і душевний розвиток, бо вони мають різні цілі і завдання, я вже не кажу про завдання фізичного розвитку. Потрібно навчитися бути чесним із самим собою, щоб вірно визначати, що тобі необхідно здолати для наступного кроку, щоб розуміти сенс власного буття і усвідомлювати  шлях своєї долі.

Я не маю жодних ілюзій, щодо до того яка кількість людей переймається проблемами самоідентифікації та, взагалі, питаннями духовного розвитку: я не перший рік читаю лекції в школі «Шлях Просвітлення» і бачу реальну ситуацію – одиниці серед загальної бездуховної маси. Більшість же займаються питаннями виживання і розмноження, а про своє вище призначення взагалі навіть не замислюються, бо це не сприяє ні тому ні іншому. Так є! Чи нормально це? Ой, сумніваюсь! Відродження цілісної Людини, Нації, Народу потрібно розпочинати із відродження самоусвідомлення, бо від того поросячого плямкання, ну, їй Богу, вже давно нудить...

Повернемося до самоусвідомлення, про яке ми почали свою розмову. Зрозуміло, що сучасна людність в Україні – це продукт тоталітарного, нелюдського радянського режиму, який вогнем і мечем був нав’язаний нашому народу. Хоча, правду кажучи, процес знищення цілісного українського етносу почався ще в петрівські лихі часи на початку вісімнадцятого століття.

Тобто, досвід життя у рабстві ми маємо добрих три століття.

Коли вивчаєш справжню історію України, а не ту, що написали нам наші поневолювачі, то розумієш настільки глибоко продуманою, спрямованою на нашу повну деградацію, були ті злочинні дії: спочатку оманою, підкупом і наглою смертю, знищили прошарок людей Знання, що були прямими нащадками волхвів, таким чином, знищивши варну Брахманів. Рівно через десять років знищили Січ – варну Кшатріїв, людей, що захищали свій народ і виконували роль адміністраторів. Далі взялися за варну господарів і, ввівши кріпацтво, зруйнували варну Ваш’їв.

Цілісна, структурована нація перетворилася на всмерть переляканий натовп Шудрів, який здатен на будь-яку ницість заради власного виживання і розмноження. А тут ще піднесло на нашу голову совіти з їх україножерством. Тепер взялися добивати класову структуру суспільства: на вівтар жертвоприношень принесли 9 мільйонів селян, що на найродючіших чорноземах планети голодом змушені були дійти до крайньої межі здичавіння і почати пожирати одне одного й своїх власних дітей. Та за один цей злочин комуністична ідея повинна бути заборонена на всі часи!

А що ж найпередовіший робітничий клас? Та те ж саме:  споїли на корню, відірвавши їх від землі, від традиційного способу життя, загнавши у молох індустріалізації і перетворивши на здичавілу біомасу. Але ще ж була інтелігенція - заперечите ви. Ну, то й де вона? Всі, хо не втратив совість, перетворилися на в’язнів «гулагу», частину просто розстріляли, а тих, хто ще лишився, навіки заразили вірусом страху, перетворивши їх на найбезпринципнішу, найпідлішу частину населення, що готова батька рідного продати, аби тільки самому якось вціліти, щоб народити таких самих підлих рабів.

Цей жахливий спадок нам доведеться видихати ще не один десяток літ. Тому нам, українцям, терміново необхідно відродити міфологію наших предків, повернутися до своїх Рідних Богів, бо це ніхто інший, як наші Пращури, й воювати день і ніч за свій інформаційний суверенний простір, щоб новітні лиходії бува не втягли нас в черговий душогубний «братній союз». Не дай, Боже!!!

за свою цілісність людина має боротися

За свою Цілісність потрібно боротися, її нам ніхто не подарує! Жахливий наш власний досвід уже достатньо болісно переконав нас, що нецілісна людина – це раб. То може вистачить з нас рабства? Ви ж не хочете передати його у спадок своїм дітям?...

Знаєте, один наш пацієнт-бізнесмен, ознайомившись з моєю першою книгою, спробував з’ясувати до якої політичної партії я належу, чиє, так би мовити, соціальне замовлення я виконую? А хіба здатність бути національно свідомим це виключна привілея партійних функціонерів? Я так не думаю, шановні мої космополіти.

Національній свідомості, нас, трьох братів, навчила наша мама, у якої батько загинув на фронті, половина родичів вимерла від голодомору 32-33 років, а інша, хто не сплатив непомірні післявоєнні побори, померли від голоду в 46-47 роках. Я ще дошкільням знав, що приніс Сталін і його режим на нашу землю, тому навіть будучи керівником на виробництві, ніколи не намагався вступати до комуністичної партії, бо це було б глумлінням над пам’яттю наших рідних, що загинули невідомо за що – за якусь дурну ідею всесвітнього панування.

Годі з нас катарсисів та соціальних експериментів! Вони нам дуже дорого коштують! Давайте разом, після очищення, пройдемо покаяння, щоб нам нарешті відкрилася дорога до Бога. Скільки ще ми можемо блукати у пітьмі?

В людині поєднані риси біологічної і суспільної істоти. Це, я думаю, всім зрозуміло. Мета істоти біологічної – вижити за будь-яку ціну і розмножитися, а мета суспільної істоти – те саме, тільки поєднавшись в групу, що дає змогу приховати свою неспроможність вижити й перемогти в конкурентній боротьбі. Тому над соціальною істотою панують правила гри, що їх встановила група, артіль, банда, товариство, держава. Така людина, що позиціонує себе, як частина якоїсь групи (соціальна істота) повинна без вагань надавати перевагу інтересам свого колективу, бо без нього вона мало що вартує в цьому світі.

Соціальною істотою, основним мотивом поведінки якої є страх, дуже легко маніпулювати і підкоряти її інтересам керманича групи, до якої така істота належить. Ці методи відомі ще з часів Конфуція і з того часу тільки обросли подробицями і новим єзуїтським досвідом:

зруйнована цілісність і цілісна людина

 • Коли слабкий і бідний народ – могутня, багата держава;
 • Зроби все, щоб людина вірила, а не знала. Віра робить людину потенційно недоумкуватою;
 • Заохочуй фізіологію, потурай тваринним інстинктам, особливо сексуальним прагненням. Пропагуй сексуальну революцію, буди у людині тварину – і будеш її пастухом;
 • Перетворіть людські умови життя на бездуховні й бездумні умови існування свійської тварини;
 • Заохочуй професійні, а не духовні запити й бажання;
 • Хвали в людині те, чого вона не має;
 • Зробіть так, щоб людина знала тільки те, що корисно для вас, щоб у неї не було часу на аналіз інформації і висновки;
 • Знайди у кожній людині її найбільшу пристрасть і грай на ній і ти зробиш її своїм рабом;
 • Розповсюджуй інформацію про те, що будь-які зміни приведуть до ще гіршого стану;
 • Прищепи людині психологію і поведінку дитини з акцентом на фізіологічні потреби;
 • Впровадь колективну відповідальність, караючи всіх за провину одного;
 • Впровадь правило «не висовуйся»;
 • Знищ віру у власні можливості;
 • Створи серед рабів еліту;
 • Перетвори людей в зомбі. Доведи виконання наказів до автоматизму без усвідомлення їх суті;
 • Прищепи постійне почуття страху;
 • Програмуй свідомість, постійно прокручуючи одну й туж інформацію;
 • Зробіть усе, щоб люди забули свій родовід, а народ – історію. Народ без історії і людина без родоводу – глина, з якої можна зліпити все, що заманеться.

Ви думаєте,  що по відношенню до вас ці методи не застосовуються, що наше суспільство більш людяне і гуманне, що нами керують білі й пухнасті Янголи, а це жахливе неподобство відбувається десь там, далеко від нас, у якійсь дикій африканській країні чи на якомусь далекому атолі в океані, де мешкає півтора папуаса? То уважно почитайте свою улюблену газету та відсторонено перегляньте останні новини і вам стане зрозуміло, що вижити в цьому божевільному світі та ще й при цьому залишитися Людиною вам вдасться тільки за умови:

 • Що ви самі створите для себе суверенну територію, де тільки ви будете приймати усвідомлені рішення;
 • Що ви завжди дотримуєтеся етичної межі, опуститися нижче якої ви не здатні навіть під дулом автомата;
 • Що ви завжди пам’ятаєте про те, що принцип досягнення мети в суспільстві – насилля.

От чому у декого з моїх учнів виникає переляк, коли вони починають входити в Силу і стають здатними самостійно приймати відповідальні рішення, що змінюють реальність. Дуже вже ми звикли до свого рабського становища соціальної істоти! Аж противно дивитися, чесне слово!

Чому я вкотре лякаю декого відвертою інформацією і показую голу правду? Та, шановні, скільки вже можна страхатися? Неповне знання – це небезпечна річ, бо за допомогою напівправди виправдовують необґрунтовані агресивні дії біснуватих, амбітних політиканів. Їм байдуже, що гинуть ні в чім не винні мирні жителі, для них головне – задовольнити свої амбіції.

Невігластво і безпам’ятство завжди закінчується рабством – пам’ятайте про це!

Наші пращури говорили: «Я є Цілісність», тобто, нею просто потрібно стати, її  потрібно пережити як стан, як відчуття, як досвід. Під час пізнання світу виникає розділення людини на три складові: суб’єкт, що пізнає; сам процес пізнання і об’єкт, на який скерований цей процес. Тобто, в процесі пізнання зовнішнього світу людина втрачає свою цілісність, але ж так ми збагачуємо свою свідомість, ми просто змушені пізнавати світ, з яким ми знаходимося у постійній взаємодії. Цей пошук спрямовує наш розум, використовуючи наших п’ять органів чуття. Щоб зародилася свідомість, матерія повинна отримати певний рівень інформації.

У зовнішньому світі існує безліч об’єктів, пізнання яких буде спричиняти до неспокою розуму та втрати цілісності, бо розум завжди буде прагнути до ще більшого задоволення – і на те немає ради, як кажуть у нас, у Львові.

Це я спостерігаю щодня на прикладі своїх пацієнтів, що спрямували свій пошук у зовнішній світ. Коли ж намагаєшся спрямувати їх вектор енергетичних зусиль на їх власний внутрішній світ, то часто й густо вони дивуються наскільки швидко змінилися обставини їх життя.

А тут, насправді, нічого дивного не відбувається, бо коли процес пізнання спрямовується всередину, тоді суб’єкт пізнання водночас перетворюється на об’єкт і процес пізнання здійснюється не за рахунок органів відчуттів, а за рахунок природи руху розуму, наша свідомість не роз’єднується на три частини, цілісність людини зберігається.

я є цілісність

Саме такий шлях пізнання радять нам застосовувати Віди – вічна мудрість наших пращурів. Тільки всередині самого себе ми здатні осягнути цілісність: «встановись в цілісності, а потім дій» - так радить нам відична наука. Стан цілісності – це стан пробудженого спокою («в промені долі, в другій увазі – чекання»).

Спрагу до книг "Шлях просвітлення", ви можете виправити за допомогою онлайн-замовлення книг. Після оплати ми зв'яжемось з вами, щоб уточнити реквізити. За необхідності, ви завжди можете написати в нашу Службу підтримки.

Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо ми для вас корисні. Це нас мотивуватиме на подальшу підготовку матеріалу.

     << ПРО ТРИ КАТЕГОРІЇ ДУХОВНИХ ШУКАЧІВ В 4-ІЙ КНИЗІ             ПРАВДА ПРО ЖИТТЯ І СВІТ В 6-ІЙ КНИЗІ >>

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Духовне здоров'я через духовну освіту - про випуск 2015 року
Щирі вітання усім нашим друзям і гостям! Чудова новина для України і усього світу - Українська Духовна Академія Просвітлення випустила у світ Шість нових випускників - Шість Воїнів Світла, які стали...
Про Цілісність і цілісну людину в п'ятій книзі Віктора Шовкошитного
Це доволі складна тема і потрібно розібратися в ній більш детально, бо вона стосується фундаментальних понять і тому повинна бути чітка ясність у цьому питанні. Перше питання, що виникає при вивченні...
Популярні сучасні українські книги які варто прочитати
Вітаємо вас дорогі наші колеги і читачі! В цьому матеріалі ми которотко зібрали для вас інформацію про ті українські книги які варто прочитати. Ці книги, на мільйон відсотків, заслуговують отримати...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment